gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 29
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: W co obecnie gracie?
aciek_l

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65215

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Gru 24, 2005 2:14 pm   Temat: W co obecnie gracie?
Boolseye napisał/a:
aciek_l napisał/a:
A zna ktos coś takiego jak "Stunts"?

Szeczerze mówiąc to ja w tej chwili większości starych tytułów nie pamiętam, poza szczególnymi, które utkwiły mi w pamięci. Może lepiej powiesz o czym była, to prędzej załapę o jaką gre ci chodzi, bo wyścigów to było od ... i ciut ciut ;)


Jakby to sprecyzować... Na trasach były rozmaite skocznie, pętle, spirale. Zresztą trasy można było łatwo i skutecznie projektować samemu w dołączonym edytorze. Grywalnośc to miało niesamowitą! No i chodziło na moim ówczesnym 386 33 Mhz :D
A odnośnie grania, to jeszcze na gitarze gram ;)
  Temat: Czego teraz słuchasz?
aciek_l

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 29211

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Gru 24, 2005 2:11 pm   Temat: Czego teraz słuchasz?
Perkun ma rację! "Second Life Syndrome" jest dobrą płytą, bo także słucham :) Dobrzy są, miło posłuchać ze świadomością, że to Polacy potrafili to nagrać!
Ostatnio (może przez pogodę? ;) ) słucham najczęsciej progresywnych rytmów. Ayreon dla mnie jest boski! I dzięki niemu odkryłem świetne Mostly Autumn i nowy projekt pana Lucassena, czyli Stream Of Passion. Poza tym Pendragon, Marillion, Pain Of Salvation i oczywiście nieśmiertelny Pink Floyd.
A odkrycia ostatnich dni to też Lynyrd Skynyrd oraz Stevie Ray Vaughan.
To tak troche z tego, co ostatnio gości u mnie najczęściej na zimowej playliście. Jakoś nie mam siły słuchać nic cięższego ;)
Aha, jeszcze wspaniała COMA!
  Temat: avatary - jaka opinia forumowiczy?
aciek_l

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 12309

PostForum: O forum   Wysłany: Sob Gru 24, 2005 1:58 pm   Temat: avatary - jaka opinia forumowiczy?
Czasami avatary są fajne i ciekawe, ale to czasami... Fajna rzecz ogólnie, ale myślę, że tutaj całkiem dobrze sprawdza się taki system, jaki jest! W końcu forum Sztabu to nie jest forum, jak każde inne :)
  Temat: Silent Storm
aciek_l

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 5946

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sob Gru 24, 2005 1:44 pm   Temat: Silent Storm
Grał ktoś? :> Ja sobie zamówiłem na ferie, żeby mi się specjalnie nie nudziło :) Osobiście dałem się złapać na to, że podobne do Jagged Allience 2 ;) Ale oczywiście nie tylko dlatego jest to dobra gierka, z tego co wiem. Już właściwie od pierwszej zapowiedzie, jaką przeczytałęm czekam na tą grę, ale od niedawna mój komputer jest w stanie jej podołać
  Temat: W co obecnie gracie?
aciek_l

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65215

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Gru 16, 2005 9:32 am   Temat: W co obecnie gracie?
No to ja mam dopiero z 30% ukończone i brak czasu ;) A grafika naprawde niesamowita! I wstawki tez ciekawie zrealizowane! A zna ktos coś takiego jak "Stunts"? :D Chyba się to tak nazywało. To był wyścigi :D
  Temat: Ups :) a może Mozilla ?
aciek_l

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 9958

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Sro Gru 14, 2005 4:58 pm   Temat: Ups :) a może Mozilla ?
No Mozilla Firefox dokładnie ;) Sorry za niescislosc ;) A z tymi ikonkami to już zatrybiłem ;)
  Temat: W co obecnie gracie?
aciek_l

