gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 108
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czołgi II Wojna Światowa
SanchoPL

Odpowiedzi: 42
Wyświetleń: 17845

PostForum: Militaria   Wysłany: Czw Kwi 02, 2009 8:47 am   Temat: Czołgi II Wojna Światowa
Co do czołgów uważam że najlepsze były T-34. Czytałem o ich podbojach w książce i wiem że niemcom trudno było przebić się przez ich pancerz. Zastawiali też liczne pułapki na szwabów, ponieważ T-34 były szybkie i zwrotne. Myślę że te czołgi bardzo się przyczyniły do sukcesów rosjan.
  Temat: Polska vs Rosja
SanchoPL

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 20392

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Mar 28, 2009 12:29 pm   Temat: Polska vs Rosja
A ja myślę że jakby co to niektórzy sojusznicy pomogli by Polsce w starciu z Rosją, bo teraz wszyscy starają się żeby Rosja z powrotem nie urosła za bardzo w siłę, co pokazał incydent w Gruzji
  Temat: Spis FILMÓW godnych Polecenia innym
SanchoPL

Odpowiedzi: 70
Wyświetleń: 37852

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Mar 26, 2009 7:28 am   Temat: Spis FILMÓW godnych Polecenia innym
Też oglądałem i zachęcam do obejrzenia, bo mi też się podobał :smile:
  Temat: Amerykańskie Herculesy w polskim lotnictwie.
SanchoPL

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 5482

PostForum: Militaria   Wysłany: Czw Mar 26, 2009 7:27 am   Temat: Amerykańskie Herculesy w polskim lotnictwie.
Polaków nie stać żeby skleić coś lepszego, więc wyjście to sprowadzanie chociaż też nie jest tanie
  Temat: Nasi Przyjaciele Amerykanie...
SanchoPL

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 5560

PostForum: Militaria   Wysłany: Sro Mar 25, 2009 3:01 pm   Temat: Nasi Przyjaciele Amerykanie...
taa i dadzą nam szefa NATO
  Temat: Pytanko
SanchoPL

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 6202

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Sro Mar 25, 2009 2:20 pm   Temat: Pytanko
Jakbyś był trochę mądrzejszy nie zadawałbyś tutaj takich głupich pytań
  Temat: Polska vs Rosja
SanchoPL

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 20392

PostForum: Historia   Wysłany: Sro Mar 25, 2009 2:10 pm   Temat: Polska vs Rosja
Patrioci dużo ci nie dadzą pucek jak to zauważył bobinhool. W starciu z Rosją nie mamy szans, bo jesteśmy za słabi, jedyny nasz atutem jest to, że należymy do NATO i UE i w razie czego pomogliby sojusznikowi. Ale tak też nie musi być, jak to nam historia pokazała...
  Temat: Spis FILMÓW godnych Polecenia innym
SanchoPL

Odpowiedzi: 70
Wyświetleń: 37852

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Mar 25, 2009 1:59 pm   Temat: Spis FILMÓW godnych Polecenia innym
Hmm to ekranizacja bitwy pod Termopilami, w której 300 spartan dzielnie stawiało opór 135 tys. Persów i z niejednej potyczki wychodzili cało. To by było na tyle, zachęcam do obejrzenia :wink:
  Temat: Spis FILMÓW godnych Polecenia innym
SanchoPL

Odpowiedzi: 70
Wyświetleń: 37852

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Mar 25, 2009 7:53 am   Temat: Spis FILMÓW godnych Polecenia innym
Ja osobiście polecam 300 kiedyś oglądałem i niedawno mi się o nim przypomniało. Muszę go sobie jeszcze raz obejrzeć.Bardzo dobry film
  Temat: Amerykańskie Herculesy w polskim lotnictwie.
SanchoPL

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 5482

PostForum: Militaria   Wysłany: Sro Mar 25, 2009 7:39 am   Temat: Amerykańskie Herculesy w polskim lotnictwie.
Właściwie to jedno i drugie. Zachód wykorzystuje to, że Polska kupuje teraz zagraniczne uzbrojenie, bo sama ma przestarzałe. Ale takie samoloty są wyremontowane i jak pisałeś inne kraje doceniły ich wartość, więc uważam, że Polska też je doceni.
  Temat: Twierdza Krzyżowiec
SanchoPL

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 8194

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sro Mar 25, 2009 7:28 am   Temat: Twierdza Krzyżowiec
Uuu ale dawno w to nie grałem, ale zrobiliście mi smaka na tą grę :smile: Kiedyś to była moja ulubiona. Jak się przywrócę do dawnej formy to mogę z kimś zagrać :wink:
  Temat: Jaka to broń
SanchoPL

Odpowiedzi: 152
Wyświetleń: 54244

PostForum: Militaria   Wysłany: Pon Mar 23, 2009 4:01 pm   Temat: Jaka to broń
Mógłbyś podać producenta?

[ Dodano: Pon Mar 23, 2009 4:05 pm ]
a może to jest jakaś przeróbka Stena
  Temat: Jaka to broń
SanchoPL

Odpowiedzi: 152
Wyświetleń: 54244

PostForum: Militaria   Wysłany: Sob Mar 21, 2009 5:04 pm   Temat: Jaka to broń
Tak na to patrze i moje wnioski są takie: Samodziałowy pistolet. Prawdopodobnie jednostarzałowy, prawdopodobnie na amunicję pistoletową, prawdopodobnie z lufa objętą integralnym tłumikiem
  Temat: Jaka to broń
SanchoPL

Odpowiedzi: 152
Wyświetleń: 54244

PostForum: Militaria   Wysłany: Pią Mar 20, 2009 3:40 pm   Temat: Jaka to broń
Mi przypomina to trochę moździerz
  Temat: HoI 2 DD - wasze osiągnięcia
SanchoPL

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 5749

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Czw Mar 19, 2009 11:39 am   Temat: HoI 2 DD - wasze osiągnięcia
Żeby rozwalić USA najlepiej podbić Japonię i ładować ludzi na transport. Daje się ochronę przez lotniskowce i niszczyciele i to wystarcza, przynajmniej ja tak podbiłem USA :mrgreen:
 
Strona 4 z 8
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 16