gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 6
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Kasperczak
Tomi

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 7997

PostForum: Sztab Managerów   Wysłany: Sob Wrz 17, 2005 10:23 am   Temat: Kasperczak
Mimo wszystko mowie ze za Kasperczaka wisła grała najlepiej, Kasper miał wizje gry nie wyprzedawał piłkarzy, po prostu raz mu sie zdarzyl slaby mecz. Mysle ze ani Engel ani Liczka nie byliby dobrymi zastepcami na dluzsza mete. POza tym wisla od pewnego czasu robi nietrafne wrecz tragiczne transfery ;/
  Temat: Armia Czerwona - chluba komunistów
Tomi

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 5403

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Wrz 17, 2005 10:19 am   Temat: Armia Czerwona - chluba komunistów
Armia czerwona mimo ze liczna tak naprawde byla latwa do pokoniania. Sowieci potrafili tylko wykosić powstancow wegierskich czy czeskich, a tak naprawde nigdy nie pokazali prawdziwej wartosci swojej armii. Jednak na pewno radzieckie uzbrojenie bylo gorszej jakosci niz te zachodnioeuropejskie czy tez amerykanskie. Poza tym ruscy kierowali sie regula ze im wiecej czerwonoarmistow tym lepsza armia, Mimo ze niekiedy z lepszym sprzetem i z duza przewagą wojska potrafila przegrywac (patrz cud nad Wisła ) Moim zdaniem armia czerwona opierala sie tylko na ilosci i tak naprawde tylko to byl straszak na inne mocarstwa Twierdze ze w starciu z mniejsza aczkolwiek bardziej zaawansowana technicznie armia srogo by przegrala
  Temat: HMM 3 czy 4 ??
Tomi

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 22952

PostForum: Heroes of Might and Magic   Wysłany: Sob Wrz 17, 2005 8:42 am   Temat: HMM 3 czy 4 ??
Trzeba przyznać gra miała za duzo takich szczegółów, które niewątpliwie psuły gre. W trójce były o wiele prostsze rozwiazania i przez to gra zyskiwala na wartosci imho :> Mam pytanie: czy jest jeszcze wielu fanów trójki zeby mozna bylo pograc przez net... Osobiscie ani razu nie grałem, jedynie z kumplami na jednym kompie dlatego czy sa jakies serwery dla graczy czy cos w tym stylu bo nie wiem czy załatwiac sobie gre czy odpuscić. Singiel raczej mi sie znudzi bo po 1,5 roku grania na kampanii i mapach to nie znajde niczego ciekawego jedynie starcia z humanem moga dac frajde :D
  Temat: Liga Mistrzów
Tomi

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 16342

PostForum: Sztab Managerów   Wysłany: Pią Wrz 16, 2005 9:33 pm   Temat: Liga Mistrzów
Co myślicie o nowym sezonie ligi mistrzów, kogo uważacie za faworyta. Mimo ze sercem jestem za Manchesterem to po meczu z villarealem i wielu kontuzjach czolowych pilakarzy nie jestem raczej obrej mysli...

Osobiście uwazam ze głowne role odegraja Chelsea i Barca na pewno liczyc sie beda Bayern i dwa silne kluby wloskie Milan i Juve. Za jakis miesiac bedzie mozna juz lepiej okreslic szanse danych drużyn :]
  Temat: Zeus: Pan Olimpu
Tomi

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 14436

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Wrz 16, 2005 9:28 pm   Temat: Zeus: Pan Olimpu
hmm 49 to drogo za kilkadziesiat godzin dobrej zabawy no nie wiem :/ Co do zeusa nie jest to typowy RTs, najbardziej połozony jest nacisk na ekonomie, ciekawym elementem jest wykorzystanie bóstw :> chcoiaz trzeba sie troche nameczyc do zbudowania swiatyni. O stronie militarnej czy wojskowej (nazwijcie to jak chcecie :] ) lepeij nie wspominac, zenujacy poziom obrony ataku i obrony nic poza tym. Gra jest w miare latwa moim zdaniem i powinna byc dobrym szlifem dla poczatkujacych strategow (oczywiscie chodzi o ekonomie)...
  Temat: HMM 3 czy 4 ??
Tomi

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 22952

PostForum: Heroes of Might and Magic   Wysłany: Pią Wrz 16, 2005 9:04 pm   Temat: HMM 3 czy 4 ??
Moim zdaniem stanowczo lepsza moze nie graficznie ale przywyzszajaca grywalnościa jest trójka. Nie wiem co o tym myslą inni gracze, ale osobiście uważam że 3 bezsprzecznie lepsza i takiej gry sie nie zapomina, w 4 imo klimat psuje zbyt jaskrawa kolorowa grafika. W poprzedniej wersji graficy sie nie wysilili zbytnio ale zabawa strategiczna jest przednia. Chciałbym wiedziec co sadzicie o 3 i 4 bo nowego heroesa grałem kilka dni i to byly moje ostatnie dni w towarzystwie gier z serii HOMM, uważam, że bezsprzecznie 3 jest o wiele bardziej grywalna...
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16