gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 18
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: The Settlers
WETERAN

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 15682

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Lut 20, 2007 8:22 pm   Temat: The Settlers
Nie wie ktoś, w S3, od czego zależy, czy można awansować żołnierzy??? :roll:
  Temat: Pomocy z Kozakami
WETERAN

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4438

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Lut 18, 2007 9:26 pm   Temat: Pomocy z Kozakami
...a czy w kozaków można szukać gier???
  Temat: Worms
WETERAN

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 20751

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Czw Lut 15, 2007 12:33 am   Temat: Worms
[quote="Khelben"]Uwielbiam, jak ona sobie nuci tę swoją piosenkę, nim eksloduje[/quote]

No, to zaczynamy zagłębiać się w smaczki, za które kocham tę gre :mrgreen:
  Temat: Worms
WETERAN

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 20751

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sro Lut 14, 2007 3:49 pm   Temat: Worms
Sterowanie Superowcą jest jedną z najtrudniejszych rzeczy w Wormsach. Umiem w miare nią sterować, ale do perfekcji dużo mi brakuje :cry: ...
  Temat: Worms
WETERAN

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 20751

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Wto Lut 13, 2007 6:38 pm   Temat: Worms
pucek12 napisał/a:
wormsy sa super...a najlepszy jest osiolek:D


To prawda, ale betonowy osioł jest bronią okazyjną/żadką/jednorazową...
Tak naprawde, aby być expertem w totalnej anihilacji, należy umieć perfekcyjnie korzystać z każdej broni, a zwłaszcza tych podstawowych jak bazuka czy granat.

...używa się ich znacznie częściej niż osiołka :roll: ...
  Temat: Worms
WETERAN

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 20751

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Wto Lut 13, 2007 12:42 pm   Temat: Worms
Worms 2D są dla mnie jak Legenda. Worms 3D jest jakby faktem obalającym ową legende, dlatego, podobnie jak wielu graczy (w tym ja) nie uznaje Heroes of m&m 4,tak ja nie uznaje Wormsów 3D...
  Temat: W samo południe - Stan Wojenny
WETERAN

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 5245

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pon Lut 12, 2007 10:40 pm   Temat: W samo południe - Stan Wojenny
Cztery pierwsze i dwa ostatnie...
  Temat: W samo południe - Główne zmartwienie dowódcy
WETERAN

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4315

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pon Lut 12, 2007 10:29 pm   Temat: W samo południe - Główne zmartwienie dowódcy
Moim zdaniem brakuje dowódca "z prawdziwego zdarzenia" powinien myśleć o każdej z tych rzeczy. Myśle jednak, że jeśli tracimy bezmyślnie ludzi, nie uda nam się zorganizować dobrej defensywy, ani tym bardziej ofensywy. Swoją drogą możnaby dodać coś jeszcze do tej ankiety... :roll:
  Temat: W samo południe - Heroes of Might & Magic
WETERAN

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 5083

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Nie Cze 18, 2006 1:29 pm   Temat: W samo południe - Heroes of Might & Magic
Mi się wydaje, że tworząc armie szukamy każdej z tych rzeczy, dlatego wojska powinny być zbalansowane tz. każdego po trochu. Ale to moje własne zdanie :roll: i pewnie nie każdy się z tym zgadza...
  Temat: Heroes 4 - gra przez sieć !! POMOCY !!
WETERAN

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 13621

PostForum: Heroes of Might and Magic   Wysłany: Nie Mar 12, 2006 1:52 pm   Temat: Heroes 4 - gra przez sieć !! POMOCY !!
A masz wyłączonego firewall'a ???????
Ja też kiedyś miałem taki problem , wyłączyłem firewall'a i wszystko zaczeło działać

Teraz gramy średnio 3 razy w tygodniu :lol:
  Temat: Heroes of might and magic
WETERAN

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 16604

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pon Sty 30, 2006 10:35 am   Temat: Heroes of might and magic
Chętnie bym wziął udział ,ale obawiam się ,że jestem za słaby :(

[ Dodano: Pon Sty 30, 2006 10:40 am ]
A szkoda ,bo kocham Hirołsów ! ! !
  Temat: W samo południe - RTSy
WETERAN

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 5295

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Lip 29, 2004 4:57 pm   Temat: W samo południe - RTSy
Wedlug mnie najwazniejsza jest TAKTYKA , lecz STRATEGIA i ZARZADZANIE ZASOBAMI tez jest niezbedne ...
  Temat: tu wpisujcie zauwazone błędy na stronie.
WETERAN

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 68771

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Czw Lip 29, 2004 2:57 pm   Temat: tu wpisujcie zauwazone błędy na stronie.
Dlaczego "Sztab VVeteranow" piszecie przez 2 "V" i "o" ??????? 8) [/b]
  Temat: The Settlers
WETERAN

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 15682

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Lip 29, 2004 2:40 pm   Temat: The Settlers
Czy sa tu jacys znawcy Settlersów ??? :lol:
  Temat: Nowa wirtualna partia! Zapraszam!
WETERAN

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 4876

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Lip 28, 2004 5:51 pm   Temat: Nowa wirtualna partia! Zapraszam!
GONZA TU CHYBA NIE MA . . . :cry:
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16