gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 3
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Pomoc w znalezieniu gry turowej
SniperWolf

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 5323

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pon Wrz 05, 2005 8:43 pm   Temat: Pomoc w znalezieniu gry turowej
Tak chodzilo mi o to ze w te gry ( blitzkrieg, SS ) grałem do tej pory. Teraz szukam czegos bardziej "strategicznego" - gry turowej osadzonej w realiach drugiej wojny swiatowej. Generalnie jeszcze jakbyscie mi napisali o grach wktore jeszcze ktos po necie gra, bo nie ma wiekszej frajdy niz pokonanie zywego przeciwnika i zaskoczenie go swoim zmyslem taktycznym ;)
  Temat: Hearts of Iron
SniperWolf

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 15909

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Wrz 05, 2005 4:59 pm   Temat: Hearts of Iron
Potrzebujesz bombowca zdolnego do przenoszenia bomby nuklearnej. LAdujesz bombe do samolotu poczym zrzucasz na wybrany cel
  Temat: Pomoc w znalezieniu gry turowej
SniperWolf

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 5323

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pon Wrz 05, 2005 4:49 pm   Temat: Pomoc w znalezieniu gry turowej
Poszukuje gry strategicznej osadzonej w realiach drugiej wojny swiatowej. Mowa oczywiscie o strategiach turowych. Najlepiej bardzo trudnej i z mozliwoscia gry online. Do tej pory pocinalem w SS i BLitzkriega ale zbytnia arcadowsc tych wlasnie gier doprowadzila mnie do szukania nowych (mam nadzieje bardziej "strategicznych) wrazen. Z gory dziekuje za pomoc. Pozdrawiam
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16