gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 2
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Utrata Callus Belli "wszyscy niewierni"
Wenzon

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 5902

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Wto Mar 15, 2011 9:11 pm   Temat: Utrata Callus Belli "wszyscy niewierni"
Ale dlaczego cały czas zawzze w tym samym czasie? ;/
  Temat: Utrata Callus Belli "wszyscy niewierni"
Wenzon

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 5902

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Nie Mar 13, 2011 8:44 pm   Temat: Utrata Callus Belli "wszyscy niewierni"
Witam, mam problem. Gram w EU IN NOMINE.


Gram Polską na najwyższym poziomie trudności. Mam spory kawałek świata i dwóch wasali. Prusy tam gdzie są Prusy. I Bułgarię, która zajęła Turcję i część Persji.
W roku 1630 w styczniu tracę Callus Beli na "wszyscy niewierni" (powód do wojny dzięki któremu mogę wypowiadać wojnę nie chrześcijanom). Nie wiem dlaczego tak się dzieje. Bez względu na to co zrobię. Już próbowałem parę razy wczytywać z wcześniejszych saveów i dzieje się tak zawsze w roku 1630.

Kiedy to się dzieje mogę grać i niby wszystko jest w porządku. Ale kiedy po tym czasie grę zapiszę i potem próbuje wczytać gra wychodzi do windowsa.
I kaplica.

Czy ktoś mógłby mi coś podpowiedzieć co mogę zrobić w tym wypadku? Będę bardzo wdzięczny bo poświęciłem na ten scenariusz bardzo dużo czasu i nerwów. (Gram bez wczytywania . Jeśli coś się stanie nie po mojej myśli gram dalej. Wczytuje tylko kiedy mam przerwę w grze. Dzięki temu człowiek czuje niesamowitą adrenalinę przed każdym ważnym ruchem)
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16