gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 41
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: W co obecnie gracie?
Slime

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65197

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Sty 17, 2006 4:09 pm   Temat: W co obecnie gracie?
aciek_l napisał/a:
A ja z kumplami się rozgrzewam w World Of Warcraft. Czuję, że to jest dobra gra :]


Dobra to mało powiedziane. Jest zaj...ta. Szkoda tylko, że za blizza trzeba płacić a na darmowych serwerach często są bugi.
  Temat: Settlers 3 - gramy w sieci
Slime

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 9908

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Sty 16, 2006 8:10 pm   Temat: Settlers 3 - gramy w sieci
U mnie się trochę zmieniło. Zaczęły się ferje i mam okropnie zawaloną sieć osiedlową. Nie wiem czy nie będę miał za dużych lagów
  Temat: Sala chwały
Slime

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 9704

PostForum: Civilization   Wysłany: Nie Sty 15, 2006 6:07 pm   Temat: Sala chwały
Czemy nie. Może być ciekawie biorąc pod uwage, że współzawodnictwo zawsze zwększa atrakcyjność gry. Przynajmniej jakiś cel jest by się starać:)
  Temat: Nominacje do Gry Roku 2005
Slime

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4634

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Sty 15, 2006 9:08 am   Temat: Nominacje do Gry Roku 2005
Moim skromnym zdaniem brakuje tu DS 2. Ja uważam ją za całkiem pożądną produkcję. A jeśli chodzi o zupełny hit to stanowczo brakuje mi tu World of Warcraft
  Temat: Jaka to gra?
Slime

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109753

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sob Sty 14, 2006 10:15 pm   Temat: Jaka to gra?
Stawiałbym na Warlords i to prawdopodobnie pierwsza cześć
  Temat: Bieda w telewizji
Slime

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 13147

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Sty 12, 2006 7:57 am   Temat: Bieda w telewizji
Wojman napisał/a:
Byl kiedys taki program, chyba Gamebox się nazywał, a nadawała go TVP1 w niedziele rano.


A ja wręcz przeciwnie. Dosyć często zdażało mi się wstawać specjalnie by go obejżeć

Wojman napisał/a:
Moim zdaniem recenzje gier mieli zdecydowanie za krótkie.


Problem tkwił w tym, że chcieli tych recenzji troche dać w programie. Z tego co pamiętam było ich 3. Spróbuj zamieścić parę zapowiedzi, 3 recki i do tego jakiś konkurs w 0,5 godz. czasu antenowego:)
  Temat: dungeon siege 2
Slime

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 10238

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Sro Sty 11, 2006 3:29 pm   Temat: dungeon siege 2
W sumie aktualnie gram w DS2 wiec może niedawno to miałem. Tylko podaj nazwe misji:)
  Temat: Bieda w telewizji
Slime

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 13147

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Sty 11, 2006 3:27 pm   Temat: Bieda w telewizji
Ale jakiś program by się przydał. Miło jest popatrzeć na nowe gry bez potrzeby ściągania trailera/dema
  Temat: Jaki system waszym zdaniem jest najlepszy?
Slime

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 34067

PostForum: Gry fabularne   Wysłany: Pon Sty 09, 2006 12:46 pm   Temat: Jaki system waszym zdaniem jest najlepszy?
Ulubiony system??
Ciężko jest powiedzieć. Większość ma swoje plusy i minusy. Mógłbym troche się rozpisać na ten temat, ale troche mi się nie chce:D. Wiec szybciutko:

Call of Cthulhu - wspaniały narracyjny system. Klimat mroku i tajemnicy oraz niewyjaśnionych zdażeń powieści Lovercrafta. Miałem szczęście trafić na Bardzo dobre MG, który wspaniale wprowadzał klimat. Niestety minusem tego systemu jest (przeważnie) krótka żywotność postaci, która kończy w szpitalu psychiatrycznym

Świat mroku - Grałem w Maga i w Wilkołaka. Osobiście bardziej mi przypadł do gustu ten drugi. Mroczny klimat i kasty wilkołaków przypadły mi do gustu. I ta siła w łapie:). Niestety za minus tych 2 systemów uważam brak odpowiedniego MG. Niestety nie miałem do niego szczęścia i sesje przeważnie niewyglądały za ciekawie. To mnie troszeczkę zniechęciło.
Do Barraketh'a: Postaraj się skompletować taką drużynę, żeby mieć dostęp do wszystkich 3 systemów. Podobno zarypiście się gra z wilkołakiem, wampirem i magiem degeneratem. Poszukaj na sieci. Może w poznaniu jest jakaś gildia rpg?

