gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 81
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: INSTALACJA GRY BLACK BUCCANEER
Ramirez

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 6094

PostForum: Inne gry   Wysłany: Nie Maj 18, 2008 9:11 am   Temat: INSTALACJA GRY BLACK BUCCANEER
Może gra nie ma wsparcia dla Visty?
  Temat: Uzbrojenie dla WP
Ramirez

Odpowiedzi: 76
Wyświetleń: 34336

PostForum: Militaria   Wysłany: Nie Kwi 20, 2008 1:01 pm   Temat: Uzbrojenie dla WP
Odkopię stary temat, bo jest on ciekawy. A więc osobiście uważam, że jako kraj o takiej wielkości dobrze zorganizowane siły zbrojne to podstawa. Gdyby w pseudorządzie nie było korupcji, afer, mafii i tym podobnych i co gorsza powszechnych zjawisk, Wojsko Polskie mogłoby wiele na tym zyskać. Co prawda można by inwestować w zagraniczny, sprawdzony (z przymrużeniem oka, wszyscy wiemy jakiej jakości F-16 dostaliśmy...) sprzęt, aczkolwiek Polak też potrafi i można by zainwestować w krajową produkcję. Ten temat można drążyć godzinami, ale na forum trzeba się mocno streszczać ;) .
  Temat: Czy zdążymy z EURO 2012???
Ramirez

Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 35719

PostForum: Sztab Managerów   Wysłany: Nie Kwi 20, 2008 12:35 pm   Temat: Czy zdążymy z EURO 2012???
Co do pytania z tematu - "Yhy, juź to widzie" (Dzień Świra) :???:
  Temat: Pomóżcie w ankiecie
Ramirez

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5776

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Kwi 18, 2008 12:02 pm   Temat: Pomóżcie w ankiecie
Wypełniłem :wink: . Pozdrawiam.
  Temat: Koalicja - zgloszenia (dla webmasterow)
Ramirez

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 18758

PostForum: Strony - kandydaci do Koalicji Sztabu   Wysłany: Pon Kwi 14, 2008 1:01 pm   Temat: Koalicja - zgloszenia (dla webmasterow)
Cytat:
Ramirez, popracuj nad nią bo nie powala.

Wiem, wiem. Prace trwają cały czas, może uda mi się kogoś wciągnąć do pomocy przy grafice.
  Temat: Koalicja - zgloszenia (dla webmasterow)
Ramirez

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 18758

PostForum: Strony - kandydaci do Koalicji Sztabu   Wysłany: Nie Kwi 13, 2008 7:01 pm   Temat: Koalicja - zgloszenia (dla webmasterow)
Witam, z tego co pisał Hunter, można postawić stronę o grach RPG, dlatego też zwracam się z prośbą o przyznanie hostingu na stronę o Wiedźminie. Stronę w wersji beta można obejrzeć pod tym adresem http://www.walcheru.yoyo.pl/news.php . Jest to tylko jej wygląd zewnętrzny, wszelkie modyfikacje oraz samą treść miałem zamiar wprowadzić dopiero na właściwym serwerze. Cały czas pracuję nad udoskonalaniem strony, a jako, że projekt Wiedźmina prężnie się rozwija, warto by mieć w koalicji taką stronę (tak myślę). Pozdrawiam i czekam na werdykt.
  Temat: Skrypt forum
Ramirez

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 5161

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Mar 25, 2008 7:49 pm   Temat: Skrypt forum
Cytat:
Jednak wybrałem phpBB najlepsze moim zdaniem :wink:

Najlepsze, bo darmowe? :wink:
Istnieje o wiele więcej, lepszych skryptów - vBullettin, IPB etc.
  Temat: Tibia
Ramirez

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 25417

PostForum: Rpg Sztab - artykuły   Wysłany: Wto Mar 25, 2008 12:08 pm   Temat: Tibia
Poruszyłem temat Tibii w artykule, właśnie m.in. o takich denerwujących zjawiskach.
http://www.rpg.sztab.com/...szedni,761.html :)
  Temat: Skrypt forum
Ramirez

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 5161

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Mar 21, 2008 8:24 pm   Temat: Skrypt forum
mande napisał/a:
Dla for kameralnych nadaje się też phpBB by Przemo, choć jego przeładowanie opcjami i dodatkami moze niektórych doprowadzic do szewskiej pasji ;)

Oprócz tego, że ma mnóstwo opcji, których nikt nie używa, to też kilka dziur by się znalazło.
  Temat: Rozwój postaci
Ramirez

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 6157

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Nie Mar 16, 2008 3:43 pm   Temat: Rozwój postaci
Mnie się bardzo podobał system rozwoju postaci w Wiedźminie, ze względu na zrezygnowanie z punktów, modyfikatorów, kar etc (w postaci liczbowej, która niektórym nic nie mówiła).
  Temat: Kontynuacje
Ramirez

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 7006

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Lut 24, 2008 1:30 pm   Temat: Kontynuacje
Cytat:
No dobra już nie ten klimat, ale przecież klimat to nie wszystko.

Ale zdecydowana większość ;) .
  Temat: Kontynuacje
Ramirez

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 7006

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Lut 23, 2008 8:40 pm   Temat: Kontynuacje
Zdecydowanie WarCraft 4, niestety szanse na ten tytuł są praktycznie zerowe, zwłaszcza, że teraz WoW robi furorę...
  Temat: Prośba o zmiany w kilku reckach...
Ramirez

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 6664

PostForum: Rpg Sztab - artykuły   Wysłany: Nie Lut 17, 2008 2:32 pm   Temat: Prośba o zmiany w kilku reckach...
Witam, prosiłbym jakąś dobrą duszę o usunięcie cytatów z recenzji książek "Sherwood", "Maskarada", "Wrzesień", ponieważ nie wiem jak wygląda sprawa cytowania w świetle praw wydawcy. Chyba, że ktoś wie, jak owa sprawa wygląda? :???:
  Temat: Koalicja - zgloszenia (dla webmasterow)
Ramirez

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 18758

PostForum: Strony - kandydaci do Koalicji Sztabu   Wysłany: Pon Gru 31, 2007 5:14 pm   Temat: Koalicja - zgloszenia (dla webmasterow)
Ja jestem ciekaw, czy można dostać hosting na stronę o grze niestrategicznej :twisted: ?
  Temat: W co obecnie gracie?
Ramirez

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65017

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Gru 24, 2007 11:24 pm   Temat: W co obecnie gracie?
Pogrywam ostatnio w Wiedźmina.
 
Strona 1 z 6
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 16