gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 81
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: ankieta kłąmie ;]
Ramirez

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 8319

PostForum: Heroes of Might and Magic   Wysłany: Wto Maj 22, 2007 2:15 pm   Temat: Re: ankieta kłąmie ;]
PapaSmerf napisał/a:
jak dla mnie ankieta kłąmie ;]
h4 wymiata i nie będe si esłuchał tych ludzi którzy boją się zmian...

mnie ciekawi ilu ludzi którzy głosowali w tej ankiecie grało w h4 dłużej niż tydzień... poprostu h4 jest bardzo skomplikowana, co daje duże możliwości, ale też wymaga chwili żeby to ogarnąć

Ja grałem dłużej. Owszem H4 jest dobre, ale ma zbyt dużo błędów nie tylko w rozgrywce ale i w kodzie źródłowym (efekt? przerażająca ilość bugów). Poza tym naprawdę H3 jest bezkonkurencyjne, ponieważ w zasadzie H4 nie wprowadza jakichś innowacji wielkich.
  Temat: co myślicie o grze na ogame.pl?
Ramirez

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 15064

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Wto Maj 22, 2007 1:05 pm   Temat: co myślicie o grze na ogame.pl?
Cytat:
w Ogame jeszcze nie grałem i chyba nie zagram bo wole S-P

Coś się tutaj wyklucza :) .
Ogame wciąga, ale na dłuższą metę coraz bardziej denerwuje monotonność gry lub atak kogoś o wiele silniejszego (zezłomowanie floty i skrojenie surowca, który sie zbierało od kilku dni).
  Temat: Newerwinter nights 2!!
Ramirez

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4924

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Wto Maj 22, 2007 1:02 pm   Temat: Newerwinter nights 2!!
Jeśli nie możesz znaleźć - znaczy że trzeba przeczesać cały budynek, często też klucze znajdują się w kieszeniach postaci, bądź w schowkach, proponuję najpierw wejść do pomieszczeń i poszukać obiektów interaktywnych (trzymając klawisz "z" podświetlą się) np. szafek, półek, kufrów etc.
Albo jak powiedział kolega - Neeską spróbować :P
  Temat: Harry Potter
Ramirez

Odpowiedzi: 38
Wyświetleń: 22339

PostForum: Książki   Wysłany: Pon Maj 21, 2007 4:34 pm   Temat: Harry Potter
HP jako książka jest dla mnie raczej śmieszny. Jako gra - żałosny. Spora część ludzi (wg. mnie 13-14 lat wzwyż) nie znajdzie tam nic ciekawego i rzuci książkę jak i grę zaraz po rozpoczęciu "przygody".
  Temat: Mroczne Wieki - Zdobywanie Prowincji
Ramirez

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 7029

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pon Maj 21, 2007 4:30 pm   Temat: Mroczne Wieki - Zdobywanie Prowincji
Cytat:
Gdy grałem w MROCZNE WIEKI była taka zasada:która armia jest większa i ma lepszego dowódcę zajmuję prowincję.

Nie tylko w MW tak było, choć zastanawia mnie, czy nie ma takiej zależności, kto dołączy później (i tak cały czas).
  Temat: HoI I - Co Cię Bulwersuje
Ramirez

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 11847

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pon Maj 21, 2007 4:29 pm   Temat: HoI I - Co Cię Bulwersuje
HoI jest dobrą grą. Aczkolwiek wkurzać może tych co nie przywykli do wielu walk, że tam to podstawa i zwykle jeśli nie ma się umiejętności przegrywa się bardzo szybko. Ponadto bardzo ciężko się przerzucić z EU czy EU2 na HoI (wiem z doświadczenia ;) ).
  Temat: EU - Rozmowa Ogólna
Ramirez

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 17965

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pon Maj 21, 2007 4:27 pm   Temat: EU - Rozmowa Ogólna
Pierwsza część jest przeze mnie uznana za najlepszą, z których do tej pory grałem (EU, EU2, HoI, MW). Nie wiem dlaczego, ale po prostu przyciągła mnie. Poza tym według mnie nie zawiera tylu może nie tyle co niedociągnięć, co wkurzających elementów co reszta wspomnianych przeze mnie tytułów.
  Temat: Gry internetowe na przeglądarkę.
Ramirez

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 10096

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Maj 21, 2007 4:23 pm   Temat: Gry internetowe na przeglądarkę.
Irytuje mnie fakt wtórności, większość gier niczym (zwykle tematyki są podobne, bądź tylko inne czasy) się od siebie nie rożni i są robione na jednym silniku, bądź bardzo podobnym. Dlatego nie gram :razz:
  Temat: Konta mailowe
Ramirez

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 5008

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Maj 21, 2007 4:21 pm   Temat: Konta mailowe
Miałem ogromne ilości kont, głównie na o2, onecie lub interii. Obecnie korzystam z Gmaila ;) .
  Temat: Spis FILMÓW godnych Polecenia innym
Ramirez

Odpowiedzi: 70
Wyświetleń: 37810

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Maj 21, 2007 4:19 pm   Temat: Spis FILMÓW godnych Polecenia innym
Jedne z moich ulubionych pozycji: (ponadczasowych, które zawsze chętnie obejrzę)
1.Doom
2.Predator
3.Mortal Kombat: The Movie
4.Mortal Kombat: Anihilation
5.Szeregowiec Ryan
6.Wróg u bram
  Temat: Worms
Ramirez

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 20751

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pon Maj 21, 2007 4:07 pm   Temat: Worms
Cytat:
Ramirez- Na pocieszenie- ponoć najnowsze Wormsy to będzie powrót do korzeni- 2D

Według mnie, jeśli zadbają o dobry multiplayer, to ta gra ma większe szanse na dłuższe utrzymanie na scenie, niż edycje w 3D.
  Temat: Worms
Ramirez

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 20751

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Nie Maj 20, 2007 11:05 pm   Temat: Worms
Worms według mnie było świetnie dopóki trzymano je w 2D (jak większość tytułów, które przenoszono z 2D do 3D). Jednak ta gra zbyt mało przyciąga bądź ma za słaby tryb multi żeby się dłużej na scenie utrzymać.
  Temat: Nowe działy.
Ramirez

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 15196

PostForum: O forum   Wysłany: Nie Maj 20, 2007 11:03 pm   Temat: Nowe działy.
Alternatywnym rozwiązaniem mogłyby być subfora, co o tym myślicie?
  Temat: The Settlers
Ramirez

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 15682

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Maj 20, 2007 11:01 pm   Temat: The Settlers
Cytat:

Z punktu widzenia fana mogę Ci powiedzieć, iż śmiało możesz się zapalić:).

Z reguły nie jestem zwolennikiem remake'ów. Szczególnie, jeśli coś wcześniej było w 2D a potem przeniesiono to w 3D.
  Temat: Jak walczyc ze spamem?
Ramirez

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 5146

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Maj 20, 2007 4:26 pm   Temat: Jak walczyc ze spamem?
Nie podawaj maila tam gdzie nie potrzeba (jeśli już to w nieczytelnej dla botów formie), ale utwórz sobie jeden taki, gdzie podajesz wszędzie, a jeden taki osobisty.
 
Strona 4 z 6
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 16