gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 2
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Empire earth - problem
Werewolf

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5686

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Lut 02, 2012 9:22 am   Temat: Empire earth - problem
Witam. Otóż mam problem, nie moge przejść misji. Jest to 4 chyba lub 5 misja kampani niemieckiej, gdzie trzeba podbić Polske, Francję, Danię i coś jeszcze. Poniżej zamieszczam link do save'a. Należy go wrzucić do "Empire Earth\Data\Saved Games".

http://www.sendspace.com/file/9lpg05

Z tego co wiem, gdy już bedziecie blisko wygranej (kilka sekund/minut) trzeba zapisać grę i wstawić tu save'a ;) Z góry dziekuje.
  Temat: Celtic Kings/Imperivm
Werewolf

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 4009

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Sie 10, 2010 11:28 am   Temat: Celtic Kings/Imperivm
Zapraszam do dyskusji o grze Celtic Kings. Gra opowiada o walkach galów, rzymian, brytów, germanów i kilku innych nacji. Wszystko dzieje się w starożytności.

Gra wg. mnie jest bardzo wciągająca oraz uzależniająca. Grafika ładna, o muzyce świetnej nie wspomnę. W moim odczuciu gra zasługuje na 9/10.

Zapraszam także na moje forum o tej grze (link w profilu) :)
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 16