gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 4
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Troche inne sesje.
Red

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 6307

PostForum: Gry fabularne   Wysłany: Pią Lut 26, 2010 2:51 pm   Temat: Troche inne sesje.
W sumie to długo byłem Mistrzem Gry na portalu, na którym właśnie pisało się sesje. Fajna sprawa, ale na dłuższą metę nudna, moim zdaniem.
  Temat: Czego teraz słuchasz?
Red

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 29157

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Lut 23, 2010 11:30 pm   Temat: Czego teraz słuchasz?
Gust muzyczny mam raczej mało zmieniający się od dłuższego czasu, raczej zmienia się to, w jakim natężeniu jakich utworów jakiego wykonawcy słucham. Ale głównie jest to hardrock - Guns 'N' Roses, Disturbed, post-rock - Explosions In The Sky, poezja śpiewana - Kaczmarski, trio Gintrowski, Kaczmarski, Łapiński, celtyk i neoceltycki paganfolk - Loreena McKennitt i Omnia, ponadto blues Hendrixa, Alberta, Freddiego oraz B. B. Kinga (Kingów, w sumie) i ewentualnie jakiś wirtuoz gitary - Vai, Satriani czy Michael Angelo Batio.

@Hunter
Cóż, oni sami, wg. wikipedii i Last.fm, określają się na nieco zbyt lekkich na metal a zbyt ciężkich na zwykły rock. Klasyfikacja jest raczej myląca, ale tak sami to nazywają.
  Temat: W co obecnie gracie?
Red

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65152

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Lut 23, 2010 11:22 pm   Temat: W co obecnie gracie?
Pochwalę się, że grywam ostatnimi czasy w kilka różnistych gierek.
Najczęściej, czym jestem niemal zszokowany, grywam w niedużą produkcję niezależnego studio Cortex Command. Ot, nieskomplikowany 2D scroller z prostym celem - obronić swój mózg, który zazwyczaj wisi sobie na suficie gdzieś w głębinach bunkru, który sam budujesz przed potyczką. Ale ma jedną wielką zaletę - silnik fizyczny odwzorowujący niemal wszystko - trajektorię pocisku, obrażenia od postrzału, szybkość wykrwawiania się trafionych a nawet to, w jaki sposób rozleci się/wybuchnie ostrzelany statek transportowy i czy ktoś przy tym nie straci rąk/nóg/głowy/nie zostanie zgnieciony.
Drugą produkcją, w którą często gram jest kompletna konwersja starej dobrej strategii Rome: Total War, o nazwie Europa Barbarorum (Evropa Barbarorvm). Modyfikacja zmienia niemal wszystko, nawet mocno ingeruje w silnik rozgrywki, modyfikuje nacje grywalne i ich jednostki oraz ogrom innych rzeczy, których nie będę tu wymieniał, bo mi znaków w poście zabraknie. Ale polecam, świetna sprawa.
Wziąłem się za Baldur's Gate i walczę z nią niepomiernie od ponad miesiąca.
Również kreacja Mount & Blade nie jest obca mojemu komputerowi. W sumie często w nią grywam, jest to przyjemne połączenie RPG i RTS, w którym od podstaw tworzy się postać i gra nią w dowolny sposób. Miły przerywnik od BG. Polecam również dlatego, że fani robią do niej dużo modyfikacji, co nie tylko wzbogaca i urozmaica rozgrywkę, ale czasem nawet diametralnie ją zmienia i wydłuża żywotność gry niepomiernie.
Potem jeszcze ostatnia odsłona Hitmana, w którą gram głównie z zamiłowania do kinowych scen egzekucji, HL2 na który wciąż się wkurzam oraz SWAT 4 wraz z dodatkiem, które traktuje raczej jako bezstresowy przerywnik do reszty gier. No i klasyk, Mafia, w którą gram któryś już raz z kolei, aby przypomnieć sobie to epickie story i może zaczerpnąć kilka pomysłów na sesję w latach amerykańskiego Wielkiego Kryzysu. Na koniec jeszcze kompletnie zręcznościowy odstresant - Frets on Fire, darmowa konwersja Guitar Hero na PC, z tą przewagą, że bez problemu można do niej dorabiać własne utwory, ba, właściwie na tym się opiera gra.
  Temat: Witam...
Red

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5272

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Lut 23, 2010 11:06 pm   Temat: Witam...
Tak. Oto na Waszym dość sporym, jak już zauważyłem, forum, pojawił się nowy użytkownik.
Stwierdziłem, że to forum będzie najlepszym miejscem, ażeby taki introdukcyjny temacik napisać.
Nie wiem co mnie ku temu nakłoniło, jakoś samo tak z mojej chorej główki wyleciało.
Oto jestem. Red. Najmilszy substytut imienia, jaki moje oczy mogą ujrzeć, a uszy usłyszeć.
Założyłem, że w temacie powitalnym mógłbym napisać coś o sobie. No to zacznę.
Red, jak już pisałem, głównie dlatego, że nie znoszę swojego imienia. Raczej dziwne, ale to nic niezwykłego w moim wypadku. Jestem, zakładam, jednym z młodszych miłośników RPG (głównie do tego działu piję, dlatego rozważałem napisanie tego tematu właśnie na tamtym forum), bom wesoły i jaskrawy rocznik 94 dwudziestego stulecia naszej ery.
Przy byciu całkiem mądrym i inteligentnym, coś musiało wyjść nie tak. Jestem dziwny. Rzecz zauważana w moim towarzystwie, ale raczej nie aż tak rażąca, żeby nie mogła być akceptowana. Da się przyzwyczaić, mam nadzieję.
Jakoś nieziemsko upodobałem sobie postać Sheogoratha ze świata The Elder Scrolls. Nie wiem, czym jest to spowodowane, ale po prostu uwielbiam go i zdarza mi się nawet gadać (w wyjątkowych przypadkach nawet pisać) głupoty nieco podobnego do głupot gadanych przez niego.
Jestem również fanem najnowszego Fallout'a i w ogóle większości dzieł Bethesdy.
Ogółem więc, witam was wszystkich. Nie znam was, Wy mnie również nie znacie, ale mam nadzieję, że tym postem chociaż rozpocznę zmniejszanie dzielącej nas bariery anonimowości i zachęcam, jeśli tylko macie chęci i jesteście pewni że tego chcecie, o pytanie mnie. O cokolwiek. Zazwyczaj nie mam problemów z odpowiadaniem.
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16