gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 47
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: W samo południe - straty operacyjne
Sadsoldier502

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 5944

PostForum: Militaria   Wysłany: Czw Mar 15, 2012 7:23 pm   Temat: W samo południe - straty operacyjne
Wszystko zależy od strategii jaką będą się kierować dowódcy. :mrgreen:
  Temat: W samo południe - Snajper
Sadsoldier502

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 13834

PostForum: Militaria   Wysłany: Czw Mar 15, 2012 6:58 pm   Temat: W samo południe - Snajper
Wszystkie cechy są ważne u snaipera (podane powyżej)
U strzelca wyborowego ważna jest celność... :mrgreen:
  Temat: W samo południe - Pustynia
Sadsoldier502

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 9796

PostForum: Militaria   Wysłany: Czw Mar 15, 2012 6:49 pm   Temat: W samo południe - Pustynia
Wszyscy mają całkowitą racje. Podsumując takie pozycje można zdobyć jedynie szturmem :mrgreen:
  Temat: Men of War - Pytanie
Sadsoldier502

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 6073

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sro Mar 14, 2012 8:54 pm   Temat: Men of War - Pytanie
Meryphila nie p*****l jak się nie znasz po pierwsze gość nie wiadomo czy nie zaczyna grania w takie gry i dlatego ja polecam Blitzkrieg lub Desert Rats vs Afrika Korps co do Men of War to jedyne co jest w nim fajnego to to że ma ładną grafikę i nic poza tym.
  Temat: Do wszystkich, którzy posiadają World in Conflict.
Sadsoldier502

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 5563

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sro Mar 14, 2012 8:48 pm   Temat: Do wszystkich, którzy posiadają World in Conflict.
Wczoraj sciągnąłem ale nie miałem czasu odpalić ale gdyby mi coś nie szło to gdzie mam się pytać o pomoc no bo to nie oryginał tylko download
  Temat: Wietnam
Sadsoldier502

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 10741

PostForum: Historia   Wysłany: Sro Mar 14, 2012 8:37 pm   Temat: Wietnam
bobinhool masz racje czego Polska jest wszędzie... tam gdzie być nie musi heeeeee ?
  Temat: Bitwa na Łuku Kurskim
Sadsoldier502

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 7360

PostForum: Historia   Wysłany: Sro Mar 14, 2012 7:45 pm   Temat: Bitwa na Łuku Kurskim
Matis, pierwsza wersja Pantery to ausf.a ale co do innych rzeczy to masz pełną rację. Co do Ferdinadów to wiem że były to niszczyciele czolgów ale byly opancerzone jak tygrysy więc trudno powiedzieć czy powinny strzelać z ukrycia czy z odległosci snajpić czy jechać w równym szeregu z Tygrysami. :mrgreen:
  Temat: T 34-85
Sadsoldier502

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 10315

PostForum: Militaria   Wysłany: Pon Mar 12, 2012 9:30 pm   Temat: T 34-85
Kahzad Kw-1 był przestarzaly by niszczyć niemieckie maszyny a Kw-2 byl czołgime szturmowym tak więc nie pisz głupot lub konkretniej ,że chodzi Ci np. o Kw- 1S ten byl o wiele lepszy od pierwowzoru! :mrgreen:
  Temat: Co to jest?
Sadsoldier502

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 7384

PostForum: Militaria   Wysłany: Pon Mar 12, 2012 9:25 pm   Temat: Co to jest?
StuGIV albo StuG III Ausf.F
  Temat: Superciężkie czołgi
Sadsoldier502

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 18181

PostForum: Militaria   Wysłany: Pon Mar 12, 2012 9:18 pm   Temat: Superciężkie czołgi
Ten T-28 był taki jak Maus niemiecki tylko dwa protoypy no i używasz ich Blitzkrigu 1(jak jest w 2 to nie wiem) a także w Battelfieldzie 1942: Scret Weapons of II war World.
  Temat: Jaki jest najlepszy czołg naszych czasów??
Sadsoldier502

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 6796

PostForum: Militaria   Wysłany: Pon Mar 12, 2012 9:15 pm   Temat: Jaki jest najlepszy czołg naszych czasów??
Leopard 2 i Calenger 2 są ciut ciut słabsze od Abramsa M2 bo Chalenger1 ma lepszy pancerz niż Abrams M1. Co do linku podanśgo przez emila to nie rób czegoś takiego ten czołg ma dobre parametry ale nigdy go nie sprawdzono w walce więc trudno powiedzieć.
JeZeli za długi tekst napisałem to sorry ale chciałem pomóc :mrgreen: .
  Temat: Do wszystkich, którzy posiadają World in Conflict.
Sadsoldier502

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 5563

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Mar 12, 2012 9:07 pm   Temat: Do wszystkich, którzy posiadają World in Conflict.
Dzieki za info ! WiC był zawalisty i byłem zły gdy okazało się ,że ma tylko 20 misji łacznie z Soviet Assalaut
  Temat: Lubi ktoś współczesne strategie?
Sadsoldier502

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 10933

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Mar 12, 2012 8:51 pm   Temat: Lubi ktoś współczesne strategie?
Ja uwielbiam gry typu "Blitzkreig czy" :mrgreen: "World in Conflict"

[ Dodano: Pon Mar 12, 2012 8:51 pm ]
Ja uwielbiam gry typu "Blitzkreig czy" "World in Conflict" :mrgreen:
  Temat: Szukam gry
Sadsoldier502

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 6310

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Mar 12, 2012 8:47 pm   Temat: Szukam gry
Podziękował Klemens za odpowiedź :mrgreen:
  Temat: Moja strona internetowa http://www.worldofbattles.aaf.pl/
Sadsoldier502

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 5899

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Sty 16, 2012 6:41 pm   Temat: Moja strona internetowa http://www.worldofbattles.aaf.pl/
meryphillia ma rację przesadziłeś Hunter...
 
Strona 3 z 4
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16