gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 425
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Starcraft 2
Wojman

Odpowiedzi: 48
Wyświetleń: 16189

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Sie 15, 2010 9:44 pm   Temat: Starcraft 2
Klemens napisał/a:
Blizzard jednak jest niesamowity - grę zapowiedział po upływie 9 lat od premiery pierwszej odsłony serii, choć sequel był wypatrywany już po premierze dodatku, a i tak kazał graczom czekać kolejne trzy lata...


Ale i tak oplacalo sie czekac. Nie pamietam kedy ostatni raz zasiadlem w weekend do gry rano, a wylaczylem ja dopiero po 10 godzinach grania. Zwykle nie mam nie mam tyle czasu, albo zwyczajnie mi szkoda marnowac go na granie. A w StarCraft II gram codziennie przez kilka godzin i po prostu z kazda sesja ta gra jeszcze bardziej mi sie podoba. Dziwi mnie tylko to, ze na forum o grach strategicznych jakos po premierze nikt nie prowadzi dyskusji na temat tej gry.
  Temat: Jak poznaliście sztab?
Wojman

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 8338

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Mar 04, 2007 12:32 am   Temat: Jak poznaliście sztab?
Ze mna to stare dzieje. Do Sztabu dolaczylem w pierwszych miesiacach jego istnienia (w 3 lub 4). Wtedy do byla jeszcze lista dyskusyjna. Ale to wlasnie tu pozalem zasady, ktore rzadza w internecie (netykieta) a takze wiele ciekawych osob. Zreszta z niektorymi osobami utrzymuje kontakt nie tylko za pomoca internetu, ale takze listowny i telefoniczny.
  Temat: Gry roku 2006
Wojman

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 7234

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Sty 14, 2007 1:29 am   Temat: Gry roku 2006
Jest jedna gra, o ktorej na smierc zapomnialem, a zasluguje na miano gry roku w kategori... TPP. Mowie to o grze Hitman: Krwawa Forsa. Pogralem troche w te gre (demko niestety) i powiem Wam, ze ta gra jest KA-PI-TAL-NA. Szkoda, ze nie mam teraz komputera, bo bym sobie kupil najnowszego Hitmana i pogral.
  Temat: Gry roku 2006
Wojman

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 7234

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Sty 11, 2007 2:39 am   Temat: Gry roku 2006
1. Strategia

Space Rangers 2: Rebelia

2. Fabularna

TES IV: Oblivion

3. MMORPG

Tutaj zdania nie mam. W koncu World of WarCraft jest gra z 2004 roku...

4. Najlepsze rozszerzenie (samodzielne rozszerzenia traktujemy jako oddzielne gry)

tu tez zdania nie mam, nie mialem okazji grac w tym roku w jakies roszerzenie do gier

5. Gra roku (każdy gatunek)

Medival II: Total War

6. Największy zawód/kicz (każdy gatunek)

Frater! Ocena 1% mowi sama za siebie. A na drugim miejscu... Gothic 3 za te cala mase bledow i niedorobek w pierwotnej wersji

7. Rewelacyjna grafika (każdy gatunek)

TES IV: Oblivion

8. Nagroda za chęci

Space Rangers 2: Rebelia - kapitalna gra, ktora generalnie jest strategia, acz laczy w sobie inne gatuki (rpg, przygodowki i inne). Gra jest kapitalna, kosztuje jedynie 30 PLN, a gra sie w nia swietnie.
  Temat: Saddam Hussein (1937-2006)
Wojman

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 9094

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Sty 06, 2007 6:23 am   Temat: Saddam Hussein (1937-2006)
Husajn jaki byl taki byl. Przyznaje, ze osobiscie go nie lubilem, a do tego caly czas popieralem i nadal popieram wojne w Iraku. Jednak nalezy zwrocic uwage na to, ze Husajn byl czlowiekiem. Ja jestem przeciwnikiem kary smierci. Uwazam wiec, ze duzo lepiej by Irakijczycy zrobili skazujac go nie na powieszenie, lecz na dozywotnia kare wiezienia. Zasluzona kara i tak wczesniej czy pozniej go by dosiegla. Jesli nie na tym to na tamtym, drugim swiecie.
  Temat: Konkurs na tekst?
Wojman

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 5078

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Gru 31, 2006 7:39 pm   Temat: Konkurs na tekst?
Temat juz dosc stary, ale chyba jeszcze wciaz aktualny. W najnowszym CD Action (1/2007) jest ogloszony konkurs na napisanie zapowiedzi. Mysle, ze warto sprobowac (w kazdym razie ja zamierzam wyslac tekst).
  Temat: CKM Czasopismo Każdego Mężczyzny?
Wojman

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 5959

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Gru 29, 2006 1:36 am   Temat: CKM Czasopismo Każdego Mężczyzny?
Ja tam CKM nie kupuje, bo co miesiac wole wydac kase na CD Action. Ale nowy numer czasopisma CKM kupie, bo jest dolaczony fajny film - "Osaczony" z Brucem Willisem.
  Temat: Warhammer 40.000: Dawn of War - Dark Crusade
Wojman

