gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 2
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: WarCraft 3
bolek

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4304

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Mar 13, 2006 8:11 pm   Temat: WarCraft 3
leiff mój komp spełnia wszystkie wymagania ..... nie mam żaDnych programów które kolidują z grą ... wirusów nie mam i tak samo spywarów bo mam KAspera i Ad aware ... tak czekałem wstawka sie konczy i bach ;(
  Temat: WarCraft 3
bolek

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4304

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Mar 13, 2006 6:36 pm   Temat: WarCraft 3
Siemka, mam taki problem ... kiedy koncze instalacje warcraft3 i dodatku... i uruchamiam gre łądnie ... to gdy pojawia sie wstawka "blizzard" to klikam by ją pominąc i nagle wyrzuca mnie do Windowsa bez żadnego kominikatu tylko z dźwiekiem błedu (chyba każdy go zna) i tak jest cały czas instalowałem gre chyba z 3 razy i nic ;(

PS: wczesniej miałęm też piracką wersje wc3 i działa sie to samo tylko że sciagałem jakies patche i innym tym podobne :] byle by pograć.. czy to mogło wpłynać na Oryginalna wersje wc3 ?? proszę o szybką odpowiedź ..
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16