gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 149
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: tu wpisujcie zauwazone błędy na stronie.
Simon

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 68849

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Nie Lut 06, 2005 3:54 pm   Temat: tu wpisujcie zauwazone błędy na stronie.
Myślalem, że to jakaś reklama kontrolowana przez nas.... :twisted: A to nie powinno tam byc??:)

[I kolejny powód, żeby było więcej "adminów" naszej strony, co by kontrolowali również reklamy blielizny erotycznej ;) ]
  Temat: tu wpisujcie zauwazone błędy na stronie.
Simon

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 68849

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Sob Lut 05, 2005 10:23 pm   Temat: tu wpisujcie zauwazone błędy na stronie.
To będzie, w przyszłości, ale nie znamy dokładnej daty - o czym już rozmawialiśmy. I właśnie z tego powodu może warto chociaż na te ostatnie kilka miesięcy, a może niestety jednak na dłużej, udostępnić strone dwu kolejnym osobom...?
  Temat: tu wpisujcie zauwazone błędy na stronie.
Simon

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 68849

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Sob Lut 05, 2005 9:21 pm   Temat: tu wpisujcie zauwazone błędy na stronie.
Ja, jak zwykłe, nie na temat, ale, moim zdaniem, nie opłacało się tworzyć na to nowego tematu [a może takowy jest a ja go nie widzialem].
Chciałem spytać kto ma "kontrole" nad strona, czyli kto ma hasło i login, by móc dodawać nowe newsy, recenzje, grzebać w kodzie strony?
Wiem, ze ma je Klemens [który - jak pisze na gg - wróci dopiero 19], ma chyba tymczasowo nieobecny KULL, ale kto jeszcze? Inquistor?
Pytam, ponieważ gdybym w tej chwili chciał dodać jakieś newsy jak najszybciej, to nie mam sie [tak, jak i inni] do kogo zwrócić. Może powinniśmy powiększyć ekpie mającą dostęp do kodu naszej strony o jakieś 2, znające się na html, osoby? Wówczas moglibyśmy szybciej aktualizować strone i zniwelować do (możliwego) minimum :P takie niespodzianki, jak m.in brak osób, które mogą dodać coś na strone.
  Temat: P2P
Simon

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4643

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Lut 01, 2005 12:12 pm   Temat: P2P
Klemens napisał/a:
Hmm, tak sie zastanawiam, czy ten watek nie kwalifikuje sie do kasacji tytulem niezgodnosci z punktem 13 naszego Regulaminu, ale zalozmy, ze mowimy o sciaganiu legalnego softu:)).


Oczywiscie Klemensie, ze o [leg.] Sofcie. Kazda strona o P2P mowi tylko o takiej wymianie plików ;) :P , inaczej moglaby zostac uznana za nielegalna :)
Tak wiec prosze sie nie bac odpisywac na ten wątek, mowimy o LEGALNYM Sofcie :P :) ;)
  Temat: P2P
Simon

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4643

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Sty 31, 2005 8:12 pm   Temat: P2P
Za każdym razem, gdy zakladam nowy topic mam wrazenie, ze juz ktos kiedys go zalozyl, albo ze juz na dany temat rozmawialismy (bo jesli tak, to prosze usunac ten temat, gdyz nie ma co zasnmiecac forum). Godze sie z tym, ze zazwyczaj na moje tematy odpowiadaja 2-4 osoby, juz nie mowiac o tendencji, ze czesto, gdy sam odpowiem na jakis topic, temat umiera [czasem boje sie, ze przez to cale forum moze umrzec, ale na szczescie nie wszedzie odpowiadam] ;)

Ktos dzis pytal o to, skad mozna sciagnac pewna gre. Oczywiscie Z INTERNETU ;) No wlasnie, skad? Ciekaw jestem, czy sztabowicze uzywaja jakichs programow P2P, jesli tak to jakich, z jakimi skutkami (czy komputer jeszcze stoi?), co sciagaja i dlaczego akurat przez ten program?

