gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 19
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: seria polityczna- Józef Stalin
Towarrzysz Stalin

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 5510

PostForum: Historia   Wysłany: Pią Mar 25, 2005 8:42 pm   Temat: seria polityczna- Józef Stalin
Józef Stalin był postacią negatywną szczególnie dla nas polaków. Nie będę wyliczał jego zbrodni bo jest ich zbyt wiele. Poprostu Debtujmy!!!
  Temat: seria polityczna- Włodzimierz Iljicz Lenin
Towarrzysz Stalin

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 4987

PostForum: Historia   Wysłany: Wto Mar 22, 2005 7:37 pm   Temat: seria polityczna- Włodzimierz Iljicz Lenin
Mande napisał, że Stalin objął władzę dzięki Leninowi. To Bzdura!!!!!!!!. Lenin chciał zgładzić Stalina, ale ktoś go o tym ostrzegł. Parę dni później Lenin nie żył. Wszystko zostało zatajanone przez władze i jest zatajone do dziś. Można się tylko domyślać kto to zrobił.
  Temat: seria polityczna- Włodzimierz Iljicz Lenin
Towarrzysz Stalin

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 4987

PostForum: Historia   Wysłany: Wto Mar 22, 2005 1:56 pm   Temat: seria polityczna- Włodzimierz Iljicz Lenin
Lenin był postacią postacią ciekawą. To właśnie rozpoczął rewolucje w Rosji. W jednym z wywiadu dla gazety Rosyjskiej pytany, czemu czerwoni są tak brutalni wobec białych. Lenin odpowiedział.
- nie można zrobić omletu nie tłukąc jaj.
Czy był on postacią pozytywną czy negatywną???
Debatujmy!!!
  Temat: I Wojna w kolorze!
Towarrzysz Stalin

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4828

PostForum: Historia   Wysłany: Wto Mar 22, 2005 12:55 pm   Temat: I Wojna w kolorze!
Nie wiem co chciałeś pokazać. zdjęcia? ludzi? konie?. A może uroki wojny???
  Temat: II Wojna Światowa - czemu Niemcy przegrali ?
Towarrzysz Stalin

Odpowiedzi: 121
Wyświetleń: 67612

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Mar 19, 2005 10:26 am   Temat: II Wojna Światowa - czemu Niemcy przegrali ?
Niemcy przegrały ze względu na błędy dowódców, a jedna jedyna zadecydowała o upadku Nemiec.Operacja Barbarossa. Miała na celu podbicie Rosji. Niemcy posuwali się szybko, ale Hitler pod Moskwą popełnił jeden jedyny błąd, chciał przeczekać zimę. Dzięki temu rosjanie uzupełnili straty i zaopatrzenie i zaatakowali. To przesądziło o losie Niemiec
  Temat: seria polityczna Andrej Lepper.
Towarrzysz Stalin

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4300

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Mar 19, 2005 9:21 am   Temat: seria polityczna Andrej Lepper.
Teraz Lepper debatujmy.
  Temat: seria polityczna Leszek Miller
Towarrzysz Stalin

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 5206

PostForum: Historia   Wysłany: Czw Mar 17, 2005 4:55 pm   Temat: seria polityczna Leszek Miller
pierwszy z serji politycznej. Debatujmy!!!
  Temat: Katyń
Towarrzysz Stalin

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 8046

PostForum: Historia   Wysłany: Nie Mar 13, 2005 5:31 pm   Temat: Katyń
Chyba słyszeliście że rosjanie nie uznali mordu katyńskiego za ludobójstwo, a nawet zaprzeczyli, że ten akt wogóle miał miejsce!!! Wyraźcie swoją opinię na ten temat.
  Temat: Polska w Iraku
Towarrzysz Stalin

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 7976

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Mar 12, 2005 6:47 pm   Temat: Polska w Iraku
Polska musi wycofać się natychmiast!!!!!!! NO WAR!!!!!!!!!! Jutro ide na demonstracje w Olsztynie. Jak ktoś tu mieszka to zbiurka przy pubie Sowa o godzinie 15. 12.03.05.
  Temat: Polska w Iraku
Towarrzysz Stalin

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 7976

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Mar 12, 2005 6:44 pm   Temat: Polska w Iraku
Czy Polska powinna wycofać się z Iraku?? Kiedy?? natychmiast czy za rok??.
DEBATUJMY!!!!!!!!!!!
  Temat: Rosja vs USA
Towarrzysz Stalin

Odpowiedzi: 109
Wyświetleń: 41213

PostForum: Historia   Wysłany: Nie Mar 06, 2005 6:14 pm   Temat: Rosja vs USA
Napewno zauważyliście to że Usa do wszystkich skacze,ale nie podskoczy do ruskich.Czemu? Jakby doszło do konfliktu kto by wygrał?? Na kogo stawiasz??
  Temat: HoI I - Co Cię Bulwersuje
Towarrzysz Stalin

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 11847

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pią Mar 04, 2005 3:04 pm   Temat: HoI I - Co Cię Bulwersuje
piszcie co lubicie w Europie Universalis, a co was bulwersuje(tylko dla fanów)
  Temat: Jakiej opcji politycznej jestem?
Towarrzysz Stalin

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 8696

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Lut 26, 2005 3:59 pm   Temat: Jakiej opcji politycznej jestem?
Jestem za prawicowską prawicą
  Temat: Kara śmierci
Towarrzysz Stalin

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 23049

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Lut 26, 2005 3:58 pm   Temat: Kara śmierci
Jestem za karą śmierci.Mała ciekawostka,mój stary pracuje w Areszcie.Więzienie jest przepełnione,więc można je rozluźnić 8)
  Temat: Homoseksualizm
Towarrzysz Stalin

Odpowiedzi: 74
Wyświetleń: 16897

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Lut 26, 2005 3:54 pm   Temat: Homoseksualizm
Moja nauczycielka od polaka jest homo.Chcecie adres?? 8)
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16