gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 117
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: WESTFALEN
Radzik

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 12146

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sro Cze 02, 2004 7:26 pm   Temat: WESTFALEN
Żeby nikt nie myślał, że Ajmdemen i Krzak tak z dobrego serca tych rad udzielają :P - oni po prostu chcą mieć kolejny cel do podbicia, kiedy już wykorzystają "kolegę sztabowicza" jako sojusznika i nie będzie im dłużej potrzebny. :twisted:
  Temat: SZkam dobrej gry turowej
Radzik

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 12085

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Wto Maj 25, 2004 11:06 pm   Temat: SZkam dobrej gry turowej
Zależy jaką definicję tego "developed add-on" przyjął :) .
W sumie w engin'ie od czasu Barbarossa to Berlin nic się nie zmieniło. Doszedł tylko kurz poruszających się pojazdów i wybuchających pocisków arty, taże w AK masz 2w1 - nawała arty + zasłona dymna :) . Kurz na pustyni to podobno nowa jakość i wymusza zmiany taktyki w stosunku do BB, ale ja nie grałem za wiele w AK, więc powtarzam tylko ze słyszenia.
Doszły niby czołgi dwuwieżowe, ale przez "ograniczenia silnika" czyli z braku możliwości strzelania dwoma działami jednocześnie w różnych kierunkach, nie ma co o tym wspominać.
Poza tym tylko teren działań i jednostki inne + kosmetyczne zmiany w firepower, blaście i przebijalności, więc można powiedzieć, że to rozwinięty dodatek w cenie pełnej gry. Z kolei gry z serii Battleground, Sid Meier's itp też oszałamiających zmian nie przynosiły, a grami osobnymi były, więc AK to taki "developed add-on", będący oficjalną trzecią częścią. :)
  Temat: SZkam dobrej gry turowej
Radzik

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 12085

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Nie Maj 23, 2004 11:39 pm   Temat: SZkam dobrej gry turowej
A propos Combat Mission - taka mała ciekawostka: :)

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=13532
  Temat: Tragedia (przynajmniej dla mnie)
Radzik

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4218

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie Maj 09, 2004 6:06 pm   Temat: Tragedia (przynajmniej dla mnie)
Polecam Easy Recovery.
Kupiłem sobie kiedyś szufladę na HD-ka i na pudełku dumnie głosili, że użyta w szufladzie technologia pozwala na wyjmowanie dysku w trakcie pracy komputera. Oczywiście dysk padł - nic nie widziało i trzeba było formatować i partycje od nowa robić. Za p;omocą Easy Recovery odzyskałem ładnych kilkadziesiąt GB filmów i muzyki - nie przepadł ani jeden pliczek. Naprawdę polecam!
  Temat: Heroes of Ardania
Radzik

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 30618

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Maj 04, 2004 11:13 pm   Temat: Heroes of Ardania
Dobrą nowiną dla rozpoczynających swą przygodę z HoA będzie fakt, iż nowopowołany bohater otrzymuje na dzień dobry nie 24 tury, jak było do tej pory, a całe 200 :) .
  Temat: Witaj Europo?
Radzik

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 4702

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Maj 01, 2004 1:57 am   Temat: Witaj Europo?
Mam kilka cichych nadzieji związanych z Unią:
1. Że w Europarlamencie samoobrona ośmieszy się na tyle, że nasz durny naród poczuje w końcu jakiś wstyd i te buraki znikną z naszej sceny politycznej
2. Że podrosną Poslce ratingi, co da nam większy zastrzyk inwestycji zagranicznych + dojdą nam dotacje z Unii na rozbudowę infrastruktury, co dodatkowo napędzi inwestorów
3. Że cukier potanieje i ci, co sztuczne kolejki robili, będą se pluć w brodę :P
  Temat: WESTFALEN
Radzik

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 12146

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pią Kwi 30, 2004 1:30 am   Temat: WESTFALEN
Aczkolwiek..... :)
Serwer ma czasami zgrzyty i faktycznie można czekać i czekać... Jak się slash/backslash (jak zwał, tak zwał :P ) obraca, to znaczy, że czyta, a jak się nie obraca, to nie czyta (odkrywcze bardzo:P). Jak nie czyta, to upewnij się, że firewall przepuszcza Westfalen, a potem po prostu spróbuj się połączyć z serwerem jeszcze raz - bywa, że raz klikniesz i nie lączy, a za sekundę w drugiej próbie nie ma żadnych problemów. :)
  Temat: WESTFALEN
Radzik