Jesli chodzi o mnie, zwyklem uzywac KAZY LITE +, poniewaz byla dla mnie najwygodniejsza. Dzis na KAZie wysztskie nowosci filmowe (juz o growych nie mowie, bo stamtad nigdy nic poprawnego sciagnac nie moglem) zawieraja bledy. Sa to pliki podstawione i postawione na serverach, by zniechecic uzytkownikow do swgo rodzaju piractwa. Akutalnie najczesciej uzywac DC ++, mimo iz HUBy wymagaja pewnej ilosci udostepnionych danych (choc zawsze wchodze ne te, na tkorych nie trzeba nic udostepniach ze wzgledu na mala pojemnosc mojego dysku :/ ). ZAleta DC++ jest to, ze szybko wyszukuje pliki i jest mniej śmieci, niz na kazie. najczesciej poszukuje filmow i mp3.
A wy?
  Temat: problemy z forum?
Simon

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 7044

PostForum: O forum   Wysłany: Pon Sty 31, 2005 7:43 pm   Temat: problemy z forum?
Może po prostu powinieneś, po przeczytaniu watkow, odświezyc glowna strone ??
  Temat: Promocja sztabu- zdobywamy linki
Simon

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 15746

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Pią Sty 28, 2005 11:19 pm   Temat: Promocja sztabu- zdobywamy linki
Jesli chodzi o buttony czy banery, a moze buttono-banery, to zrobilem taki najprostszy z mozliwych i umiescilem go na mojej starej stronie http://mrsimon.fm.interia.pl . JEst po prawej [lewej - zauważone dopiero po kilku dniach:P] stronie, na dole... ;) kazdy go znajdzie.
NIe jest najlepszej jakosci, tak to juz bywa z GIFami, ale inaczej nie probowalem - tzn. nie pobowalem animacji flash tam wciskac. Jesli narazie jest OK, to mysle, ze (poki nie bedziemy dysponowac lepszym buttonem czy czyms tam) mozemy uzywac tego przy wymianie.
Mozemy tez chociazby tymczasowo wrzucic go na server sztabu, by mogl go użyc Hipolit do umieszczenia na jednej z "jego" stron.

Prosze o odpowiedz, a Hipo niech moze jeszcze cos dopowie albo wyjasni :P
  Temat: Nigdy wiecej?
Simon

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 5752

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Sty 27, 2005 2:05 pm   Temat: Nigdy wiecej?
Klemens napisał/a:


Hipolit napisał/a:
Najwazniejsze to starac sie dostrzec w drugim czlowieku czlowieka, jego wady, zalety. A zabawe w narodowosci i religie zostawic urzedom statystycznym i prawnikom :]...


:) ))
Ja mowie dokladnie to samo. Tylko ze jak popatrze na napisy etc. to widac, iz takie spojrzenie nie jest powszechne. Co zrobic, by takowym sie stalo??


Niestety, moim zdaniem o takowej zmianie mozemy sobie jedynie pomarzyc. Wszelaka ludzka tolerancja laczy sie IMHO dosc mocno z ludzka inteligencja. A jesli laczy sie z inteligencja, to nie ma szans (tym bardziej w Polsce?), zeby TYLKO jakis odsetek ludzi byl nietolerancyjny. Tak jak Hippo napisal, nalezy dostrzec w drugim czlowieku czlowieka, majacego wlasna osobowosc i wlasne zdanie, a nie murzyna, żyda etc. Ale zeby w czlowieku dostrzec drugiego człowieka, nalezy troche ruszyc glowa, zaczac myslec logicznie, by zdac sobie sprawe, czy to ma jakies znaczenie, jakiego on jest wyznania, jaki ma kolor skory, czy jakiej jest orientacji (o czym mowilismy w HOMOSEKSUALIZMIE). Dlatego, jesli ktos nie potrafi logicznie "pojac drugiej osoby", a wcisnieto mu kiedys, ze żyd to żyd i nalezy trzymac sie od niego z daleka, to tez tak zrobi. Gdy spytamy o motywy, powie tylko tyle, ze tamten był żydem (czy Żydem ;) . Nic wiecej.

