gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 149
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Browar - jaki lubicie najbardziej
Simon

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 23428

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Lut 04, 2014 10:30 am   Temat: Browar - jaki lubicie najbardziej
No proszę, takie wątki nie umierają ;-)

Jak będziecie mieli okazję spróbować, to polecam litewskie piwo Svyturys - zarówno Ekstra Premium, jak i pszeniczny Baltas.

Pozdrawiam ;-)
  Temat: sen może ktoś mi go wytłumaczy:D
Simon

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4774

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Kwi 04, 2006 2:30 pm   Temat: sen może ktoś mi go wytłumaczy:D
Wojman napisał/a:
Wrozka z oburzeniem stwierdzila, ze nie wie, bo od tych spraw jest jasnowidz


..a kasę za wrożenie i tak wcześniej wzięła ;)
W sumie, znając przewrotne życie, Kizik pójdzie do jasnowidza, a ten powie, że od tych spraw jest wróżka ;)
Może więc najlepiej sięgnij po sennik, obojętnie jaki (i tak każdy zmyśla). I wcale nie wygrasz wielkiej kasy, bo śniły ci się spadające meteoryty, a maturę masz jak w banku (podobnie jak kasę :P ).
  Temat: sen może ktoś mi go wytłumaczy:D
Simon

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4774

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Kwi 03, 2006 6:40 pm   Temat: sen może ktoś mi go wytłumaczy:D
Masz jakieś apokaliptyczne sny ;) Meteoryty, rozumiem - spadające, ale spadający księzyc... pierwsze słysze :) Mam wrażenie, że jesteś lekko poruszony tym snem :P Ale nie martw się, mogę cię zapewnić, że księzyce nie spadają, a meteoryty, jak widać nie wyrządzają szkód :P Nie wiem co ty chciałeś wyśnić - koniec świata przed maturami? NIe ma tak dobrze... I pewnie przez najbliższy rok nic się nie zmieni więc też się załapie na maturę.

Swego czasu też mialem apokaliptyczne sny(;) ) - trzy razy śniła mi się nuklearna zagłada, rakiety w stylu V2 uzbrojone w głowice atomowe latały po niebie :) Wybuchały jakieś 20 m ode mnie, a mi się nic nie działo.

Znaczenie? - Spytaj wróżki ;)
  Temat: tu wpisujcie zauwazone błędy na stronie.
Simon

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 68852

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Sro Lut 22, 2006 4:02 pm   Temat: tu wpisujcie zauwazone błędy na stronie.
Ja chciałem napisać w sprawie błędów w dziale Download. Jest tam taki link (nie pamiętam dokładnie treści) - link nie działa - ZGŁOŚ TO!, gdzie pod "zgłoś to" jest mój adres mailowy. Gdy jeszcze byłem w dziale Download, odpowiadałem na listy. NAtomiast teraz nie jestem, lecz link pozostał ten sam, a ja nie moge pomóc ludziom mającym problem z plikami. Czy można zmienić adres "pomocy downloadowej" ;) na kogoś, kto ma dostęp do działu download i mógłby pomagać/naprawiać błędy??

Proszę o odpowiedz...
  Temat: Czego teraz słuchasz?
Simon

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 29154

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Sty 03, 2006 5:49 pm   Temat: Czego teraz słuchasz?
Jak właśnie dorwałem (jak zwykle z niemałym poślizgiem) płyte Seana Paula - The Trinity. :)
Będzie mi towarzyszyć przez najbliższych kilka tygodni, prezentuje się narazie dość dobrze. Ale jeszcze muszę się wsłuchac :)
  Temat: tu wpisujcie zauwazone błędy na stronie.
Simon

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 68852

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Sro Gru 28, 2005 12:39 pm   Temat: tu wpisujcie zauwazone błędy na stronie.
:D ok ;)
  Temat: tu wpisujcie zauwazone błędy na stronie.
Simon

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 68852

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Pon Gru 26, 2005 11:50 pm   Temat: tu wpisujcie zauwazone błędy na stronie.
Piszę w imieniu śnieżynek :)

Zauważyłem, że ostatnio na naszej stronie w tle umieszczane są różne elementy - w celach reklamowych, jak na przykład logo Age Of Empires 3, bądź typowo ozdobnych - jak obecne płatki śniegu. Jest to bardzo fajne (i modne ostatnimi czasy), ale u nas jest to praktycznie niewidoczne. Gdy wygrywa się strona, widać ze platki "rozsiane" sa po calej stronie - ok. Ale gdy wgrywa się główna część strony, sniezynki zaslania czarne tło (właśnie owej głównej czesci). Czy mozna cos z tym zrobic? :)
  Temat: Seria Commandos "kult" to juz czy jeszcze nie ?
Simon