Warhammer - wspaniały system osadzony w klimacie średnowiecza. Gra narracyjna z rozbudowanym systemem walki. Jednym słowem dla każdego coś dobrego. Niestety druga edycja zeszła na psy. Mimo wielu poprawionych zasad i rozbudowanej magii warc za bardzo zaczął przypominać D&D. To już nie to samo!

Cyber punk - przy odpowiednim MG system wspaniały dla wielbicieli s-f. Te wszczepy i implanty.... System uważam za ciekawy i rozbudowany. Minusa moge dac jedynie za przesadzoną postać "Solo", który jest chodzącym czołgiem przeciwpiechotnym

Kryształy czasu - O ile dobrze pamiętam polski system. Nawet całkiem dobry. Na plus można ocenic rozbudowany system walki, ekwipunku i krytyków. Niestety wiąże się to z koniecznością posiadania min 2 kalkulatorów na sesji i sporymi przerwami na liczenie. W prawdzie po pewnym czasie człowiek ma pewną wprawę (no i łatwiej mu przychodzi obliczać wszelkie rachunki:)) to i tak chłopaki przesadzili. Troche mniejszym minusem jest mała ilość profesji do odgrywania.

D&D - najbardziej przezemnie nie lubiany system. To jest tylko moje skromne zdanie. Niestety nie przepadam za grami typu "tnij i rąb" a ten system do tego należy. Osobiście uważam, że nadaje się on do grania w przerwach między innymi systemami dla rozluźnienia. Plusem tego systemu jest to, że dzięki niemu poznałem zasady takich gier jak BG czy ST:KOTR

Miałem też w rękach podręczniki do innych systemów ale nie dane mi było w nie pograć. Wymieniłbym te co wydały mi sie ciekawsze. Z systemów MiM - Earthdown, a z s-f - Gasnące słońca.

Jak ktos jest z Wrocka i ma dostęp do Neuroshimy lub L5K niech się odezwie
  Temat: dobre mało znane strategie
Slime

Odpowiedzi: 67
Wyświetleń: 28121

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Sty 09, 2006 11:38 am   Temat: dobre mało znane strategie
Pamiętam swego czasu miałem KKND (tyle, że na konsole). Nie wiem czy bylo znane ale strasznie mi się gierka podobała. Podobnie się miała rzecz z grą pt Warzone 2100.
Co do Tzara.
Gierka była "zaczopista". Rzadko się zdaża taki produkt.
KoH - Jedna z lepszych gierek ostatnich czasów jakie przewinęły mi się przez kompa:). Niestety brak solidnego zakończenia zniechęcił mnie do dalszej gry:(.
Kroniki czarnego księżyca - Gra bardzo ciekawa, wspaniałe filmiki i niestety troche za krótka. Niestety o jej 2 części nie można tego powiedzieć:(.
Do mniej znanych tytułów łapie się (chyba) Hearts of Iron 2. Piekielnie ciężka gra turowa, ale po wytrzymaniu naszym krajem do końca wojny, człowiek odczówa olbrzymią satysfakcję.
Nie wiem czy ktoś słyszał/czytał o "Primitive Wars". Osobiście dostałem tą grę przez przypadek. Gra miała w sobie coś ale ogólnie była prymitywna.
No i na koniec proponuje troche znaną grę Bodajże Microsoftu pt "Impossible Creatures". Typowy rts jak na nasze czasy, ale wyróżnia się budową i "projektowaniem" jednostek bojowych. System podobny min. do Warzone. Jak ktoś grał i zna inne tego typu gry to dajcie cynk
  Temat: Settlers 3 - gramy w sieci
Slime

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 9908

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Sty 09, 2006 11:14 am   Temat: Settlers 3 - gramy w sieci
Witam wszystkich.
Jak ktoś szuka chętnych do gry to ja się zgłaszam. Pasuje mi prawie każdy termin. Jak coś to czekam na PMa.
 
Strona 3 z 3
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16