Jesli ktos w sztabie jest nietolerancyjny lub jest antysemita, to bardzo przepraszam za czepianie sie jego inteligencji, ale takie jest moje zdanie.
  Temat: Age Of Empires 3
Simon

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 5056

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Sty 25, 2005 10:01 pm   Temat: Age Of Empires 3
Tak sie zlozylo, ze na dniach przeglądałem informacje dotyczące wlasnie AoE III. Musze powiedziec, iz prequel (?) od strony graficzne bardzo mi zaimponowal. Jesli chodzi zas o fabule, to zdecydowanie wolalbym sredniowiecze, a nawet czasy neolitu itd. Jakos przyzwyczailem sie do AoE w tych realiach, gorzej jest mi sobie wyobrazic wiek XVIII, a nie wspominajac o I czy II wojnie swiatowej. Ta gra zawsze bedzie mi sie najlepiej kojarzyć z tym, co panowie z ensemble studios ukazali w I, ewentualnie II czesci serii. ;)

No ale swoja droga, gdybym mial lepszy komputer (a moze bede miec go akurat w okresie zblizonym do premiery) to z checia przetestowalbym przyszle trzecia odslone odwiecznego AoE ;)
  Temat: Mam pomysł!
Simon

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 22011

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Sob Sty 22, 2005 8:07 pm   Temat: Mam pomysł!
Z postu na post sprawa zaczyna nabierac ksztaltu i sensu. Myśle, że jeśli chodzi o newsy w jezyku anglieskim to problemu nie bedzie, troszke trudniej moze byc z dluższymi textami, ale wszystko da sie zrobic.

Tak, wszystko, jesli tylko bedziemy potrafili sie w koncu zorganizowac i naprawde zaczac cos robic. Wiem, nie jestem ani troche przykladnym sztabowiczem, tym bardziej jesli chodzi o jakies prace (i nie wynika to z lenistwa, ale z braku przymusu), ale pozwole sobie na wlasnym przykladzie (ktory niekoniecznie musi dzialac na wszystkich) powiedzec, co moze pomoc nam w wytrwalszej i skuteczniejszej pracy. Wlasnie PRZYMUS. Moim zdaniem kazdy powinien dostac (nawet na codzien) jakas prace do zrobienia. Od tego jest rada, ktora wie za co warto sie teraz zabrac i dlaczego, i ktora powinna wydawac rozkazy. Zawsze taki rozkaz - zrób to czy tamto - traktuje sie inaczej niż wzięcie czegos na ochotnika. Oczywiscie, jesli ktos dostanie zadanie do zrobienia, to moze je zrobic niedbale, byleby tylko zrobic. Ale mysle ze sztabowicze na partactwo :) sobie nie pozwola.

Zycze SVV tego, by spelnily sie w/w zamierzenia. Chetnie pomoge, ale (jak juz wspomnialem) trzeba mi czesto cos narzucic, zebym dana rzecz wykonal...

(popracuje troche nad moja wada, bez narzuciania mi tego zadania ;) )

----- dopisane po kilku minutach...

Jeszcze dodam, ze powinnismy sie czesciej spotykac na chatach albo nawet grupowo na gg i pogadac sobie, nie koniecznie o pracy..

Ahia, i jeszcze jedno, ale to juz bardziej taki moj bezsensowny wymysł. Kiedys mi wpadlo do glowy, ze mozna przejac dzial strategie na portalu gry.gery.pl. Tak samo jak uczyniono to z grami akcji na Gry.gery.pl, gdzie teraz jest SHOOTER.gery.pl - z wlasny grafika itp. My moglibysmy zostac tam jako SVV. Wtedy potzrebowalisbysmy znow duzo pracy nad przyszlym dzialem i nad jego rozwojem na codzien.
Ale to jest (zakladam) czysta fikcja, bo nie znam sie na warunkach jakie stawai Gery, na waszej opini (czy wolicie osobny sztab czy podporzadnkowany ) i na czym polegaloby podporzadkowanie sie portalowi GERY.
  Temat: Sztab RPG is dead?
Simon