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 6907

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Gru 24, 2005 9:34 pm   Temat: Seria Commandos "kult" to juz czy jeszcze nie ?
MI osobiśćie najbardziej do gustu przypadła druga część - Commandos 2. Może dlatego, iż to właśnie w nią grałem po raz pierwszy, bo jak poźniej dostałem Pierwszą część, to ją automatycznie porównywałem do sequela, przez co wypadała gorzej.
Potem dostałem Commandos 3 - bardziej niż wysoki poziom trudności, odpychały mnie od tej gry wysokie wymagania systemowe - mój komp nie wytrzymywał i klatkował jakbym puśćił w dość szybkim tempie pokaz slajów. W takiej sytuacji niezależnie od tego, jak bardzo kręci mnie gra, wole jej nie uruchamiać - szkoda nerwów. Mimo to, te 30 minut przegrane w C3 wspominam naprawdę miło.
Gdybym miał lepszego kompa, na pewno bym wrócił do trzeciej części, oczekując przy okazji Commandos Strike Force :)
  Temat: Nasze problemy
Simon

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 8325

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Gru 21, 2005 6:09 pm   Temat: Nasze problemy
Boolseye napisał/a:

Czyli to jest zaniedbanie rodziców, a nie choroba


Chyba nie do końca. Sam Perkun napisał, że "W większości są to zaniedbania". I jeśli tak jest, to jak sprawdzić czy dyslekcja w danym przypadku to "choroba" czy "tylko" zaniedbanie?
  Temat: KADRA
Simon

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 16049

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Pią Gru 02, 2005 6:01 pm   Temat: KADRA
Witaj Aciek :)

Mam nadzieje, że mnie pamiętasz :) Byliśmy (i chyba ktoś jeszcze był) najmłodszymi sztabowiczemi za czasów listy dyskusyjnej :)
Miło cię znów widzieć ;)

Rozgość się ;)
  Temat: Nasze problemy
Simon

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 8325

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Lis 02, 2005 9:16 pm   Temat: Nasze problemy
Oczywiście, że o to. Przecież to aż razi w oczy. Taki błąd poloniści dostrzegliby z odległości kilku kilometrów ;) Mam jednak nadzieję, że to tylko literówka, no bo cała reszta w porządku, a tu taki pospolity wyraz i błąd :)
  Temat: Nasze problemy
Simon

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 8325

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Lis 02, 2005 6:55 pm   Temat: Nasze problemy
Czego przykładem jest twój post ;)

*Chyba że blędy/błąd został popełniony celowo albo zupełnie przypadkowo...:)[/b]
  Temat: Nasze problemy
Simon

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 8325

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Paź 30, 2005 9:16 pm   Temat: Nasze problemy
s2nto napisał/a:
kolospl napisał/a:
Simon,nie bąź śmieszny Ja na przykład jestem dobry w ortografi ale w necie i na gg nie chce mi sie o nią dbać.

Chyba Ci umkneła malutka rzecz - regulamin tam coś ktoś wspomniał o ort.


Co to znaczy "nie chce mi sie"?? :> Jeśli jesteś dobry to nie musisz się skupiać na tym, jak się pisze "poszczegulni", "gury" czy "dyzortograwia" ;) A właśnie, co do tego ostatniego :) Ostatnio zauważyłem ("szczegulnie" gdy pogrywałem w coś on-line), iż KAŻDY (no, może prawie każdy) kto pisze błędnie mówi, że jest dysortografikiem, dyslektykiem itd. W takim razie liczba cierpiących na tę "chorobę", a może "horobę" w ostatnich latach wzrosła o jakieś 5000% :) Boję się, że to już epidemia :!: ;) xD
  Temat: Nasze problemy
Simon

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 8325

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Paź 29, 2005 3:31 pm   Temat: Nasze problemy
Moim zdaniem, ludzie największy problem mają z ortografią :/ (co niestety wyraźnie widać na forum :( )
  Temat: Spis FILMÓW godnych Polecenia innym
Simon

Odpowiedzi: 70
Wyświetleń: 37858

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Paź 20, 2005 5:35 pm   Temat: Spis FILMÓW godnych Polecenia innym
:arrow: Imperium Słońca
:arrow: Forrest Gump
:arrow: Vanilla Sky
:arrow: Szeregowiec Ryan
:arrow: Piękny Umysł
:arrow: Cast Away
:arrow: 12 Małp
:arrow: Amelia
:arrow: Wróg u Bram
:arrow: Pianista
 
Strona 1 z 10
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 16