gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 149
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Browar - jaki lubicie najbardziej
Simon

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 23311

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Sie 22, 2005 12:43 pm   Temat: Browar - jaki lubicie najbardziej
Na początku tylko podkreśle, że też jestem tylko baaaardzo okazjonalnym piwoszem xD A że mam mało kumpli, z którymi się trzymam, to mało zaproszeń na 18-stki :) I tym mniej "piwoszenia się" ;)

Znów zostane sympatycznie wyśmiany :) Wiem, bo już kiedyś gadaliśmy o tym na mailowej liście dyskusyjnej, i teraz spodziewam się tej samej reakcji. Ale co, ani nie będę kłamać, ani zmieniać moich upodobań :D

Najbardziej lubie Reed's'a - można go wypić zawsze i wszędzie i ile wlezie (bo jak mówią niektórzy - to nie jest piwo :) a ja mówie, że jest, bo gdyby nie było, to nie miałbym problemów z jego nabyciem xD) :)
Dobry jets też Gingers, ale nie po kiełbasie z grilla :)
Poza tym całkiem całkiem jest Okocim Palone, ewentualnie Dębowe Mocne.
A co do warki Strong - to pojęcia nie mam jak to można w ogóle pić :) S2nto, jeszcz emi powiedz, że to piwo nie ma goryczy. Przeciez to jest gorycz w płynnej postaci :) Bleh, ohyda i w ogóle najmniej smaczne piwo jakie kiedykolwiek piłem :)
  Temat: Jaka to gra?
Simon

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109342

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pon Sie 22, 2005 12:32 pm   Temat: Jaka to gra?
:lol: To trzeba być jełopem. Tym bardziej, że grałem w DC długo i ani razxu nie zauważyłem tej nazwy xD

Już wrzucam kolejny :D
  Temat: Jaka to gra?
Simon

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109342

PostForum: Inne gry   Wysłany: Nie Sie 21, 2005 7:43 pm   Temat: Jaka to gra?
Kurde, dzięki chłopaki za poparcie i pomoc (inqistor), bo zacząłem się już obawiać, że na forum króluje nowa moda - kto pierwszy, ten lepszy ;)
No ale dobra... Skoro już dostałem pierwsze miesce w kolejce, to nie będe się rozpisywał o pierdołach, tylko od razu wrzuce screen. Jest to jedna z pierwszych strategii w jakie grałem - no i strasznie mi się podobała! Wam też?? :)
  Temat: Earth 2160
Simon

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 9756

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Sie 21, 2005 7:33 pm   Temat: Earth 2160
Ja również! I nadrobie wszystkie inne świetne produkcje, w które nie mogłem grać ze względu na słaby sprzęt...
Tylko kiedy kupie ten komputer?? :roll:
  Temat: Jaka to gra?
Simon

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109342

PostForum: Inne gry   Wysłany: Nie Sie 21, 2005 3:00 pm   Temat: Jaka to gra?
inqistor napisał/a:
Ludzie nie róbcie sobie jaj :lol:
Jaki konflikt zbrojny toczył się w dżungli, gdzie po jednej stronie byli "Czerwoni"?


W dzungli to mi sie tylko jedno kojarzy - Wietnam... Ale czerwonych tam nie było, chyba że czerwone berety xD Ale pewnie ich też tam nie było (bo nawet nie wiem od kiedy istnieje ta Org.) :D
  Temat: Jaka to gra?
Simon

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109342

PostForum: Inne gry   Wysłany: Nie Sie 21, 2005 12:25 pm   Temat: Jaka to gra?
I tym kimś będę ja ;) BO wygrałem jeden konkurs xD ale ktoś mnie ze screenem wyprzedził :evil: :)

Co do screena Inqistora, to ta gra powstała gdy jeszcze mnie pewnie na świecie nie było... a przynajmniej sprawia takie wrażenie ;) moze to Pixel-mania albo coś w tym stylu - pozostaje mi tylko zgadywac :P
  Temat: Jaka to gra?
Simon

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109342

PostForum: Inne gry   Wysłany: Czw Sie 18, 2005 3:00 pm   Temat: Jaka to gra?
Ech, no po porstu nie zdążyłem :)
Ale zagadki Perkuna raczej nie rozwiążę ;)
To zbyt stary tytuł jak na mnie :P
Poczekam aż się skończy i dorzuce screena ode mnie... :)
  Temat: Jaka to gra?
Simon

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109342

PostForum: Inne gry   Wysłany: Czw Sie 18, 2005 12:12 pm   Temat: Jaka to gra?
Może któraś z części Kozaków?
...moze American Conquest... :?:
  Temat: Nasze logo
Simon

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 21411

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Wto Sie 16, 2005 7:06 pm   Temat: Nasze logo
Osobiście uwazam ze taki kolor moze zostac. Jest calkiem ładny... przede wysztskim rzuca się w oczy i jest oryginalny. Rzadko gdzie ostatnio można znaleźć zieleń - począwszy od log a skończywszy na kolorach ubrań. Zresztą jeśliby ją przyciemnić, całośc stała by się zbyt mroczna, ciemna, niewidoczna i bez koloru...
Nie mówie tak, tylko dlatego, że wole taki odcień, ale dlatego, żę tak jest "żywiej", na pewno łatwiej zapamiętuje się takie ziolone, wesołe logo :) , a nawet jeśli nie, to jasny odcień bardziej rzuca się w oczy - a o to przecież chodzi.
  Temat: Biezace zapowiedzi i recenzje
Simon

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 7363

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Wto Sie 16, 2005 1:24 pm   Temat: Biezace zapowiedzi i recenzje
Z tego co wiem, Blitzkrieg 2 ma swoją premierę nieco wcześniej niż SS3 - więc lepiej to właśnie jego zapowiedzieć. Premiera gry miała być w III Kwartale tego roku, teraz znalazłem info, że jednak Jesień 05... ale sprawdź co pewniejsze.