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 6977

PostForum: Dyskusja ogólna   Wysłany: Sro Sty 12, 2005 11:20 pm   Temat: Sztab RPG is dead?
Ja chcialem zapytac co mamy W OGOLE w planach. :/ na forum nic sie od kilku dni nie dzieje. Na stronie moze troche lepiej. Ale to, co najbardziej mnie dobija to ogladalnosc. Jeszcze dwa miesiace temu na nasza strone wchodzily tlumy - 4000 - 5000 tysiecy ludzi dzienie. W grudniu nagle frekwencja spadla :/ A w ostatnich dniach na strone weszlo troche ponad 700 osob... Czym to moze byc spowodowane? Czym - tak nagle? W listopadzie mielismy ponad 140000 odwiedzin, w grudniu o polowe mniej... teraz znow o polowe?? Moze dala o sobie znac teopria FREUDA (? - strzelam, moze ktos sprostuje?) ze, jesli jest najgorzej, bedzie tylko lepiej, a jesli jest najlepiej, moze byc tylko gorzej...
  Temat: Homoseksualizm
Simon

Odpowiedzi: 74
Wyświetleń: 16918

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Sty 06, 2005 10:38 pm   Temat: Homoseksualizm
Chciałem jeszcze na chwile zaczepić o genetykę, a wlasciwie o owe "grzebanie" w genach. Niby jest to wszystko takie piękne, takie wygodne, ma takie wspaniale persepktywy, a moim zdaniem jest to niebezpieczeńswto porównywalne z wynalezieniem bomby atomowej. O skutkach sztucznego zmieniania naszej natury pisze A. Huxley w swojej ksiażce "Nowy wspaniały świat" (swoja droga goraco polecam). Ukazuje on przerazajaca wizje swiata i spoleczenstwa w XXVI wieku, gdzie wszyscy "ludzie" jeszcze przez pączkowaniem komorki zostali uwarunkowani genetycznie, a wsrod ktorych pojawia sie nagle "prawdziwy" czlowiek. Ksiazka zmienila zupelnie moje zdanie o genetyce - fakt, jest ona bardzo wazna i potrzebna, ale, znajac ludzkosc, predzej czy pozniej grzebanie w genach skonczy sie tak, jak opisywal to HUXLEY; kazda dyskusja o tej nauce przywodzi mi na mysl wizje tamtego spoleczensta.

Ale wracajac do homoseksualizmu. Kazdy moim zdaniem ma prawo do manifestacji, o ile nie zakloca to ludzkiej moralnosci - eklshibicjionizm czy tego rodzaju rzeczy. Homosekualizm jest rzecza ludzka, wiec czemu pewna grupa LUDZI, rozniacych sie od nas jedynie pogladami, nie miec prawa do manifestacji? Miejsce wydarzenia moze byc dowolne. Nawet kosciol, a w przypadku homoseksualistow - przede wszystkim, poniewaz to wlasnie on najbardziej ich pietnuje, odwraca sie (ten przykladny ksiadz ze swoja religia, ktory glosi, ze Bog stowrzyl czlowieka na swoje podobienstwo, a sam nie szanuje ludzi, chociaz homoseksualizm jest LUDZKA cecha) plecami do manifestujacych tlumow, gnebi i zada ograniczenia ich praw.

Jesli chodzi o prace z osoba o takich pogladach, to na pewno mialbym do niej troche inne podejscie. Tolerancja tolerancją, ale zawsze inaczej podchodzi sie do takich osob. Ale jest to tylko kwestia przyzwyczajenia. Jezeli homseksualizm bylby tolerowany we wczesniejszych wiekach, to roznice miedzy homo- a heteroseksualista bylyby takie same, jak miedzy blondynem a brunetem. A im wczesniej nauczymy sie tolerowac homoseksualizm, tym wczesniej zaczniemy go traktowac jak najnormalniejsza normalnosc, jak roznice w kolorze wlosow, budowie ciala, nawykach. Wiadomo, ze zawsze znajda sie "dziwaki", ktorzy beda wytykac palcem takie osoby, ale tak bylo, jest i bedzie, i nic na to juz nie poradzimy.
  Temat: Gry roku 2004!!
Simon

