gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 4
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Dominions: Genesis - strategia mmo (plus opowiadanie)
TsuChi

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 9100

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pią Mar 23, 2012 9:04 pm   Temat: Dominions: Genesis - strategia mmo (plus opowiadanie)
Całe info jest na FB i długo tam jeszcze pozostanie.
jakby co to zapraszam do odwiedzin :)

TC

[ Dodano: Nie Mar 25, 2012 8:36 pm ]
Wizualizacja mapy gry.
Przypominam że to na razie projekt!

  Temat: Dominions: Genesis - strategia mmo (plus opowiadanie)
TsuChi

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 9100

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pią Mar 23, 2012 7:23 pm   Temat: Dominions: Genesis - strategia mmo (plus opowiadanie)
Hej

Jeśli nie chcesz mi uwierzyć na słowo to nic nie poradzę.
Pomysł z nieśmiertelnymi walczącymi o władze nie jest oryginalny i pewnie w 10 grach i setkach książek jest.
Nie znam tej twoje gry i nawet o niej nie słyszałem.
Nazwa mojej gry jest od sojuszu w którym kiedyś grałem w jednej z gier i powiem ci że bardziej kojarzy mi się ze światem Star Trek gdzie było Dominium niż z czymkolwiek innym - więc każdy może mieć skojarzenia inne.

Konto na FB nie będzie potrzebne żeby grać i gra nie będzie na FB.
strona na FB to tylko fan page - bo gry jeszcze nie ma i trochę minie zanim będzie.
niestety nie poradzę nic na nieczytelność FB - używam go bo ma wiele zalet a wady nie są tak wielkie.

Ja nie mam dobrego zdania o grach robionych przez wielkie firmy które tylko chcą zarobić.
Ja jestem graczem tak jak ty, mam kilka umiejętności i sporo doświadczenia w IT.
Podjąłem się tego wyzwania i zamierzam je zrealizować.

Zapewniam cię że gra nie będzie wymagała bezmyślnego klikania.
Gra wymagać będzie myślenia i kooperacji, podejmowania decyzji strategicznych i taktycznych - bo to wpłynie na twoją rozgrywkę.

A co do siły graczy to zamierzam tak to zrobić żeby były wyrównane.

to tyle.

TC

[ Dodano: Pią Mar 23, 2012 7:24 pm ]
a moja ksywka TsuChi to ja ją mam z 15 lat (grałem kiedyś w gry fabularne )
więc to może oni ściągnęli ją ode mnie ;)

TC
  Temat: Dominions: Genesis - strategia mmo (plus opowiadanie)
TsuChi

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 9100

PostForum: Inne gry   Wysłany: Wto Mar 20, 2012 9:14 am   Temat: Dominions: Genesis - strategia mmo (plus opowiadanie)
Gra nie ma nic wspólnego z Dominions od Illwinter :)
Jest całkowicie zaprojektowana przeze mnie a nazwa to zbieg okoliczności : dominions to fajne słowo oddające ducha mojej gry.
Niestety na razie nie ma innej stronki niż FB - mimo jego wad , zalet też jest sporo.
Jeśli nie masz konta na fejsie to na razie nie mam innego sposobu na poinformowanie ciebie o grze.
(zawsze możesz mieć konto tylko do gier na fejsie - jak wielu moich znajomych)

TC
  Temat: Dominions: Genesis - strategia mmo (plus opowiadanie)
TsuChi

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 9100

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pon Mar 19, 2012 7:36 pm   Temat: Dominions: Genesis - strategia mmo (plus opowiadanie)
Hejka!

Jestem graczem tak jak wy.
Gram dłuuuugo i pierwsze strategie w jakie grałem to Archon : the light and dark, , Defender of the crown i Cywilizacja 1 :)

Chciałbym wam zaprezentować mój projekt którego się podjąłem (gry strategicznej mmo)
http://www.facebook.com/DominionsGenesis

a dla tych z was, którzy lubią opowiadania fantasy - opowiadanie mojego autorstwa w świecie z mojej gry
http://www.opowiadania.pl...item&item=71561

No to do zobaczenia ;)
TsuChi, the one with vision
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16