gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 149
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czego teraz słuchasz?
Simon

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 29076

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Paź 20, 2005 11:33 am   Temat: Czego teraz słuchasz?
mande, a wiesz moze kiedy wyjdze ta plyta RHCP?? Bo też na nią czekam :)
  Temat: Do krórej śpicie w weekend?
Simon

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 7453

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Paź 10, 2005 9:06 pm   Temat: Do krórej śpicie w weekend?
Jestem nocny Marek ze skłonnościami do łamania zasad nocnych Marków ;) Po prostu ze mną bywa różnie :) Lubie chodzić późno spać, dobrze po północy (wtedy często dopiero spalam niezużytą energię z całego dnia), ale tylko wtedy, gdy na drugi dzień nie musze wstawać wcześnie. Niestety w soboty ostatnio jestem na nogach już po 7, bo przed 9 mam trening piłki ręcznej :) W niedzile wstaje średnio 9-10 :) Gdy jeszcze nie miałem sobotnich treningów, tak samo wstawałem w soboty. A raczej zwalano mnie z łóżka, bo moi starsi (A szczególnie ten starszy) nie lubi, jak ktoś wstaje óźno, bo, jak sam mówi, "dezorganizuję wtedy pracę innych" :lol: . Chociaż z drugiej strony cieszę się, że zwalają mnie o tej godzinie w niedziele - gdy wstaję zbyt późno (11 i później) cały dzień chodze jakiś przemęczony, zaspany ;)
  Temat: Siatkarki w finale!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Simon

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4176

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Wrz 25, 2005 2:38 pm   Temat: Siatkarki w finale!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak, również im gratuluje i trzymam za nie kciuki dziś wieczorem :)
Moim zdaniem powodów do dumy jest trochę więcej...
Ot, dziś włąśnie przeczytałem informacje (dla fanów F1), iż Robert Kubica weźmie udział w piątkowym treningu F1!! Fakt - w najsłabszym zespole, bo w Minardi - ale liczy się sama jazda w teamie Formuły 1!! Kubica z tym włąsnie wydarzeniem czubkami palców dotyka progu swej wielkiem kariery w F1 ;) Na dodatek, jako jedyny Polak w całej historii :) Ot, kolejny powód do dumy ;)
  Temat: A może by tak kącik o strzelankach !?! No i nie tylko !
Simon

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 5870

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sro Wrz 21, 2005 6:36 pm   Temat: A może by tak kącik o strzelankach !?! No i nie tylko !
Strzelaninki to jeden z moich ulubionych gatunków. Kiedyśą miałem nawet w planach stworzyć odrębny serwis (jak Sztab RPG) o grach gatunku FPS. Zresztą kilka moich zapowiedzi (np. Battlefield Vietnam i BF 2) leży u nas - bo naprawdę lubie ten gatunek. A już wyjątkowo kręcą mnie strzelanki (mimo że podobne do siebie) osadzone w realiach II WŚ - seria BF, MoH itp.
Podobnie jak Backside (?) ;) nie przepadam za strzelankami, w których strzelamy w jakieś bezsensowne stwory - może w HAlf Life 1 / 2 jeszcze bym zagrał, ale Codenemed (jeszcze w produkcji) w ogóle mnie nie kręci. W ogóle nie lubie jakieś zmyślonej, bezsensownej fantastyki :) (z tego względu odpada także wiele RPG-ów... ;]
  Temat: Footbal Manager 2005
Simon

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 10754

PostForum: Sztab Managerów   Wysłany: Pon Wrz 12, 2005 4:34 pm   Temat: Footbal Manager 2005
OMG :) Trudno jest grać Realem i nie mieć dobrego składu :) Przypomina mi się od razu wypowiedź mojego kumpla, który chwalił się, że grając Manchasterem wygrał lige i wysztskie puchary :)
Fajnie ;] Naprawdę wielki wyczyn!! :twisted:
Tak się zastanawiam czemu większość ludzi idzie na łatwizne i gra dorbymi zespołami. Nawet gdybym kibicował Realowu czy MU, to nie grałbym nimi, gdyż po porstu byłoby za łatwo.
Nie grałem w FM 05, ale gram obecnie w CM - Jagiellonią Białystok :) Właśnie rozpocząłem 4 sezon - po pierwszym awansowałem niezbyt pewnie, z drugiego miejsca. Pootem dwa sezony z rzędu utrzymywałewm się w I lidze na 10 miejscu :) Nawet nie wiecie, jak cieszyłem się, iż w kolejnym sezonie również będę grał w I lidze :) że utrzymałem się i znów będę musiał ciężko pracować by powtórzyć ten "wyczyn" :) Traz po 5 meczach jestem 7, idzie mi (nie uwierzycie) wyjątkowo dobrze, szczególnie w porównaniu do poprzedniego sezonu. Jest ciężko, bo nie mam takiego bużdetu jak MU czy RM (a pewnie zaledwie tylko ułamek z nich), nie mam gwiazd w zespole a ogólny bużdet zespołu też nie jest najwyższy - ale właśnie dla tego jest fajnie
Polecam kiedyś grę jakimś słabszym, drugoligowym zespołem ;)
  Temat: sztab.com
Simon

