gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 12
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Spolszczenie Civilization IV
anteck

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 11263

PostForum: Civilization   Wysłany: Pią Sty 20, 2006 7:43 am   Temat: Spolszczenie Civilization IV
Czy nie byłoby lepiej gdyby edytować oryginalne pliki tekstowe w taki sposób by zmienić w nich Francuski na Polski ?

Dzieki temu nie trzeba ładować mod'a a następnie save'a tylko wystarczy [ nawet podczas gry ] zmienic w opcjach jezyk na francuski ??
W razie problemów zawsze można zmienić z powrotem na angielski bez koniecznosci przeładowywania gry.

Pomysł może zaczerpnięty z innego forum o civ - ale wydaje mi się dobrym pomysłem.

W obecnej wersji spolszczenia - nie wiem dlaczego - ale gubi literki, a nawet całe słowa.
  Temat: Sala chwały
anteck

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 9665

PostForum: Civilization   Wysłany: Nie Sty 15, 2006 10:54 pm   Temat: Sala chwały
Świetny pomysł. To co ? podsyłamy screeny ???
  Temat: Zmiana produkcji w miescie...
anteck

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 7547

PostForum: Civilization   Wysłany: Wto Gru 20, 2005 10:01 am   Temat: Zmiana produkcji w miescie...
Chyba przepadają albo są wymieniane na kase. Wymiana na kase jest napewno gdy ktoś cię uprzedzi z budową cudów.
  Temat: Pierwsze wrażenia z Civilization IV
anteck

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 8619

PostForum: Civilization   Wysłany: Pią Gru 09, 2005 12:15 am   Temat: Pierwsze wrażenia z Civilization IV
AbuSebb napisał/a:
Irku.... a czym sie rozni Pre-Order Edition od "normalnej" edycji?
Gra piekna ale cholernie mocozerna :x .


o pożeraniu czasu nie wspomnę :)

"Kochanie jeszcze tylko skończę ture :) "
  Temat: Problemy z CIV IV
anteck

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 9962

PostForum: Civilization   Wysłany: Pią Gru 09, 2005 12:12 am   Temat: Problemy z CIV IV
Chyba czeka mnie reintastalka systemu.

Tylko boje sie za to zabrać bo to mi zajmie jakis tydzien :) [ instalacja wszystkich programów, sterowników, pierdów, środowisk programistycznych ]

Z ostatnich ciekawostek związanych z błędami Civ IV pojawiły się błędy dekompresji save'ów :(

BTW - mimo wszystkich problemów z civilem nadal uważam tę gierke za najlepszą w jaką grałem :)
  Temat: Spolszczenie - Civ III - Conquest
anteck

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 11772

PostForum: Civilization   Wysłany: Pią Gru 09, 2005 12:07 am   Temat: Spolszczenie - Civ III - Conquest
"Nie dzierże takich gier" - ostatni komentarz mojej zony :)

takie zycie stratega :)
  Temat: Civilisation IV już wkrótce
anteck

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 7593

PostForum: Civilization   Wysłany: Wto Gru 06, 2005 12:49 pm   Temat: Civilisation IV już wkrótce
Ale na szczęście twórcy wiedzieli co robili :)
  Temat: Problemy z CIV IV
anteck

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 9962

PostForum: Civilization   Wysłany: Wto Gru 06, 2005 12:47 pm   Temat: Problemy z CIV IV
Witam.
Mam problem z grafiką w civ 4 - podczas wyświetlania Wonder Movie zamiast animacji [ filmiku ] mam same 'śmieci'. Podobnie dzieje się podczas rozmów z innymi cywilizacjami - zamiast wyrenderowanej postaci przywódcy często [ choć nie zawsze ] mam czarne tło.

Całość biega na :
Athlon 1600+
512 MB RAM
Radeon 9600

Patch do civ IV zainstalowany.

Czy ktoś też tego 'doświadczył' czy tylko ja jestem 'wybrańcem' :)
  Temat: Spolszczenie - Civ III - Conquest
anteck

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 11772

PostForum: Civilization   Wysłany: Wto Gru 06, 2005 11:03 am   Temat: Spolszczenie - Civ III - Conquest
Xp pro pl sp2.

Odpuściłem sobie spolszczoną wersje. Wróciłem do angielskiej. W polską chciałem pograć by zachęcić żonkę :) bo do tej pory nie rozumie co w tej grze jest takiego ze moge w nią grać na okrągło :) ))
  Temat: Pierwsze wrażenia z Civilization IV
anteck

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 8619

PostForum: Civilization   Wysłany: Wto Gru 06, 2005 11:01 am   Temat: Pierwsze wrażenia z Civilization IV
Witam.

Wy też macie take problemy z pamięcią? Nie dość ze ładowanie save'a trwa pół godziny to jeszcze chodzi jak zatwardzenie. Mimo tego gierka powala na kolana.
  Temat: Civilisation IV już wkrótce
anteck

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 7593

PostForum: Civilization   Wysłany: Sro Wrz 28, 2005 6:39 am   Temat: Civilisation IV już wkrótce
Poczekamy zobaczymy. Jednak tak jak pozostali obawiam sie tego 3D. Komu przeszkadzał 2D - nie wiadomo.
  Temat: Spolszczenie - Civ III - Conquest
anteck

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 11772

PostForum: Civilization   Wysłany: Sro Wrz 28, 2005 6:33 am   Temat: Spolszczenie - Civ III - Conquest
Witam!

Mam pytanko do osób które 'spolszczały' civ III conquest - czy brak polskich znaków to standard czy tylko u mnie sie sypie


Pozdrawiam
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16