gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 117
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: WESTFALEN
Radzik

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 12146

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Wto Lip 13, 2004 1:55 am   Temat: WESTFALEN
Poprostu dołącz do gry - chętni się sami znajdą. Na tę chwilę jest chętnych 8 do gry 3tury/tydzień i 14 do 7tur/tydzień.
  Temat: Kompania braci
Radzik

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4638

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Lip 03, 2004 5:28 pm   Temat: Kompania braci
Ja tylko chciałem przygotować psychicznie na pierwszy odcinek, żeby po tych smutach sobie nie odpuszczać i oglądać dalej ;-) Potem jest już niemal jak w Combat Mission :) - to IMHO najlepsza reklama :)
  Temat: stagnacja
Radzik

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4450

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Lip 03, 2004 5:26 pm   Temat: stagnacja
Britney? Brzyyyyydal... :P
  Temat: Kompania braci
Radzik

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4638

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Cze 30, 2004 7:20 pm   Temat: Kompania braci
Moment lądowania jest dopiero w drugim odcinku :P W pierwszym to się jeszcze Ross nad nimi znęca na szkoleniu. :)
  Temat: Zjazd- ustalenia koncowe, koniecznie przeczytac !!!!
Radzik

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 14992

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Cze 29, 2004 11:57 am   Temat: Zjazd- ustalenia koncowe, koniecznie przeczytac !!!!
Gdyby na systemie w tej kafejce dobrze to chodziło, to moglibyście sobie ściągnąć z underdogsów Serve&Volley, o którym pisałem w dziale RTS-y i zamiast grać w beznadziejnych Herosów :P , zrobilibyście Sztabowy Turniej Tenisowy ;-)
  Temat: Serve&Volley
Radzik

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 4518

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Cze 29, 2004 2:55 am   Temat: Serve&Volley
Z
www.the-underdogs.org
ściągnąłem właśnie grę Serve&Volley, w którą zagrywałem się jeszcze na C-64 i muszę przyznać, że nic nie straciła na miodności. Co prawda nie jestem fanem tenisa, ale ta gra to tenis w wydaniu"strategiczno-zręcznościowym" :) - jedyna w swoim rodzaju :) . Polecam z całego serca - naprawdę warto!!
Sterowanie - za kursory robią klawisze W, A, D, X a klawiszem S zatwierdzamy nasze ruchy.
W sumie jest tak:
Przy serwie:
1. "Potencjometr" idzie do góry i jeśli wciśniemy S, kiedy znajduje się na wysokości kwadratu z literą T, to staramy się wykonać asa serwisowego, jeśli na S, to smecza, a jak na F, to jeszcze cośtam.
2. W zależności od rodzaju uderzenia, które wybraliśmy i miejsca na korcie, w które chcemy posłać piłkę (wybiera się je klawiszami WADX w tym samym czasie, w którym "potencjometr" idzie do góry) określony zostanie poziom trudności uderzenia i wyznaczone zostanie zielone pole, które mówi, o ile za wcześnie lub za póżno można uderzyć, aby poprawnie uderzenie wykonać.
3. "Potencjometr" zaczyna spadać w dół a my musimy wcisnąć S tak, by zmieścić się w zielonym polu.
4. Zaraz po naszym uderzeniu pokazuje się sporawy żółty prostokąt, którym wyznaczamy miejsce, w które chcemy pobiec - robimy to przy pomocy klawiszy WADX i zatwierdzamy klawiszem S
5. Piłkę odbija lub nie przeciwnik
6. Robimy to samo, co przy serwisie, z tym że teraz dostępne są uderzenia takie jak smecz, lob i forehand/backand
No i to cała filozofia tej gry - spróbujcie, a nie powinniście pożałować i niech Was nie przestraszy grafika, bo ona nie odgrywa największej roli w terj grze - tu liczy się miodność :)
Gra na Windowsie 2000 chodzi jak mucha w smole - znaczy się w zwolnionym tempie - pewnie kopm nie wydala z obliczaniem polygonów ;-) Ale na Windowsie 98 chodzi OK. WinXP nie mam, więc nie wiem.
Polecam raz jeszcze bardzo gorąco! :)
  Temat: ME 2004
Radzik

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 8428

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie Cze 27, 2004 3:54 pm   Temat: ME 2004
Szwedom nie zabrakło szczęścia - po prostu to był magiczny mecz :) - ktoś rzucił magiczną blokadę i bramki były jak zaczarowane - nie dało się strzelić gola. Do karnych po prostu musiało dojść, żeby Holendrzy zdjęli z siebie w końcu klątwę przegrywania meczów rzutami karnymi. Uskrzydleni tym faktem wejdą do finału, w którym zdejmą kolejną klątwę przegrywania meczów z Czechami ;-)
  Temat: A gdyby dziadek nie miał ch***...
Radzik

