gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 149
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nowa wirtualna partia! Zapraszam!
Simon

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 4876

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Lip 28, 2004 3:18 pm   Temat: Nowa wirtualna partia! Zapraszam!
Z checia sie zapisze - najwyzej nie bede wiedzial o co chodzi i wyemigruje:)
Tylko powiedz Gonzo czy ma jakies znaczenie wybor prowincji i czy ty zapisales sie tam na liste dyskusyjna.
  Temat: Zebrania na czacie(!)...
Simon

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 7624

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Lip 28, 2004 1:17 am   Temat: Zebrania na czacie(!)...
Gonzo napisał/a:
o skrzywiona lufa:D znowu zapomnialem:D


O skrzywiona lufa!! :D ja tez!!!:D
:P
  Temat: Nowe wcielenie Sztabu! Jeli chesz pomóc, zajrzyj koniecznie
Simon

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 8261

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie Lip 25, 2004 2:20 pm   Temat: Nowe wcielenie Sztabu! Jeli chesz pomóc, zajrzyj koniecznie
jesli chodzi wam o testowanie PHP (bo znow tylko po czesci wiem o co chodzi), ktorego dzialanie mozna zobaczyc dopiero po umieszczeniu na serverze to chyba jest inne wyjscie.
Krasnal 2,6 dziala jak server i mozna off-line testowac php
Znow czekam na krytyke, jesli gadam od rzeczy :)
  Temat: Zebrania na czacie(!)...
Simon

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 7624

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie Lip 25, 2004 2:16 pm   Temat: Zebrania na czacie(!)...
NIo dobra ;)
generals, racja ze spotkanie sztabu by sie przydalo. Ostatnio ich w ogole nie bylo a teraz sie wiele dzieje - trzeba wszysztko obgadac. Nawet jesli juz obgadamy i nie bedzie potrzeby robienia zebrania, to mysle ze takie spotkanie raz na miesiac albo dwa mniesiace bedzie nam potrzebne by poczuc ze laczy nas SZTAb. Wtedy na pewno znajda sie tematy.
Zreszta jezeli maja byc tera takie zmiany to mozemy jeszcze czesciej sie spotykac.

BTW. to kiedy i o ktorej jest najblizsze spotkanie?? :)
  Temat: Zebrania na czacie(!)...
Simon

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 7624

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Lip 24, 2004 11:57 pm   Temat: Zebrania na czacie(!)...
Troche mi glupio odpisywac i dyskutowac na temat zebran, bo czesciej mnie na nich nie bylo niz bylem :/
NIe wiem czy moge wtracic swoje trzy grosze bo moge was wkurzyc :P
Narazie poczekam:)
  Temat: Poszukuje dobrej strategii turowej
Simon

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 15883

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sob Lip 24, 2004 11:16 pm   Temat: Poszukuje dobrej strategii turowej
ja sie powtorze i znow zaproponuje serie COMMANDOS
  Temat: CD-Action numer08/2004 (102) Sierpien 2004- KULLowe pismo ;)
Simon

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 8111

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Lip 24, 2004 11:13 pm   Temat: CD-Action numer08/2004 (102) Sierpien 2004- KULLowe pismo ;)
po rozmowie na gg musze powiedziec ze:
NIo, Generals, ale żem pojechał :D
  Temat: CD-Action numer08/2004 (102) Sierpien 2004- KULLowe pismo ;)
Simon

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 8111

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Lip 24, 2004 3:19 pm   Temat: CD-Action numer08/2004 (102) Sierpien 2004- KULLowe pismo ;)
No, Generals, teraz żeś pojechał:)
Grand Theft Auto (w skrócie GTA) - najslynniejsza gra akcji, w której mozesz swobodnie poruszac sie po miescie:)
No a jezeli najslynniejsza to...... na pewno nie zrobili jej polacy, niestety!
GTA to dziecko ROCKSTAR GAMES (nie wiem dokladnie czy moze z kims RG nie wspolpracowalo).
Krótko o grze:
GTA było pierwsza grą, ktora pozwalala na swobodne poruszanie sie po miescie. A raczej po miastach, bo byly to LIBERTY CITY, VICE CITY i SAN ANDREAS. Dwie pierwsze czesci to kamera osadzona ponad miastem. Grafika przecietna, ale to nie przeszkadzalo by osiagnac sukces, gdyz wszystkie wady przyslaniala GRYWALNOSC. Na wiesc, ze wyjdzie GTA 3 z zaimplementowanym trzecim wymiarem, fani oszaleli. Nastepnie ukazalo sie GTA: VICE CITY, a obecnie czekamy na GTA: SAN ANDREAS.
Rozgrywka zostala "jedynie" przeniesiona do trzeciego wymiaru i ulepszona, a miasta pozostaly te same. REWELACJA!!!
Nie grales? - Musisz, nawet jesli siedzis w grupie dyskusyjnej o strategiach i nie lubisz gier akcji:)
  Temat: CD-Action numer08/2004 (102) Sierpien 2004- KULLowe pismo ;)
Simon