Tak więc, Hipolit, dzięki za zainteresowanie i chęci - zapowiedź Blitzkrieg 2 jest twoja :) Dorzuć w tym topicu tylko posta o tym ;)
  Temat: Biezace zapowiedzi i recenzje
Simon

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 7363

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Pon Sie 15, 2005 9:28 pm   Temat: Biezace zapowiedzi i recenzje
Nie wiem czy ten temat jest nieaktualizowany przez ludzkie zapominalstwo czy moze rzeczywiście nikt nie ma nic konkretnego do napisania. Jesli się tak dzieje, to dorzucam kilka waznych, dobrze zapowiadajacyh sie albo po prostu juz gdzies reklamowanych tytulow dla chetnych (wiem, ich jest jeszcze mniej bo sa wakacje). Oczywiscie do napisania zapowiedzi.
Propozycje:
>Blitzkrieg 2 - zabrane - Hipolit
>Sudden Strike 3 - tytuł zapewne znacie, kontynuacja całkiem dobrej serii, wychodzi w listopadzie tego roku...
>Star Wars: Empire at War - kolejna gwiezdna, strategiczna część, zapowiada się bardzo ciekawie
>Battlestastion Midway - również dobrze zapowiadający się tytuł, ciekawa mieszanka strategii i symulatora lotow podobna do Paciic Storm, tylko że pewnie ciut lepsza...
>Outfront II - druga część recenzowanej przez nas Soliders: Ludzie Honoru...
>Officers - zarządzamy oddziałami, trailery u nas w dziale download...


Jeśli by ktos nie wiedzial skad wziac matierały do zapowiedzi, to mamy trailery w dziale download (chyba kazdej z tych gier), poza tym są strony oficjalne, a bardzo duzo daja WYWIADY z tworcami gier - głównie w zachodnich, anglojezycznych serwisach (gamespot, gamespy itp itd)

CZy jest ktoś chętny?? Jeśli tak, to prosze pisać w tym temacie :) a ja bede usuwal w tego posta odpowiednie tytuly...
  Temat: Nasze logo
Simon

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 21411

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Pon Sie 15, 2005 3:02 pm   Temat: Nasze logo
Ah, też je wcześniej widziałem. W tym samym, prawdopodobnie, miejscu, gdzie Wojman :) Ale co tam, też nie zdradze tajemnicy :P
  Temat: Nasze logo
Simon

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 21411

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Sob Sie 13, 2005 6:28 pm   Temat: Nasze logo
Mi również. Zawsze mówiłem, że Kull ma talent :)
Jeśli miałbym się czepiać na siłę, to ewentualnie rozjaśniłbym wyraz .com (dość ważny, bo częśc naszego adresu) - wystarczy dać jaśniejszą czcionkę, przy czarnym tle różnica kolorów nie powinna być widoczna.

Ah, KULL, gratulacje! :)
Dobra robota :)
  Temat: kącik sztabu w CD-Action
Simon

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 7644

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Sie 13, 2005 4:50 pm   Temat: kącik sztabu w CD-Action
Eeeem, już kiedyś tak pojawialiśmy się w CDA, ale to razem z jakąś gazetą... zresztą dobrze nie wiem, bo mnie jeszcze wtedy praktycznie nie było :)
No ale czemu by nie powrócić na cover CDA?
Pomysł fajny, sam nawet o tym ostatnio myślałem, ale dopiero twój post zmusił mnie do konkretnego myślenia, zdjął blokadę z mojego mózgu, w wyniku czego moge dorzucić swoje 3 grosze ;)

A więc, pomysł dobry, tylko po można by, miast tworzyć własną gazetkę od podstaw, zacząć konkretniej współpracować z RTS Area. Pytanie: czy oni by się na to zgodzili?
Współpraca polegałaby na tym, iż bazowalibyśmy na ich zinowym formacie (gotowym i porządnym) tworząc - tak jak to jeszcze niedawno było, część Sztabu VVeteranów (np. numer 22 )
Gazetka przytyłaby o kilkanaście stron, z korzyścią dla nich i dla nas. Wiadomo, byłaby to słabsza reklama niż nasza odrębna gazetka, ale jeśli by RTS Area zamiast 30 stron, miał 50 to i więcej osób by po niego sięgało, a to zapewnia jakiś wzrost popularności (zarówno SVV jak i RTSA)...

Własna gazetka też byłaby dobra. Jakby dobrze pomyśleć, to nawet mamy szablon - starej gazetki SVV :) Gdzieś na którejś mojej płycie z archwium znajdzie sie jakis stary numer.
Ale tak czy siak, przydałaby się nam trochę większa, albo po porstu (sorry) bardziej zgrana ekipa, w sensie, iż każdy miąłby swój obowiązek, który musi wykonać (np. konkretna korekta, okładka itp itd), a nie tylko robi coś wtedy, gdy najdzie ochota.
Musielibyśmy się sprężyć. Oczywiście Cossack.sztab.com również :) To przecież też Sztab Weteranów...
  Temat: Biezace zapowiedzi i recenzje
Simon

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 7363

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Nie Lip 31, 2005 6:20 pm   Temat: Biezace zapowiedzi i recenzje
Ok, dobry pomysł :) Tylko go jeszcze przykleić...
Od razu może zaczne:

Zapowiedź: Pacific Storm
Premiera: IV kwartał 2005
 
Strona 3 z 10
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 16