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 12146

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Czw Kwi 29, 2004 9:21 pm   Temat: WESTFALEN
Możliwe, że w tym momencie wyskakuje Ci jednak firewall - ja używam Zone Alarma i z tym różnie bywa - raz nałoży się na grę i jest luzik, a raz trzeba ALT+TAB i do windowsa wskoczyć na moment, żeby odhaczyć. Biję się w pierś, ale nie pamiętałem o tym, dopóki mi nie przyszło instalować patcha do wersji 1.30 i mi ZA wyskoczył :)
Skoro tyle czekasz, to na 99% będzie to właśnie wina firewall'a - miałeś rację, jestem burak, głosuję na leppera ;-)
  Temat: WESTFALEN
Radzik

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 12146

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Czw Kwi 29, 2004 3:41 am   Temat: WESTFALEN
Sorki, ale jest tyle gier spod przeglądarki, więc mi zaświtało, że możesz nie wiedzieć, że klienta trzeba ściągnąć. BTW: dziś wyszła wersja 1.30
W każdym razie nie bardzo wiem, z czym konkretnie masz problem - wydaje mi się, że, wykonując punkt po punkcie to, co napisałem parę postów wyżej, nie powinieneś mieć problemu. Napisz, co Ci nie wychodzi, to będę wiedział, co mam tłumaczyć.
  Temat: WESTFALEN
Radzik

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 12146

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sro Kwi 28, 2004 8:30 pm   Temat: WESTFALEN
Hłe, hłe... Widzę, Krzaku, żeś gorącym wielbicielem wampirów ;-)
  Temat: Serial do New Star Soccer 2
Radzik

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 14841

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Kwi 26, 2004 10:10 pm   Temat: Serial do New Star Soccer 2
A co dodali w dwójce? Jedynka była przyjemna, ale szybko mi się znudziła -po ciekawym początku stawała się zbyt monotonna. :(
  Temat: WESTFALEN
Radzik

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 12146

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pon Kwi 26, 2004 8:23 pm   Temat: WESTFALEN
No, chyba że nie śledzisz wątku od początku. Wtedy krokiem pierwszym będzie dla Ciebie ściągnięcie klienta z:

http://www.westfalengame.com/download.html

:P
  Temat: WESTFALEN
Radzik

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 12146

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pon Kwi 26, 2004 8:17 pm   Temat: WESTFALEN
Przecież wszystko Ci napisałem krok po kroku... :?
  Temat: WESTFALEN
Radzik

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 12146

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Nie Kwi 25, 2004 2:58 pm   Temat: WESTFALEN
Ile jest w danej chwili chętnych na grę 3 i 7 turową możesz zobaczyć w zakładce "Server", klikając na "Server stats"
  Temat: WESTFALEN
Radzik

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 12146

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Nie Kwi 25, 2004 2:55 pm   Temat: WESTFALEN
To nie wina firewall'a.
1. Klikasz w zakładce "Server" na "Register an account in order to play Westfalen"
2. Wpisujesz, co trzeba
3. Czekasz na maila z wygenerowanym hasłem
4. Wpisujesz wybranego nicka i nadesłane hasło w lewy górny róg ekranu
5. W zakładce "Server" klikasz na "Join to new game of Westfalen"
6. Wybierasz w kolejności 6 ulubionych państw, żeby przy losowaniu komp uwzględnił Twoje preferencje oraz odhaczasz, czy chcesz grać 3 czy 7 tur na tydzień. Z 3 można potem przejść na 5 i na 7, jeśli inni gracze się zgodzą, ale z wyższego tempa na niższe nie można zejść
7. Klikasz "Connect and join to new game"
8. Czekasz aż zbierze się 19 graczy i przyjdzie Ci mail z powiadomieniem, że gra ruszyła, jakie państwo zostało Ci przydzielone i na jaką godzinę przypada deadline wysłania rozkazów
 
Strona 7 z 8
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16