gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 10
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Hearts of Iron
Toldo

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4954

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sro Kwi 27, 2011 12:45 pm   Temat: Hearts of Iron
Ciężko się przerzucić z HoI na HoI 2, ale dodatek do 2. Doomsday to historia alternatywna.
  Temat: Gothic 2
Toldo

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 29060

PostForum: Rpg Sztab - artykuły   Wysłany: Sro Kwi 27, 2011 12:43 pm   Temat: Gothic 2
Taki styl pisania za moich czasów określało się mianem "TrAfInEcZkQ", szlag mnie trafiał czytając to :roll:
  Temat: Blitzkrieg
Toldo

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 11325

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sro Kwi 27, 2011 12:40 pm   Temat: Blitzkrieg
Na chomiku jest, ale polecam Antologię są w nim dodatki 2: jeden amerykański, jeden niemiecki (zapomniałem nazw) i dod. Żelazna Dywizja w duiżą ilością map m.in Hiszpania, wojna chińsko-japońska itd.

[ Dodano: Sro Kwi 27, 2011 1:42 pm ]
Cytat:
Mam problem z blitzkrieg 2 wgrałem na laptopa i strasznie się zacina szczególnie jeśli dochodzi do starć obraz przeskakuje jakby klatka po klatce ,obraz mętny niewyrażny


Z laptopami to jeszcze lepsza zabawa, Blitzkrieg, Blitzkrieg ii lub I Wojna Światowa. To ostatnie cieło mi się na komputerze, a na laptopie (który był dużo gorszy) gra miała takie tempo, że ludzkie oko nie mogło jej doścignąć. U mojego kuzyna na laptopie było podobnie.

Pozdrawiam
  Temat: Jakub Filip Kierzkowski ze Smoszewa h. Krzywda
Toldo

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 5392

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Kwi 23, 2011 9:48 am   Temat: Jakub Filip Kierzkowski ze Smoszewa h. Krzywda
Wstęp:
Słowem wstępu, jestem Łukasz Cichy, jestem nowym redaktorem na Waszym portalu, szkoda, że tak późno Was znalazłem, ale cóż. Mam kilka artykułów, które dodam wkrótce.



Obecnie pracuje nad biografiami, a szczególnie jak w tytule, nad biografią Jakuba Filipa Kierzkowskiego. Poszukuje wszelkich informacji dotyczących niego. Mam co prawda kilka jego biografii i jego Pamiętnik, ale i tak sądzę, że to za mało.

Pozdrawiam
Toldo

(mój nick na portalu jest inny niż na forum, z powodu "zajęcia" nicku Toldo. Posługuje się tam nickiem Lukas von Toldo)

[ Dodano: Sro Kwi 27, 2011 1:34 pm ]
Biografia powstała, jeżeli będę miał czas to dotam ją także na sztab.com, ale jeżeli czasu nie znajdę to proszę adminów, by zrobili to za mnie.

http://newskrotoszyn.info...edukacyjna/1041
  Temat: Gothic 2
Toldo

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 29060

PostForum: Rpg Sztab - artykuły   Wysłany: Pią Kwi 08, 2011 8:11 pm   Temat: Gothic 2
Poszukaj u kupców w mieście, na farmie lub w kolonii.
  Temat: Stara gra
Toldo

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 24586

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Pon Kwi 04, 2011 12:47 pm   Temat: Stara gra
No właśnie jeżeli łucznicy z Burgundii to Joanna d'Arc, a sądzę, że to może być gra osadzona w podobnych realiach lub w całej wojnie stuletniej.
  Temat: Stara gra
Toldo

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 24586

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Pon Mar 28, 2011 2:15 pm   Temat: Stara gra
końca lat 90. ?

A może chodzi Ci o Medieval: Total War?

To co prawda nie koniec lat 90., ale zawsze podobne czasy.
  Temat: Stara gra
Toldo

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 24586

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Nie Mar 27, 2011 4:00 pm   Temat: Stara gra
Szkoda, że pytanie mało sprecyzowane, ale strzelam, może się uda:

Joanna d'Arc?

na ostatnim zdjęciu masz tego burgundzkiego łucznika.


  Temat: Natarcie przez syberię?
Toldo

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 9163

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Mar 26, 2011 3:20 pm   Temat: Natarcie przez syberię?
Cytat:
W XIXw to mogło by być niewesoło ale powiedzmy w czasie IIWŚ to Rosjanie mogli by dać radę, zwłaszcza po lądowaniu w Normandii kiedy większość sił była zajęta właśnie tam. Straty były by na pewno ogromne


Czyżby kolega miał poglądy typu Pattona, by USA przyłączyła się do Wehrmachtu i rozpoczęła wojnę z AC?
  Temat: Czy dzisiaj możliwa jest unia Polski z Litwą?
Toldo

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 29935

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Mar 26, 2011 3:14 pm   Temat: Czy dzisiaj możliwa jest unia Polski z Litwą?
Cytat:
Wracając do tematu, Litwini nie zgodzą się chyba że będą mieli nóż na gardle. Ale widząc to co się dzieje u nas w polityce to nie wyszli by na tym za dobrze.


Na pewno nie wyszli by na tym za dobrze.

Cytat:
Cóż, praktycznie jesteśmy w jednej Unii obecnie ;)


Niestety
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16