gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 425
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Wojman

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 61629

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie Lip 03, 2005 12:41 am   Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
kull napisał/a:
Jak co to chetnie podejde pod PKS po jakas zblakana duszyczke :) .


Pod PKS to podjedziesz, a pod dworzec główny PKP to już nie? ;( A oto namiary na mnie: Komórka: xxx xxx xxx, gadu-gadu: 2616041.
  Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Wojman

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 61629

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Lip 02, 2005 9:20 pm   Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
MAO napisał/a:
Pytanie kluczoe - ile w tej chwili mamy namiotow ??
!


Z tego co się orientuję, to na dzień dzisiejszy tylko Klemens zadeklarował, że weźmie namiot.
  Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Wojman

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 61629

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Cze 28, 2005 11:25 pm   Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Cóż ja prawdopodobnie będę we Wrocławiu bardzo wcześnie rano. Czemu? Bo zależy mi na kosztach. Konkretnie o 23:41 odjezdza pociag InterCity z serii Tanie Linie Kolejowe. Oznacza to, ze przejazd do Wrocka bedzie kosztowal ok. 40zl . We Wrockławiu bedze ok. godz. 4:34. W Szczecinie o tej porze już jeżdżą pierwsze autobusy dzienne, ale nie wiem jak to jest we Wrocławiu.
  Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Wojman

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 61629

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Cze 28, 2005 2:11 am   Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
MAO napisał/a:

A Twoje teksty historyczne to najczesciej czytane teksty w Sztabie. Czekamy na wiecej :) . Robimy sie tak popularni, ze mlodziez pisze referaty na podstaawie naszych materialow. Swiadzczy to albo o jakosci, albo o tym ze jestesmy pierwsi w google :) . Tak czy inaczej - cytuja nas !


Ojjj... zapewniam, że nie tylko młodziez sięga po teksty ze Sztabu, ale też i dorośli studenci. Ale to Wam opowiem na zjeździe. :)
  Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Wojman

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 61629

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie Cze 26, 2005 10:25 pm   Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Klemens napisał/a:
Tako więc wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, iż IV Zjazd odbędzię się we Wrocławiu.

Prosiłbym wszystkich zainteresowanych o potwierdzenia przyjazdu.

Informuję także, iż prawdopodobnie zabiorę ze sobą namiot, który spokojnie winien pomieścić trzy osoby.


Potwierdzam swoj udzial z Zjeżdzie. Hmmm... mówisz, że masz trzy wolne miejsca? Wiesz fajnie by było podyskutować wieczorem na temat tego co zamieścić na stronie Sztabu, więc może byś mnie przygarnął? Będe wdzięczny.

Ach zapomniałem:

Widzisz Klemens, mówiłem, że na Agencie można polegać. :)

Zostanę chyba też lobbystą - dobrze mi to wychodzi. :)
  Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Wojman

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 61629

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Cze 10, 2005 2:23 pm   Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Backside napisał/a:


Nie twierdzę jednak, że pomysł ze Szczecinem jest zły, ale jak widać wszyscy w tym roku nastawili się na Wrocław/Poznań/Warszawę, a pamiętaj, że Szczecin jest miastem juz bardziej na krańcu Polski i nagła zmiana nie pasuje wszytskim .


Tak, a taki Wrocław (którego kandytature cały czas popieram) to niby gdzieś w centrum Polski jest. No, a taka Warszawa..... no dobra może jest i w centrum Polski, ale ja mam do niej dalej niż do Berlina.

Backside napisał/a:
W każdym razie nastwiam się, że podczas (mam nadzieję :lol: ) 3 miesięcznych wakacji za rok :], na liście znajdzie się co najmniej 2-dniowy zjazd w Szczecinie - i koniecznie odzwiedźmy bar Pasztecik :].


Bar to my odwiedzimy, chić nie obiecuję, że to będzie bar Pasztecik. :) Ale widzę, że powoli, bo powoli, ale kandytatura Szczecina jest rozważana przez Sztabowiczów.I dobrze.
  Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Wojman

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 61629

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Cze 09, 2005 3:16 am   Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Klemens napisał/a:
MAO napisał/a:
widze ze moj pomysl by organizowac zjazd w jakims osrodku letniskowym upladl ?


