gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 5
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: RA2 YR - gra siecoiowa.
Xaro

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 7597

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sob Lut 28, 2009 9:53 pm   Temat: RA2 YR - gra siecoiowa.
gary_joiner napisał/a:
Westwood już nie istnieje, więc fakt, że jego serwery nie istnieją specjalnie nie zaskakuje ;)

Wygrzebałem w sieci, coś takiego, ale nie wiem na ile ta metoda jest sprawna:

http://www.wikihow.com/Pl...er-the-Internet


Ta instrukcja pomoże mi w hamachi , ale też do gry poza Lan czyli np: z graczem z innego miasta? Czy na to inny sposób?
  Temat: RA2 YR - gra siecoiowa.
Xaro

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 7597

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pon Lut 23, 2009 11:12 pm   Temat: RA2 YR - gra siecoiowa.
a dokładniej? Ja Ciemny jestem... xd Coś ostatnio sciągłem z taką nazwą ale wytłumacz.
  Temat: RA2 YR - gra siecoiowa.
Xaro

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 7597

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pon Lut 23, 2009 10:26 pm   Temat: RA2 YR - gra siecoiowa.
All-Seeing eye - Nie działa mi, wyskakuje jakiś błąd gdy łaczy się w najbliszym celu (daje Europa).

Z kolej X-Fire - Nie ma (nie zauważyłem) opcji serwerów.

Co do Hamachi to ja wolałbym poza Swoją siecią.

Jakieś inne sugestie albo programy?
  Temat: RA2 YR - gra siecoiowa.
Xaro

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 7597

PostForum: Inne gry   Wysłany: Nie Lut 22, 2009 6:14 pm   Temat: RA2 YR - gra siecoiowa.
No nie jest... słyszałem jeszcze, że można za pomocą serwera XWIS czy jakoś tak - ale nie kumam co mam z nim zrobić ani jak już powiedziałem, konto założyć..
  Temat: RA2 YR - gra siecoiowa.
Xaro

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 7597

PostForum: Inne gry   Wysłany: Nie Lut 22, 2009 5:35 pm   Temat: RA2 YR - gra siecoiowa.
Witam, chciałbym się zapytać w jaki sposób można się połaczyć z serwerem gry w RA2 YR? (RedAlert2 Yuri Revenge) ponieważ znany twórca Westwood już od dawna nie udostępnia serwera ale wiem, że chyba nadal można grać. Jednak problem z tym, że nie wiem jak... nie mówiąc o tym, że też chciałbym konto zrobić ale... no pytanie Jak? Prosił bym o pomoc i jasne wytłumaczenie.

Pozdrawiam.
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16