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65215

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Gru 13, 2005 5:29 pm   Temat: W co obecnie gracie?
Ja mogę zostać zlinczowany, że nie strategia, ale ostatnio odpalam sobie w weekend NFS: Most Wanted. W weekend, bo w tygodniu nie mam kiedy niestety :/ Ale Age Of Empires III mam nadzieje w najbliższym czasie zajmie miejsce NFS :) A poza tym to głównie komp mi orbi za odtwarzacz mp3 ;) Bawie sie tez troche w obrobke dzwieku i przymierzam sie do zdjęć i grafiki.
  Temat: Ups :) a może Mozilla ?
aciek_l

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 9958

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Wto Gru 13, 2005 5:26 pm   Temat: Ups :) a może Mozilla ?
Ja korzystałem z IE... ale raz z ciekawości zainstalowałem Mozille i nigdy więcej IE :] A do wyglądu i działania strony nie mam zastrzeżeń!
  Temat: KADRA
aciek_l

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 16073

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Sro Gru 07, 2005 12:59 pm   Temat: KADRA
O widzisz, Perkun, to już ja się z Tobą skontaktuje, tylko nie teraz, bo jestem na przerwie w szkole i nie bardzo mam czas ;)
Klemens, miło mi :) Jagged Allience to, o czym pewnie już wspominałem nieraz, jedna z gier mojego życia :]. Teraz przymierzam się do Silent Storm.
Tia, starość nie radość :D :D :D
  Temat: Seria Sacred czy Kultowy Diablo ?
aciek_l

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 6170

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Sob Gru 03, 2005 11:31 pm   Temat: Seria Sacred czy Kultowy Diablo ?
Sacred mi nie działało na poprzednim komputerze... Ale po recenzjach niby fajne. Jednak nic nie zastąpi cudownego Diablo, zwłaszcza Diablo 2:LoD :] Od jakiegoś czasu mam stałe łącze, to się gra po sieci :)
  Temat: Broń średniowieczna to jest to!
aciek_l

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 8186

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Sob Gru 03, 2005 11:17 pm   Temat: Broń średniowieczna to jest to!
Artykuł bardzo fajny! Może faktycznie mógłby być bardziej rozbudowany, ale tak są same konkretne informacje napisane ciekawym językiem. No i sam temat mi bardzo odpowiada ;)
  Temat: KADRA
aciek_l

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 16073

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Sob Gru 03, 2005 11:03 pm   Temat: KADRA
"aćka" - tak to się odmienia ;)
Simon, pewnie że pamiętam! Teraz to się pewnie troche zmieniło, zestarzaliśmy się ;)
Ech, wspomnienia wracają...
Perkun, widzialem gdzieś Twojego posta z cytatami z archiwum jeszcze z czasow listy dyskusyjnej. W jakiej formie masz to archiwum?
  Temat: KADRA
aciek_l

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 16073

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Czw Gru 01, 2005 8:55 pm   Temat: KADRA
No pewnie! Ech, to były czasy :) Kurde, aż mi też się łezka w oku zakręciłą :) Nie dawało mi to spokoju i musiałem tu zajrzeć! Fajnie znów tu być z Wami :)
  Temat: KADRA
aciek_l

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 16073

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Czw Gru 01, 2005 7:05 pm   Temat: KADRA
Nie wiem, gdzie napisać tego posta, ale da rade wcisnąć go do tego topica. W końcu dotyczy Kadry SVV w pewnym sensie...
Po długiej nieobecności i nieaktywności coś mnie tutaj spowrotem przyciągnęło :) Tak więc witam wszystkich!! 'Starą Gwardię' i i tych, których jeszcze nie miałem okazji poznać ;)
Chociaż nie wiem, czy pamiętacie mnie jeszcze ;)
Mam nadzieje, że uda mi się tu systematycznie i regularnie zaglądać!
Chorąży aciek melduje się! :)
Pozdriawiam!
 
Strona 2 z 2
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 16