gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 2
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: II Wojna Światowa - czemu Niemcy przegrali ?
Valerian

Odpowiedzi: 121
Wyświetleń: 67711

PostForum: Historia   Wysłany: Pią Cze 29, 2007 9:21 pm   Temat: II Wojna Światowa - czemu Niemcy przegrali ?
Gdyby Hitler miał nieco pojęcia o walce to może coś by wywalczył. Ale niektóre jego decyzje, w szczególności te które dotyczyły obrony danego miasta/miejsca/odcinka frontu do "ostatniego człowieka" pogrążyły plany o zawładnięciu Europą. A zresztą nawet gdyby armia niemiecka była najlepszą z światowych to i tak wątpię czy Niemcy przebiliby się przez Rosję( a któreś tam z kolei państwo musiałoby zatrzymać nieprzyjacielskie wojska).
  Temat: bitwa w EUII
Valerian

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 5428

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Czw Cze 21, 2007 10:20 pm   Temat: bitwa w EUII
Ostatnio grając w EUII zauważyłem dziwną rzecz. Otóż posiadając najwyższe morale(niezwyciężony), porównywalny do przeciwnika poziom technologiczny zdarza mi się przegrać bitwę. I to taką w której mam dwu, trzykrotną przewagę(zdarza się nawet przeciwko buntownikom). Po prostu wskaźnik morale mojej armii dużo szybciej idzie w dół niż wskaźnik przeciwnika. To jakiś bug gry czy ja zapomniałem o jakiś istotnych czynnikach(np: ranga dowódcy)?
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16