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 6028

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sro Sty 05, 2005 7:40 pm   Temat: Gry roku 2004!!
nie pamietacie?! to coz z was za stratedzy?! ;) ;);)

Spox spox, nie odpisujcie, zamykam ten watek, i jesli jakis admin to czyta to prosze o usuniecie tego tematu
  Temat: Gry roku 2004!!
Simon

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 6028

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sro Sty 05, 2005 7:06 pm   Temat: Gry roku 2004!!
OH, man, widze ze moj temat (PONOWNIE) spotkal sie z ogromna popularnoscia tym razem naprawde RASOWYCH GRACZY!!!!
jestem pod wrazeniem ... :/
  Temat: Homoseksualizm
Simon

Odpowiedzi: 74
Wyświetleń: 16918

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Sty 05, 2005 4:04 pm   Temat: Homoseksualizm
Moim zdaniem przyczyny homoseksualizmu sa tak stare, jak stary jest czlowiek. Widomo, iz wszyscy pochodzimy od malpy - zwierzecia. Posiadamy gdzies tam wewnatrz wiele uspionych ,prawdziwie zwierzecych cech, a jak wiadomo zwierzeca natura bywa rozna. Równiez zwierzeta ukazuja czasem to, co w nich drzemie - "homoseksualizm", zboczenia, gwalty albo silne zwierzece pozadanie. Homoseksualizm nie jest "wytworem" czasow nowozytnych; byl zawsze! Moze sie zdawac, iz teraz jest wiecej homoseksualistow, niz kiedys, ale to, moim zdaniem, tylko zludzenie - kiedys po prostu nie przysznawano sie do "odmiennosci", bo grozilo to gilotyna, stosem itp. Tak wiec przyczyny naszej homoseksualnosci mozemy odnalezc w naszych korzeniach. (tak przynajmniej mysle) ;)
Jesli chodzi o moj stosunek do homoseksualistow, to jest taki sam, jak do innych ludzi, ktorych mijam na ulicy. Bo w czymże przeszkadza ich jego odmienność, to, ze wola własną płeć od przeciwnej?
Podobny mam stosunek do zwiazkow homoseksualnych. Czy to komuś (tolerancyjnemu) szkodzi? Jeżeli dwoje ludzi się kocha, to czemu mamy im odbierac przyjemnosc zawiarcia zwiazku. Kloci sie to z religia, bo to zawsze kosciol bardziej kojarzy sie ze slubem (para wylacznnie hetero-) itd., dlatego moze byc postrzegane inaczej, niz sadze, ale zawarcie zwiazku partnerskiego w urzedzie miejskim nie jest niczym zlym. To wazne dla kochajacej sie pary - obietnica i prawdziwa wiez. Dokladnie tak samo, jak dla pary heteroseksualnej - roznice wystepuja tylko w pogladach i upodobaniach.
Adopcja, prawo do dziecka. Tutaj sprawa troche sie dla mnie komplikuje. Rrzecza naturalna jest to, iz dzieci potrzebuja matki. Matki z prawdziwego zdarzenia, matczynego ciepla, opieki. Nie mowie tu o tym, ze ojcowie nie potrafia kochac, ale dziecko z natury rzeczy chce prawdziwej matki. Jesli jest zas w zwiazku, gdzie lesbijki wychowuja malucha, dziecko potrzebuje ojca. Wazne jest tez wychowanie. Na pewno inaczej wychowaloby sie dziecko, wsrod kochajacych sie matek czy ojcow. NIe wiem, jakie sa prawdziwe "skutki" takiego wychowania, ale na moj, prawdziwie chlopski rozum ;) , wydaje sie to dziwne i jakies "niebezpieczne" dla (przyszlosci) dziecka.
 
Strona 6 z 10
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 16