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 7186

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Czw Gru 21, 2006 4:02 pm   Temat: Warhammer 40.000: Dawn of War - Dark Crusade
A przeczytalem sobie z przyjemnoscia Twoja recenzje. I w naszym serwisie czegos takiego jeszcze nie bylo. Przede wszystkim podobala mi sie koncepcja wywiadu. Po drugie fajana byla mowa tego Orka, a po trzecie i najwazniejsze tekst fajnie sie czytalo, bo byl pelen dobrego humoru.
  Temat: Reklamy na stronie.
Wojman

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 9421

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Czw Gru 21, 2006 3:55 pm   Temat: Reklamy na stronie.
Czy mozna usunac te cholerna reklame konkusow tych "Icostam". Nie przyjrzalem sie dokladnie, ale jak na forum sie wchodzi poprzez modem to czlowiekowi sie na usta cisna brzydkie slowa jak ta durna reklama musi sie wczytac do konca, bo NIGDZIE nie ma opcji, zeby ja szybko wylaczyc.
  Temat: Prince Of Persia - POMOCY!!
Wojman

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 5545

PostForum: Inne gry   Wysłany: Nie Gru 10, 2006 4:18 pm   Temat: Prince Of Persia - POMOCY!!
Ja mialem podobny problem w grze James Bond 007:Nightfire. Tam niestety bez patcha problemu nie dalo sie obejsc, a jak na zlosc problem pojawial sie bardzo rzadko. Tak wiec nie pozostaje nic innego jak poczekac na odpowiedz z dzialu pomocy technicznej, a jak sie nie bedziesz mogl doczekac to do nich zadzwon. Telefon znajdziesz w instrukcji obslugi.
  Temat: Zabawa w skojarzenia
Wojman

Odpowiedzi: 55
Wyświetleń: 14620

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Gru 06, 2006 11:08 pm   Temat: Zabawa w skojarzenia
nowy komputer -> coś co pilnie potrzebuje Wojman. ;)
  Temat: Nowy komputer Wojmana
Wojman

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 5239

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Gru 05, 2006 3:45 pm   Temat: Nowy komputer Wojmana
Nie bedzie mnie prawdopodobnie az do swiat, a byc moze i dluzej. Tak przejrzalem z zainteresowaniem posty i troche sie zaniepokoilem. Raz, ze na komputer bede musial chyba wydac wiecej kasy niz planowalem, a dwa ze nie bardzo z kad mam te kase wziac (1 grudnia mninela rocznica odkad zaczalem prace w telekomunie [pracowalem 2 miesiace], a kasy do dzis nie widac :-( ). Dogaduje sie z rodzicami, zeby kompa wziac na raty, ale rozmowy sa bardzo trudne niestety. Co sie zas tyczy zestawow... na szczescie monitor w domu mam i to nie jeden. Fakt, ze do najnowszych on juz nie nalezy, ale fakt, ze nie bede musial inwestowac na razie w ten element mnie zadowala. Co sie zas tyczy sklepow to interesuja mnie jedynie te w Szczecinie (bo tam mieszkam, a nie we Wrocławiu) i ew. sklepy internetowe. Na koniec zas dziekuje za pomoc, niemniej jednak prosze o kolejne rady.
  Temat: Lotnictwo RP - reaktywacja, rewolucje, czy marzenia?
Wojman

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 9967

PostForum: Militaria   Wysłany: Sro Lis 15, 2006 12:10 am   Temat: Lotnictwo RP - reaktywacja, rewolucje, czy marzenia?
Tak amerykanie maja zlom. Dlatego mamy wlasnie najnowoczesniejsza wersje F16, lepsza nawet w porownaniu do F16 jakie posiada Izrael.
  Temat: Grudniowy wysyp gier strategicznych w czasopismach
Wojman

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 5065

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Lis 08, 2006 3:55 pm   Temat: Grudniowy wysyp gier strategicznych w czasopismach
Listopad dopiero co się zaczął, a w kioskach i salonach prasowych pojawiają się już grudniowe wydania czasopism o grach kpmputerowych. W tym miesiącu trzeba przyznać, że jakoś dziwnie dużo gier strategicznych pojawiło się na płytach dołączonych do tych czasopism. W CD Action znajdziecie grę Codename: Panzers Faza Pierwsza PL (w którą to grę obecnie gram, bardzo fajna gra szczerze polecam. I jakby ktoś chciał zagrać w sieci to prosze o kontakt). Z kolei do czasopisma Click! dołączono Worms 3D oraz Gary Grigsby's World At War. Na tym jednak wysyp strategii się nie kończy. Bowiem do czasopisma Komputer Świat gry dołączono następujące strategie: Jagged Alliance 2: Wildfire oraz Dwa Trony: Wojna Róż. Tak więc dordzy fani gier strategicznych w tym miesiacu jest w co grac. :) Ciekawe co przyniesie nowy numer czasopisma Play?;)

[Update]Do czasopisma Cybermycha dołączono następujące gry (zgadnijcie z jakiego gatunku :) )Worms World Party i Emergency 2.
  Temat: W samo południe - Ulubione tło
Wojman

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 4468

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Lis 05, 2006 2:34 pm   Temat: W samo południe - Ulubione tło
Prawdę mówiąc nie mam swojego ulubionego tła w jakim miałaby sięrozgrywać gra strategiczna. Patrze raczej na to jak się w tę grę gra a nie na tło. Choć przyznać muszę, że jedno tło dla strategii już mnie nieco nudzi, bo powstaje pod tym tlem cale mnostwo gier. A mowa tu o II wojnie swiatowej.
 
Strona 1 z 29
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 16