gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 4
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: EU2 - Rozmowa Ogólna
anakin9

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 82565

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pon Sie 18, 2008 7:07 am   Temat: EU2 - Rozmowa Ogólna
Ok , zaczalem sobie od nowa kampanie i mowie sobie - od poczatku z jajami !
No to wybralem sobie Albanie ( strasznie lubie grac malymi krajami i osiagac sukces w trudach ;) ) , natychmiast buduje za calosc kasy armie , poprawiam stosunki w miare z sasiadami oprocz jednego, a ten wlasnie wyjatkowy.... wojenka ! i fakt faktem , podbijam ten kraj ,chociaz w bolach , czesto gnojek sojusze podpisuje w polowie wojny i nagle mi desant robia. i w sumie wszystko wyglada ok , ale z wojny kasy malo , pozyczki nabrane , bankructwo stwierdzone.... heh :D ciezko ciezkooooo
  Temat: EU2 - Rozmowa Ogólna
anakin9

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 82565

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Nie Sie 17, 2008 5:50 pm   Temat: EU2 - Rozmowa Ogólna
Hmmm , czyli z jajami do przodu , tak ?
Brales na poczatku pozyczki ? bo za pocatkowe pieniazki to za wielkiem armii sie nie zrobi , a przynajmniej nie takiej ktora by odrazu mandzurie opanowala a przynajmniej zmusila do oddania paru prowincji ;) hehe
  Temat: EU2 - Rozmowa Ogólna
anakin9

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 82565

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Nie Sie 17, 2008 10:57 am   Temat: EU2 - Rozmowa Ogólna
heh , no to moze mi po troszku opiszesz jak zaczales ta korea , co? bylbym wdzieczny ;)
a co do abstrakcji z zyciem z sasiadami w zgodzie... to chyba nie am co sie rzucac na poczatku , tak ze staram sie spokojnie z nimi zyc , zbierac pieniazki , a jak chiny i japonia maja wojne z mandzuria to sie poprostu podlaczam zeby ten torcik pokroic hehe ;)
  Temat: EU2 - Rozmowa Ogólna
anakin9

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 82565

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Sob Sie 16, 2008 12:23 pm   Temat: EU2 - Rozmowa Ogólna
Witam wsztystkich.
Calkiem niedawno odkrylem sobie ta wlasnie gre , no i tak proboje sie wprawic , ale dosc trudna jest. W zwiazku z czym prosze o jakies cenne rady. Gram sobie Korea , sami wielcy sasiedzi , chiny , mandzuria , japonia. rozwijam sobie handelek poki co i staram sie zyc z sasiadami w zgodzie. probowalem podbic troche mandzurii ale po pierwszych sukcesach przychodzi kleska... zkolonizowalem 3 prowincje. i tak
- inflacje mam na poziomie 23% czyli cholernie wysoka - jak to zmniejszyc?
- strasznie wolno ida nowe technologie , niektore az w roku 2122 ;D staram sie zmienic na innowacyjnosc ale strasznie powoli to idzie
- co zrobic z koloniami? takze starsznie wolno sie rozwijaja...
- jak sie przygotowac do wojny i szybko ja zakonczyc aneksja podbitych prowincji?

moze gral ktos korea i by doradzil jak dobrze zaczac zeby zle nie skonczyc ?;)
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16