gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 3
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Exterminacja
Skuti

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 18883

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Maj 28, 2006 2:33 pm   Temat: Exterminacja
Witam wszystkich
Też mam patche do tej gry ale nie działają. Dostałęm je bezpośrednio od producenta !!! Pisałem do nich no i mi odpisali i dorzucili do meila 2 patche ale niestety albo ja nie wiem (co raczej odpada) jak je uruchomić albo są zwalone. Ciekawe co jest na trzeciej galajtyce? Rozmawiałem kiedyś na GG z ludkiem który twierdził że mu sie udało na 3 galaktyke dostać i dopiero tam mu sie gra wieszała.

Problem w grze pojawia sie w chwilke po tym jak zdobędziemy planete i jest spowodowany pojawieniem sie desantu wroga na już zdobytej planecie. Da sie to obejść ale nie będziemy mieli technologii dostępnej po zdobyciu tej planety.

Jak by co pisać na GG 6049631

Pozdro
  Temat: Exterminacja
Skuti

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 18883

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Lut 27, 2006 12:09 pm   Temat: Exterminacja
Ja miałem ten sam problem ale jest na niego prosty acz żmudny sposób. Trzeba wchodzić i wychodzić od razu z budynku :) za każdym razem kiedy wejdziemy (wystarczy jeden !!! żołnierz) i wyjdziemy z punktów zdrowia budynku jest odejmowany 1 lub 2 % :) Wystarczy około 50-80 żołnierzy i problem z głowy :)

Giera i tak mi sie wiesza na drugim układzie planetarnym :( Pisałem do firmy która ją wydała i dostałem 2 patche do niej !!! bezpośrednio od producenta gry !!! i k... nie działają :( albo może są pod inny system? Ja mam XP a wiadomo jak jest ze starymi grami pod XP...

Zauważcie że gra wiesza sie w momencie kiedy na zdobytej planecie jest lokalizowany desant wroga... i tylko w tym momencie. Ma ktoś jakiś sposób żeby to obejść? Można niby od razu po zdobyciu planety i jeszcze przed desantem podnieść matke i polecieć na inną planete ale wtedy nie mamy technologi które są dostępne po zdobyciu tej planety :(

Powodzenia
  Temat: Exterminacja
Skuti

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 18883

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Lut 11, 2006 1:59 pm   Temat: Exterminacja
Czy ktoś wogóle przeszedł tą gre do końca? Jest ok ale ma problem na drugiej galaktyce. Jak przejde jedną z ostatnich planet to mi gre wywala. Dzieje sie tak w chwili kiedy jest "odpalany" desant obcych jednostek na planete którą właśnie zdobyłęm.

Z surowcami nie było problemu. Wszystko mi sie produkuje tylko ból jest jak sie planete zdobędzie :(

Jak by nie to giera była by super :(
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16