gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 20
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Dodajemy strone do katalogow tematycznych - zarob gwiazdki !
Szkotek

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 10084

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Sro Sie 01, 2007 9:32 am   Temat: Dodajemy strone do katalogow tematycznych - zarob gwiazdki !
Dodałem na : http://www.a51.pl/ teraz tylko poczekać na zatwierdzenie :mrgreen:
  Temat: Knights & Merchants....
Szkotek

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 13994

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Lip 31, 2007 6:53 pm   Temat: Knights & Merchants....
Ja w K&M:SK zaczynałem grać w 2001 roku :mrgreen: Miałem wtedy..hmm...6 lat i była to moja 2 gra komputerowa z której się bardzo cieszyłem i szczególnie mi się spodobała :grin: . U mnie nie ma żadnych bugów takich jak piszecie :roll: . Nawet nie dawno zainstalowałem grę od nowa i zagrałbym z kimś przez neta :mrgreen:
  Temat: gra
Szkotek

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 5332

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Lip 31, 2007 6:40 pm   Temat: gra
Sorry że odświeżam topic. Ja do takich rzeczy polecam program Borland Turbo Delphi. Ściągniesz sobie go z internetu, zamówisz poradnik i już wszystko będzie goood :mrgreen: :mrgreen: Osobiście nie znam sie na tym C++.
  Temat: zagram przez sieć
Szkotek

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 7591

PostForum: Heroes of Might and Magic   Wysłany: Wto Lip 31, 2007 6:26 pm   Temat: zagram przez sieć
Ja już niedługo będę mógł zagrać w Heroes III każde rozszerzenie :mrgreen: Jak by coś to pisać na gg: 1663040 :mrgreen:
  Temat: Spis FILMÓW godnych Polecenia innym
Szkotek

Odpowiedzi: 70
Wyświetleń: 37873

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Lip 31, 2007 1:16 pm   Temat: Spis FILMÓW godnych Polecenia innym
Ja polecam takie filmy:
:arrow: Czterej pancerni i pies
:arrow: Tora! Tora! Tora!
:arrow: Peral Harbor
:arrow: Trzynasty wojownik
:arrow: Piraci z Karaibów. wszystkie części
:arrow: Pacyfikator
:arrow: Zemsta frajerów :lol: :lol: wszystkie części
:arrow: Goście, goście wszystkie części :mrgreen:
 
Strona 2 z 2
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16