gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 81
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Zeus: Pan Olimpu
Ramirez

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 14445

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Maj 19, 2007 2:22 pm   Temat: Zeus: Pan Olimpu
Generalnie ta gra jest świetna. Długo w nią grałem, aczkolwiek zabrakło mi opcji dowodzenia najazdami, czy ogólnie lepiej rozwiniętego wątku militarnego (podobnie jak w reszcie gier na tym silniku). Ale jeśli ktoś lubi gry ekonomiczne to polecam ;) .
  Temat: Gdzie dostane Red Alert III
Ramirez

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 5435

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Maj 19, 2007 2:20 pm   Temat: Gdzie dostane Red Alert III
Takowa chyba jeszcze nie powstała, jak to powiedzieli poprzednicy. Obecnie najnowsza jest Tiberium Wars, w którą bardzo chciałbym zagrać ;) . Co do Red Alerta - to wg. mnie druga część najlepsza (w sumie jakże by inaczej, bo nie ma porównania z pierwszą częścią :) ).
  Temat: starcraft
Ramirez

Odpowiedzi: 52
Wyświetleń: 19292

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Maj 19, 2007 2:18 pm   Temat: starcraft
Owszem grałem, ale krótko. Generalnie większy sentyment mam do WarCrafta. Grałem jakiś czas online w StarCrafta i powiem, że w dobie obecnych trików na początku nie ma sie z nikim doświadczonym szans (jeśli się grało wcześniej na kampanii). To samo z resztą dzieje się przy każdej grze, wiem, bo sam byłem zapalonym graczem WarCraft II, dopóki na battle.necie można było spotkać sporo osób ;) .
  Temat: Stronghold i Stronghold Crusader
Ramirez

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 21241

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Maj 19, 2007 2:16 pm   Temat: Stronghold i Stronghold Crusader
Powiem tak - Twierdza oraz Krzyżowiec, to jedne z najlepszych RTSów jakie w życiu grałem, natomiast jeśli chodzi o Twierdzę 2, to jestem zawiedziony, spodziewałem się czegoś lepszego.
  Temat: Co proponujecie
Ramirez

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 8203

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Maj 19, 2007 2:13 pm   Temat: Co proponujecie
Hmm. Majesty, Settlers I-IV :) . Jakbyś chciał zagrać w dobrego RTSa aczkolwiek w nowszych czasach, to polecam StarCraft oraz Command&Conquer Red Alert 2.
  Temat: The Settlers
Ramirez

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 15655

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Maj 19, 2007 2:11 pm   Temat: The Settlers
Settlers to pierwsza gra strategiczna w jaką w życiu zagrałem ;) . Pamiętam te godziny przed Amigą :mrgreen: . Generalnie grałem w części I-IV, czyli w zasadzie te najlepsze wg. mnie, te z "duszą".
 
Strona 6 z 6
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16