gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 6
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Warzone 2100 Tank Killer nie chce strzelać :(
Terrmit

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5020

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Lut 15, 2009 3:00 pm   Temat: Warzone 2100 Tank Killer nie chce strzelać :(
No fakt jest tam trochę takich niezniszczalnych pojazdów, ale ja je ignorowałem. Może właśnie znalazłeś "babola" w grze.
  Temat: Warzone 2100 Tank Killer nie chce strzelać :(
Terrmit

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5020

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Lut 13, 2009 10:38 pm   Temat: Warzone 2100 Tank Killer nie chce strzelać :(
Witam,
Jak widać można poradzić sobie na różne sposoby. Ja wycofałem się w tej misji nieco na południe (niestety zaraz jest granica mapy, ale to wystarczyło) i atakowałem samolotami.
Było ciężko to prawda.
Co do Twojego komandora. To musiało się coś pokopać w grze. Pewnie jest jakiś dotąd nie wykryty lub nie naprawiony błąd. Spróbuj zrobić tą misję jeszcze raz jeśli możesz. Raz Ci się udało to i za drugim razem będzie łatwiej ;)

Sławek
  Temat: Warzone 2100 Tank Killer nie chce strzelać :(
Terrmit

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5020

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Lut 12, 2009 8:29 pm   Temat: Warzone 2100 Tank Killer nie chce strzelać :(
Prawdę mówiąc Tank Killery instalowałem tylko na latających jednostkach i to w niezbyt dużej ilości. Ta broń też sprawiała mi kłopoty. Co z tego, że silna, skoro za długo się ładowała i często zanim oddała strzał to przeciwnik ją rozwalał. Ja bym na Twoim miejscu rozważył użycie słabszej broni, ale szybciej strzelającej. W praktyce taka broń potrafi narobić więcej szkód przeciwnikowi.
Jeśli o mnie chodzi to w walce używałem głównie latających jednostek (przynajmniej odkąd mogłem je budować :) Starałem się przy tym budować jednostki słabiej opancerzone, ale za to szybkie, które mogły szybko podlecieć, zaatakować cel i szybko uciec do bazy. Takie akcje szybko osłabiają przeciwnika. Do wahadłowca zabierałem 6 "latawców", dwie naprawiające jednostki i dwie ciężarówki. W kolejnym transporcie to samo i następnym też. Po wylądowaniu szybko budowałem struktury przeciwlotnicze i lądowiska dla moich "latawców" coby mogły uzupełniać zapasy. Cały czas trzymałem je w gotowości bojowej i jak tylko podeszło coś zbyt blisko to atakowałem.
  Temat: Warzone 2100 Pomocy!
Terrmit

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 20953

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Lut 06, 2009 12:17 am   Temat: Warzone 2100 Pomocy!
Lądujesz cyborgami na mapie i zasuwasz całą grupą do kanionu (W między czasie wysyłasz sobie następną grupę 10-ciu jednostek i kolejne). Nie rozglądasz się! Kilku stracisz, ale większość przeżyje. Przez ten kanion będą przejeżdżały wrogie jednostki, które musisz zniszczyć. One właśnie jadą do bazy. Najpierw jadą środkowym kanionem na wschód, potem brzegiem mapy na północ i górnym kanionem na zachód do bazy. Jak goście dojadą do bazy to już przegrałeś! Musisz dorwać ich wcześniej, najlepiej jeszcze w środkowym kanionie, dlatego musisz się spieszyć!
  Temat: Warzone 2100 Pomocy!
Terrmit

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 20953

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Sty 03, 2009 11:20 pm   Temat: Warzone 2100 Pomocy!
meryphillia napisał/a:
Jak to czym?
Wjechać na sam środek doliny, gdzie spotykamy całą gromadę pojazdów wroga i po prostu go zniszczyć jako pierwszego (wiadomo który to od razu, bo jako jedyny próbuje uciec). Wypadnie wtedy z niego artefakt i gotowe.

Problem w tym, że już rozwaliłem mortarami wszystkie pojazdy (a nawet wieżyczki - te na murach). Artefakt sobie leży (widzę go) i już myślałem, że wreszcie skończę tą mapę, a tu znów d... Zabieram artefakt, ale ten transportowiec nadal podlatuje zabiera chyba powietrze (bo nic więcej tam nie ma) i ucieka z nim, a potem jest komunikat, że misja nieudana.
Czy mam jakoś wywabić ten pojazd z bazy, aby artefakt wypadł z niego poza tym cholernym obszarem? Co robię źle? Nie kumam! Może mam zrąbaną grę? Jakiś bug, czy co? Gram na wersji warzone2100-2.1.0-1.fc10 (i386) fedora 10. Może ktoś pomóc? Wymiękam już, podobno to łatwa misja, chyba dla magika.

P.S. OK zrobiłem wreszcie. Faktycznie łatwa, gdy się wie jak ją zrobić. Trzeba wysłać oddział (najlepiej ze 20 cyborgów, bo szybko biegają) jak najszybciej do tego kanionu co idzie przez środek mapy. Tam spotkamy pojazd z artefaktem, który zmierza do wrogiej bazy. Trzeba go przechwycić zanim do niej dotrze, bo wtedy jest już za późno. Jak mamy już artefakt, to można wjechać do bazy i rozwalić resztę pojazdów, a wrogi transporter nie przyleci. Na koniec trzeba wrócić wszystkimi swoimi jednostkami do własnego lądowiska. Koniec. Trochę przekombinowana ta mapa.
  Temat: Warzone 2100 Pomocy!
Terrmit

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 20953

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Sty 03, 2009 12:47 am   Temat: Warzone 2100 Pomocy!
meryphillia napisał/a:
:)

Misja jest prosta, jak drut.
Gdy zbliżasz sie do lądowiska, napotykasz gromadę czołgów wroga; jeden z nich nie walczy tylko próbuje uciec. Domyślasz się dlaczego ucieka? :)


No tak, tylko zanim go dogonię, żeby go zniszczyć, to zabiera go transportowiec i d...
Czym go dogonić, czym rozwalić, żeby nie uciekł?
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16