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 8431

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Nie Wrz 04, 2005 3:09 pm   Temat: sztab.com
Moim zdaniem to pytanie zostalo zadane celowo (złośliwie, zaczepnie, etc) ;)
  Temat: Jaka to gra?
Simon

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109330

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pią Wrz 02, 2005 2:39 pm   Temat: Jaka to gra?
Hehs :) Pamiętam jak w nią grałem :) Tak mi się podobała na Commodore :) Byłem wtedy taki małe, że dziśnie pamiętam tytułu :P
  Temat: tu wpisujcie zauwazone błędy na stronie.
Simon

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 68627

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Wto Sie 30, 2005 11:52 am   Temat: tu wpisujcie zauwazone błędy na stronie.
Ale przecież właśnie o to chodzi. Dzięki "innemu" Lepperowi reklama spełnia w końcu w 100% swoją rolę - ma przyciągać, "zaczepiać", intrygować i prowokować ;)
  Temat: Omawiamy kazdy artykuł !
Simon

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 4476

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Nie Sie 28, 2005 1:23 pm   Temat: Omawiamy kazdy artykuł !
Ja chcaiłbym tylko poprosić, żeby w każdym nowym topicu pojawił się link do danej recenzji, zapowiedzi, poradnika etc. zeby nie trzebabyło szukać teksty...:)
  Temat: Nowy skyscraper reklamjacy nasze forum - opinie
Simon

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 7922

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Sob Sie 27, 2005 12:54 pm   Temat: Nowy skyscraper reklamjacy nasze forum - opinie
Hehs, no mi się podoba :)
A jak jeszcze zobaczyłem Leppera, to jeszcze bardziej się uśmiechnąłem :D ;)

Można spytać kto to zrobić, czy ktoś ze sztabu?? :> :)
  Temat: tu wpisujcie zauwazone błędy na stronie.
Simon

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 68627

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Sro Sie 24, 2005 5:34 pm   Temat: tu wpisujcie zauwazone błędy na stronie.
Backside... jakieś dwie osoby robią cię chyba w balona :P ;)
A mnie tylko jedna! :D
TEraz jestem na forum i jest tylko jeden gość... Może akurat mają "podwójną zmiane warty" i drugi nie zdążył wejść xD
Ale tak na serio... to często jak tu jestem to zawsze jakiś Gość(ciu) siedzi na forum... :) KToś nas szpieguje ;) Ehhh... pewnie to taki zbieg okoliczności...ale jakby było miło, gdyby z każdym losowaniem dużego lotka padała w ten sposób 6-tka :D ...na okrągło :)
  Temat: W co obecnie gracie?
Simon

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65017

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Sie 23, 2005 7:40 pm   Temat: W co obecnie gracie?
Obecnie gram w:
:arrow: GTA: San Andreas... jestem w ogóle w szoku, że ta gra chodzi na moim komputerze - PIII 550 MhZ, GeForce 256 i 256 RAMu... :) Oczywiście dopisywać nie musze, zę jest to najlepsza cześc z serii GTA.

:arrow: SW: Jedi Knight - Jedi Academy - gram tylko on-line (za SP się w ogóle nie biore) i może już bym dawno z tym skończył, gdyby nie fakt, że już od prawie pół roku jestem w bardzo dobrym klanie Jedi Academy - AoS (Angels of Sin) :)

:arrow: Rzadko, albo nawet bardzo rzadko (3 razy w miesiącu?) gram w Quake 3, oczywiście też tylko i wyłącznie przez internet...

Tak, i na tym lista się kończy - nie ma strategii :/ Ale albo nie mam do nich dostępu (pożyczyć, bo na zakup nie mam raczej kasy) albo po prostu nie ruszą na moim kompie... Mam taka cicha nadzieje, ze na gwiazdke dostane nowego kompa :) Wtedy nadrobie wysztskie zaleglosc (oczywiscie nie tylko strategiczne ;) )..

Mam przy okazji pytanie: czy ktorys ze sztabowiczow gra obecnie w SW: Jedi Academy albo Quake 3 przez internet :?:
  Temat: Jaka to gra?
Simon

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109330

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pon Sie 22, 2005 10:40 pm   Temat: Jaka to gra?
Brawo :)

Wstawiaj obrazek ;)
  Temat: Jaka to gra?
Simon

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109330

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pon Sie 22, 2005 1:52 pm   Temat: Jaka to gra?
Aż tak widać, że to polskie? xD
Ja bym powiedział połączenie RTS i RPG... przynajmniej ten "zawodowy recenzent" tak to "ugatunkował" :)

Bardzo ciepło :)
  Temat: Jaka to gra?
Simon

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109330

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pon Sie 22, 2005 1:10 pm   Temat: Jaka to gra?
Narazie Pudło :)
 
Strona 2 z 10
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 16