gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 5
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: freeciv - problem kszaki?!!?
bozser

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 5472

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Maj 26, 2004 4:12 pm   Temat: freeciv - problem kszaki?!!?
Witam,

na poczatek chcialem powiedziec ze bardzo mi sie podoba ze to forum nie ma 500 postow na dzien wiec nie trzeba przegladac codzienne tony nonsensu zeby cos znalezc...:)

pytanie: dla czego freeciv wyswietla mi krzaki zamiast polskich czcionek? sys win XP pr0 PL prosze napiszcie jak to naprawic (jesli sie da) albo jak przelaczyc na angielski bo te krzaki mnie doprowadzaja do szalu

pytanie2: moze ktos chce zagrac?
  Temat: SZkam dobrej gry turowej
bozser

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 12079

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Nie Maj 23, 2004 2:02 pm   Temat: SZkam dobrej gry turowej
freeciv jest super !!! tego szukalem czy ktos mialby ochote zagrac jeszcze uruchomilem ta ierke Westfallen zobaczymy co z tego bedzie :) )
  Temat: Stars!
bozser

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 6721

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Maj 22, 2004 8:28 pm   Temat: Stars!
a co to jest dokladnie za gra ja cetnie pogram :)
  Temat: SZkam dobrej gry turowej
bozser

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 12079

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sob Maj 22, 2004 7:04 pm   Temat: SZkam dobrej gry turowej
dziekuje bardzo za odpowiedzi :) ta gierka freeware jakas strasznie skomplikwana i po 5 minutach wylaczylem :) sry ale nie przypadla do gustu co do managerow to jakos tez nie to

co do EU i CM to wlasnie sciagam i bedziem ogladac:) thx
  Temat: SZkam dobrej gry turowej
bozser

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 12079

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sob Maj 22, 2004 5:55 pm   Temat: SZkam dobrej gry turowej
Witam szukam dobrej gry turowej najlepiej do grania po niecie - ponoc jest jakis fajny freeware ale nie znam tytulu cos podonego do civ2 (gralbym w to ale pod winXP nie dziala) chcemy sobie z kuplem pograc w cos w ramach odskoczni od CSa :) tylko w nic kosmiczno-galaktycznego chyba ze naprawde faje czekam na propozycje i z goozy dziekuje

PS chcialem wszystkich przywitac to moj 1 i mam nadzieje nie ostatni post na ta grupe :) ))
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16