Ciężko organizować jakieś "przedmieścia", jeśli jeszcze nie wiemy, w jakim regionie chcemy się spotkać. Nie ukrywam też, że miłoby było, gdyby poszczególne "kolonie" same przejawiły tu jakowąś inicjatywę, ja np. nie mam pojęcia o żadnych "atrakcjach" w okolicach Poznania czy Wrocławia a i trudno mi z Krakow cokolwiek organizować.


Hmmm... Czy ja kiedyś wspominałem o Szczecinie? Całkiem blisko mojego miejsca zamieszkania jest kamping towarzystwa PTTK, nie ma problemu, żeby tam wynająć na kilka dni domki. Dojazd do kampingu jest bardzo wygodny, bo obok jest przystanek autobusowy. Po za tym ze Szczecinia do morza to jest jakieś 100 km, a jazda pociągiem sporo nie kosztuje. Co więcej nie ma problemu z połączeniem pociągowym. Dojazd na dworzec też jest wygodny, bo jedzie się autobusem, a później trzeba kilka metrów przejść. A nie pamiętam czy wspominałem, że obok kempingu jest przystaneka autobusowy i, że autobusy w miare często kursują.
  Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Wojman

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 61629

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie Cze 05, 2005 8:43 pm   Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Klemens napisał/a:
Fender napisał/a:
proponuje Lodz


Cóż, ta propozycja już padła( sam ją złożyłem:))), ale nie spotkała się z właściwie żadnym zainteresowaniem... Mniemam więc, iż nie tędy droga. Może za rok?


O nie, mowy nie ma. Za rok Szczecin będzie. Wiem, powtarzam to już od lat, ale w końcu Szczecin będzie gospodarzem zjazdu.
  Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Wojman

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 61629

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Cze 03, 2005 12:43 am   Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Warszawa - Klemens, Backside, Spider, Wojman
Poznań - Klemens, Backside, Spider, Wojman
Wrocław - Klemens, Kahzad, Backside, Spider, Wojman

Ale nadal głosuję za Wrocławiem.
  Temat: Francuskie "non" dla eurokonstytucji
Wojman

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 4589

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Cze 02, 2005 1:59 pm   Temat: Francuskie "non" dla eurokonstytucji
Francuzi znaja dziwne pojecie slowa "liberalne". Jak oni do nas wchodzili z supermarketami to ich prezydent sie wypowiadal, ze Polska powinna byc liberalna, ze wspolna europa, ze interesy mozna robic wszedzie. Natomiast gdy teraz sie okazuje, ze polacy pracuje lepiej i taniej niz francuzi, mowia oni, ze konstutycja jest zbyt liberalna, ze zabiera sie im miejsca pracy. Czyli mowiac krotko obowiazuje u nich zasada Kalego: My u was robic hipermarket - dobrze, wy u nas robic hipermarket - zle.
Co do samej konstytucji europejskiej to jestem jej przeciwnikiem. Chodzi o to, ze zapisano w niej mniej korzystny dla nas system liczenia glosow w UE. A ja nie widze powodu dlaczego mniejsze panstwa nie moglyby zablokowac decyzji wiekszych.
  Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Wojman

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 61629

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Cze 01, 2005 12:46 am   Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Klemens napisał/a:
:
Czy gdyby zjazd miał miejsce w dniach 11-12 lipca w Warszawie - przybyłbyś nań?


Jakby nie było innego miejsca to tak. Zresztą nie za bardzo lubię przebywać w stolicy. Ale osobiście w tym roku głosuję za Wrocławiem, licząć przy okazji na to, że w rewanżu za rok wrocławianie poprą Szczecin. :) Swoją drogą jakby zjadz odbył się we Wrocku to da rade załatwić wycieczkę po redkacji CDA.
  Temat: Zdajesz maturke?? To wyraź swoje smutki i żale!
Wojman

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 7453

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Kwi 30, 2005 5:01 pm   Temat: Zdajesz maturke?? To wyraź swoje smutki i żale!
Agent napisał/a:

Co oderwiemy sie od grania???? To dopiero teraz musimy dbac o spokoj wewnetrzny :P . Ktory mezczyzna przynosza kobiety alkochol i gry :P


Wiem coś o tym. W moim okresie matur niczego się nie uczyłem, nie zajrzałem do żadnej książki, jeno sobie grałem. Stwierdziłem, że to co miałem się nauczyć to się nauczyłem, a nawet jeśli nie to w ciągu 2 dni się nie naucze. I nie żałuję. A Deus Ex przeszedłem. :)
  Temat: Zdajesz maturke?? To wyraź swoje smutki i żale!
Wojman

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 7453

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Kwi 30, 2005 4:58 pm   Temat: Zdajesz maturke?? To wyraź swoje smutki i żale!
Backside napisał/a:


Mówiesz o ustnej czy o całości? Bo z tego co słyszałem to pierwsza część jest rzeczywiście prosta, ale analiza i interpretacja w 120min niezbyt mi się uśmiecha :/...