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4664

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Cze 24, 2004 6:57 pm   Temat: A gdyby dziadek nie miał ch***...
To chyba ma być rzeczowa dyskusja, a Ty zapominasz o podstawowych rzeczach - gdzie się w tym spisie podziali filateliści i cykliści? :P
  Temat: Mecz Szwecja-Dania
Radzik

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4663

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Cze 23, 2004 11:40 pm   Temat: Mecz Szwecja-Dania
No tak, ale okres najbardziej tragicznej gry Czechów wypadał pomiędzy strzeleniem przez nich 1. i 2. bramki. - dlatego pisałem zaraz po drugim golu, że nie mam złudzeń. Potem Czesi grali już ciut lepiej, ale ciągle uważam, że Niemcy przegrali nie dlatego, że Czesi dobrze bronili, a dlatego, że Niemcy marnowali każdą okazję, o ile w ogóle udało im się do jakiejkolwiek doprowadzić. W sumie Czesi nie grali aż tak tragicznie w ataku czy nawet w drugiej linii, ale ich obrona nie istniała - popełniali takie błędy, jakich na podwórku pod blokiem się nie zobaczy.
  Temat: Mecz Szwecja-Dania
Radzik

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4663

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Cze 23, 2004 10:43 pm   Temat: Mecz Szwecja-Dania
Niesamowite... :shock: Czesi wygrali... :shock: To nie tak miało być :) przecież Khan się uśmiechał po tym, jak Czesi wyrównali... :) Heh... sędzia nie współpracował i nie chciał odgwizdać karnego, kiedy Czesi się sami o niego prosili :P No i jak się nie trafia w piłkę na czystej pozycji a wszystkie dośrodkowania są za głębokie to tak wychodzi - z pustego i Salomon nie naleje :) - Czesi nie bardzo mieli okazję, żeby dać sobie wbić kolejne gole :)
Ale jestem w szoku mimo wszystko :shock: :lol:
  Temat: Mecz Szwecja-Dania
Radzik

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4663

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Cze 23, 2004 10:20 pm   Temat: Mecz Szwecja-Dania
Hehe... 2:1 dla Czechów :) Przynajmniej dramaturgia większa niż wczoraj :P , ale i tak nie mam złudzeń :?
  Temat: Mecz Szwecja-Dania
Radzik

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4663

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Cze 23, 2004 10:18 pm   Temat: Mecz Szwecja-Dania
Klemens---> Do Szwedów możesz mieć pretensje, ale czego się dziwisz Duńczykom? To nie Szwedzi pluli im w twarz. Naprawdę na miejscu Paulsena strzelałbym samobójczego gola za każdym razem, kiedy moja drużyna wychodziłaby na prowadzenie.

A teraz coś z niezupełnie innej beczki :wink: - oglądam sobie mecz Czechy-Niemcy i muszę przyznać, że Czesi to jednak gorsi aktorzy niż Skandynawowie :) , a Niemcy to jeszcze gorsze dupy niż Szwedzi - też nie potrafią wykorzystać ewidentnych prezentów. Heh, szkoda, bo ja z kolei kibicowałem Holendrom... :(
  Temat: Mecz Szwecja-Dania
Radzik

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4663

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Cze 22, 2004 11:22 pm   Temat: Mecz Szwecja-Dania
No nie powiem - ładne widowisko :twisted: :
1. Dobra reżyseria :twisted:
2. Pierwszorzędna i bardzo przekonująca gra aktorów :twisted:
3. Jedynie co do scenariusza mam zastrzeżenia - ostatnim golem własnie w okolicach 85. minuty powinien być soczysty i z pełną premedytacją strzelony samobój w wykonaniu gościa oplutego przez Tottiego - spektakl byłby wtedy bez skazy, a tak to mam maleńkie poczucie niedosytu :twisted:

No i Bułgaria mogłaby wygrać.... :twisted:
  Temat: Chorwacja- Francja
Radzik

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4477

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Cze 17, 2004 11:15 pm   Temat: Chorwacja- Francja
Komu to nieważne, byle remisu nie było i żeby Szwajcaria dokopała Francuzom, to żabojady z grupy nie wyjdą i w końcu będzie jakaś sprawiedliwość. ;-)
  Temat: WESTFALEN
Radzik

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 12146

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Czw Cze 03, 2004 2:17 am   Temat: WESTFALEN
No chyba nie sądzisz, że nastąpiłby podział półwyspu Iberyjskiego, gdyby nie FP między mną, Austrią i pupalem :P
Ja Ci tu szczerze jak na spowiedzi, a Ty mnie o wykorzystywanie podejrzewasz :P A tak w ogóle to ja chłopców nie wykorzystuję :P
 
Strona 6 z 8
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16