gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 7
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Laptopy dla pro graczy
colo156

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5269

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Gru 21, 2010 5:30 pm   Temat: Laptopy dla pro graczy
Dobry gracz zagra na byle czym. Sprzet nie zrobi z Ciebie pro gracza. Tym bardziej laptop xD Chyba ze mowimy o myszce wtedy na pewno jest roznica pomiedzy optic a laser 3G +
  Temat: ASG
colo156

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5185

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Gru 21, 2010 5:27 pm   Temat: ASG
Szukanie nie boli :D
  Temat: gadu- gadu
colo156

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 5305

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Gru 21, 2010 5:26 pm   Temat: gadu- gadu
Google translator, z polskiego na arabski -> Tlumacz -> Kopiuj -> Wklej. Nic prostszego
  Temat: Witam...
colo156

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5260

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Gru 21, 2010 5:24 pm   Temat: Witam...
Witaj mistrzu bede pierwsza osoba ktora napisze co kolwiek w Twoim temacie. Masz troche dziwny styl pisania jakbys byl pitagoras jakis i w ogole wykszalcony czlowiek na najwyzszym poziomie. Ogarnij to bo zle mi sie to kojarzy :D Ogolnie The elder... kazda czesc tej gry moim zdaniem wymiata. No a co do fallouta to wlasnie obecnie gram, tez fajny. Trzymaj sie i nie zapominaj sie wyluzowac. Bo spinasz sie jak mala kasia :D Yo
  Temat: Browar - jaki lubicie najbardziej
colo156

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 23383

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Gru 21, 2010 5:17 pm   Temat: Browar - jaki lubicie najbardziej
Ja mam sentyment do Heinekena i Żywca. Moim zdaniem best browar :) Warka strong sie juz przepila. No i oczywiscie zeby nie bylo jestem tylko okazjonalnym piwoszem, nie lubie pic sam :) Pozdro
  Temat: Polecam gre Full PVP w Multiplayer
colo156

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5443

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Gru 18, 2010 9:51 pm   Temat: Polecam gre Full PVP w Multiplayer
Polecam gre multiplayer, Full PVP - Player Versus Player. League of Legends.
W grze mamy swoja 3 lub 5 osobowa druzyne z ktora dazymy po drodze do podbicia wszystkich wiez przeciwnika, inhibitory ktore tworza creepy na ktorych w miedzy czasie expimy i zdobywamy pieniadze potrzebne do zakupu potrzebnych nam przedmiotow. W ostatecznej fazie gry niszczymy dwie chroniace glowna baze wieze oraz sama glowna baze po czym wygrywamy. Maksymalny poziom podczas kazdego meczu to 18. Mamy dostepne 3 skille i jednego ultimate ktorego mozemy wziasc dopiero na 6 lvlu jest to najsilniejszy skill danej postaci. Championow w grze do wyboru jest bardzo duzo, jak dobrze pamietam okolo 60-70 , a najlepsze jest to ze co tydzien jest nowy path w ktorym sa poprawki starych championow oraz wychodzi nowy. Gra jest calkowicie za darmo. Za kazdy wygrany mecz otrzymujemy IP - Infurance Poitns za ktore w sklepie kupujemy sobie postac, potrzebne nam runy na profil itd. Maksymalny poziom profilu wynosi 30 mamy tam do rozdania masteries 30 pkt oraz runy ktore bardzo przydaja sie nam podczas rozgrywki. Kazda rozgrywka przewaznie trwa okolo 25 min do nawet 1 godziny. Gra jest naprawde rozbudowana i gra sie w nia bardzo przyjemnie.

Podaje link do rejestracji
http://signup.leagueofleg...4a189a037726110
No i oczywiscie jak juz ktos sie zdecyduje nie zapomnijcie przy rejestracji zaznaczyc region na Europe mniejsze sa pingi no i wiecej Polakow. Przy sciaganiu Launchera tez Client windows zmienic na Europe. Powodzenia i zycze milej gry :)
  Temat: W co obecnie gracie?
colo156

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65098

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Gru 18, 2010 9:34 pm   Temat: W co obecnie gracie?
Ja obecnie gram w Fallouta 3 bardzo podoba mi sie klimat gry i to ze nie jest linniowa, mozna przechodzic gre jak sie chce albo jestes dobry albo jestes zly :)
[w tym miejscu była reklama, moderator]
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16