O całości. Widziałem mature próbną, wiem co się dzieje(ło) podczas egzaminów ustnych. Co do interpretacji i analizy, to może się mylę, ale miałeś na to chyba cały rok, żeby się przygotować. Ale życze powodzenia!

Acha, za moich czasów, przed wojną w Iraku to na interpretacje i analize utworu mialem gora pol godziny i jakos sobie na 4 radzilem.
  Temat: Zdajesz maturke?? To wyraź swoje smutki i żale!
Wojman

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 7453

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Kwi 22, 2005 12:46 pm   Temat: Zdajesz maturke?? To wyraź swoje smutki i żale!
A maturke się zdaje? Dobrze wam tak! Przynajmniej oderwiecie się od tego głupiego grania po nocach! :) A tak swoją drogą nie ma się czego bać, jak to kiedyś pewien mądry człowiek powiedział "matura to bzdura". Należy zauważyć, że wbrew obiegowej opinii, nowa matura jest dużo łatwiejsza niż stara.
  Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Wojman

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 61629

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Kwi 14, 2005 12:14 am   Temat: Re: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
1. Czy przybyl(a)bym na Zjazd, gdyby mial miejsce w( do uzupelnienia przy kazdym podpunkcie: tak, nie, nie wiem):

a) Warszawie Tak
b) Poznaniu Tak
c) Wroclawiu Tak
d) Krakowie? Tak

2. Ile dni powinien trwac Zjazd( do wyboru: 1 dzien tudziez 2 dni)?

2 dni

3. Czy przybyl(a)bym na Zjazd, gdyby ten odbyl sie w( do uzupelnienia przy kazdym podpunkcie: tak, nie, nie wiem, ewentualnie jakies bardziej szczegolowe uwagi):

a) w pierwszej dekadzie lipca( 1-10.07) Tak (*)
b) w drugiej dekadzie lipca( 11-20.07) Tak (*)
c) w trzeciej dekadzie lipca( 21-31.07) Tak (*)
d) w pierwszej dekadzie sierpnia( 1-10.08 ) Tak (*)
(e) w drugiej dekadzie sierpnia( 11-20.08 ) Tak (*)
f) w trzeciej dekadzie sierpnia( 21-31.08 ) Tak (*)

(*)Jednak zalezy to od tego czy bede wtedy pracowal czy nie.

4. Czy mial(a)bym jakies problemy ze zorganizowaniem srodkow finansowych na Zjazd( do wyboru: tak, nie, nie wiem)?

Nie

5. Czy w razie odleglego miejsca Zjazdu moge sie obawiac negatywnej reakcji rodzicow( to nic wstydliwego) etc.( do wyoru: tak, nie, nie wiem)?

Moi rodzice nie beda mieli nic do gadania - mam prawie 20 lat!

6. Na ile procent oceniasz prawdopodobienstwo Twego przyjazdu na Zjazd( zalezne od determinacji, ewentualnych planow wakacyjnych itp.)?

W granicach 1-99% :) Tak naprawde nie wiem jakie sa realne szanse na to, ze na zjezdzie bede. Zalezy to od tego gdzie zjazd bylby oraz od tego kiedy mam prace.

7. Jak Twoim zdaniem powinien przebiegac ow zjazd, w jakiej formie powinnismy spedzic ow czas, jakies szczegolne propozycje( vide np. rozegranie meczy pilki noznej etc.)?

So ty nie fiesz jak zjaaazd ma wygladac? :) Coz przydalby sie turniej w WarCrafta III. MAO mialby szanse sie odegrac za poprzedni rok. :)

8. Uwagi ogolne - tutaj wpisujcie wszystko, co Wam przyjdzie na mysl, a co nie bylo ujete w zadnym powyzszym pytaniu - np. propozycje innego miejsca zjazdu etc. WSZYSTKO!!

Wlasnie: Czemu na liscie nie ma Szczecina?? Toz to dyskryminacja! Ja tak jak juz wspominalem nie wiem czy bede mogl byc na zjezdzie.
 
Strona 27 z 29
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 16