gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 3
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: pomocy w never winter nights 2 mie moge przejść pruby oczysz
clemantis

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 10774

PostForum: Rpg Sztab - artykuły   Wysłany: Czw Paź 25, 2007 3:06 pm   Temat: pomocy w never winter nights 2 mie moge przejść pruby oczysz
ok ale jakie zaklęcie?

a tak to ja mam pirata może to ma jakiś wpływ i jakiego s pacza muszę zainstalować

pomocy :lol: :lol: :lol: :lol:
  Temat: pomocy w never winter nights 2 mie moge przejść pruby oczysz
clemantis

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 10774

PostForum: Rpg Sztab - artykuły   Wysłany: Sro Paź 17, 2007 12:52 pm   Temat: pomocy w never winter nights 2 mie moge przejść pruby oczysz
próba oczyszczenia
pięć posągów tak
1 jest zaraz przy moście
2 w warowni
3 jest za obozem orków
4 z drzewem i duchami
5 jest na pagórku na środku lokalizacji ma mnie przenieść do ostatniego posągu oczyszczenia
i teraz nie wiem co mam zrobić z 1 posągiem i 5 posągiem nie są aktywne i nie mam pojęcia co trzeba zrobić by to za działało

pierwszy oglądałem i pisało że słychać jest bardzo cichy śpiew elfów i nie można nic więcej zrobić może coś źle zrobiłem czegoś nie znalazłem kogoś nie mam w drużynie
pomocy

sory za błędy ale nawet jak to pisałem to sie samo zmieniało i nie zauważyłem tego

:oops: :lol: :oops: :lol: :lol:
  Temat: pomocy w never winter nights 2 mie moge przejść pruby oczysz
clemantis

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 10774

PostForum: Rpg Sztab - artykuły   Wysłany: Pon Paź 15, 2007 3:57 pm   Temat: pomocy w never winter nights 2 mie moge przejść pruby oczysz
pomocy
przeszedłem 3 pruby oczyszczenia a zostały mi 2 i nie wiem co mam zrobićz pierwszym kamiennym posongiem tym przy moście który jest i tym na wzgóży nie działajai nie mam pojęcia co jest nie tak
pomocy hciałbym przeiść tą gre a stanołem i nie wiem co mam dalej zrobić mój adres email clemantis@tlen.pl
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 16