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 8111

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Lip 24, 2004 3:17 pm   Temat: CD-Action numer08/2004 (102) Sierpien 2004- KULLowe pismo ;)
Odpowiedz znajduje sie ponizej :P :)
  Temat: CD-Action numer08/2004 (102) Sierpien 2004- KULLowe pismo ;)
Simon

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 8111

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Lip 23, 2004 2:45 pm   Temat: CD-Action numer08/2004 (102) Sierpien 2004- KULLowe pismo ;)
Sorry ze dopiero teraz odpisuje, ale wczesniej mnie nie bylo na forum ,za co przepraszam.
Co do CD Action, nie kupuje tego czasopisma, bo mnie nie stac. A nawet jak stac, to czasem sie nie oplaca, ze względu na merytoryke (zbyt malo gier, ktore mnie interesuja). Za to kiedys moj kumpel dostal kilka numerow gratis za jakies gry, wiec pozyczylem od niego gazety, by zobaczyc, jak oni radza sobie w recenzowaniu gier.
Od tego czasu chyle czola za ich styl i za to, ze nawet z recenzji gry, ktora z gory juz dostala "trojke", potrafia zrobic cos pieknego.
Podoba mi sie AR, gdzie na kazdym kroku gasza ludzi :)
Oczywiscie mam kontekt z najnowszymi numerami CDA w supermarketach, gdzie potraife stac czasem godzine by sobie przejrzec jeden z nich.
CZytalem, a raczej przegladalem ostatni numer z zapowiedza GTA: SAN ANTONIO, ale (niestety!!!!!) nie spojrzalem kto to napisal!
Jestem pelen podziwu dla KULL`a, za jego milosc do CDA, no i, moze przee wszystkim, za to, iz udalo mu sie umiescic swoj art w najpopularniejszym czasopismie o grach w POLSCE !!!
  Temat: Nowe wcielenie Sztabu! Jeli chesz pomóc, zajrzyj koniecznie
Simon

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 8261

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Lip 23, 2004 12:05 am   Temat: Nowe wcielenie Sztabu! Jeli chesz pomóc, zajrzyj koniecznie
Mówicie tutaj o "jportalach" i innych, i mysle ze mam cos podobnego do zaoferowania - jesli dobrze was zrozumialem. MAMBO. Na tym "czyms" :) od php pracuje strona mojej szkoly (http://gim1.inowroclaw.pl). Sam adres, skad mozna sciagnac ten "silnik" czy cos to http://www.mamboportal.com . Moj facet od informatyki, ktory budowal strone mial setki darmowych i fajowych szablonow do php. moze warto zajrzec tez na httP://www.peekmambo.com bo cos o tym takze wspominal.
Na samej stronie Mambo sa chyba linki do kolejnych witryn z darmowymi szblonami.
Jesli mowie od rzeczy, czekam na krytyke:)
  Temat: Blitzkrieg...
Simon

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 5877

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Kwi 13, 2004 12:24 am   Temat: Blitzkrieg...
Najlepszy a`la RTS to: WKURZONY DZIAŁKOWICZ XIII :)
  Temat: Commandos 3
Simon

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 5039

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Kwi 10, 2004 2:53 pm   Temat: Commandos 3
Ostatnio postanowilem zainstalowac sobie ponownie gre Commandos 3. Znow zaczalem kampania w Stalingradzie. Pierwsze zadanie "Zabij Snajpera". Poprzednio wykonalem je ale nie wiem gdzie mam SAVY a przydalyby sie bo to naprawde trudna do przejscia gra. Teraz rozumiem dlaczego w recenzja mowiono, iz poziom jest absurdalny! Czyu graliscie w prequel Commandos`ow?? Co sadzicie o poziomie trudnosci? W ktorym miejscu kampani jestescie? Tylko nie piszcie w jaki sposob przechodziliscie kolejne misje!!!:)
  Temat: Co zmienić na forum ?
Simon

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 26698

PostForum: O forum   Wysłany: Czw Kwi 08, 2004 11:35 pm   Temat: Troche możnaby
Moim zdaniem kolorystyka poprzedniego forum byla troszke ladniejsza za to rozmiarami (tabelka forum) to jest lepsze. Do zmiany moim zdaniem nadaje sie gorne logo bo wyglada jakby to nie byl SVV a ANNO 1503. Poza tym....... tutaj ten brazowe barwy moglyby zostac zastapione np. lekko pomarańczowymi z czarnymi dodatkami :D ......no i kursor...gdzie on jest??:)
 
Strona 10 z 10
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 16