gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 5
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Poligon rakietowy HoI 2 Armaggedon
Qbkinss

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 5962

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pon Kwi 04, 2011 7:06 pm   Temat: Poligon rakietowy HoI 2 Armaggedon
nie zauważyłem żadnego wpływu budowy tej instalacji
  Temat: poziom trudnosci
Qbkinss

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 6289

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pon Kwi 04, 2011 6:59 pm   Temat: poziom trudnosci
Poziom trudności wpływa na ilość początkowego złota w prowincjach tj ilość ludzi i podatków, a agresywność to chyba wiadomo, wystarczy, że masz 5 pkt skurwysyństwa tj niegodziwości i wszyscy sąsiedzi jadą Cię w tubę
  Temat: Europa Uniersalis III- "przerost"
Qbkinss

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 8323

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pon Kwi 04, 2011 6:56 pm   Temat: Europa Uniersalis III- "przerost"
Przerost zaczyna się jak zauważyłem kiedy ponad 50% prowincji stanowią prowincje nienarodowe, a kończy kiedy wraca do 20-25%, nie pamiętam dokładnie, nie opłaca się podboju do ponad 50% najlepiej utrzymywać stały poziom około 45%
  Temat: Karmel, ciastko i czeeeeeeekolada
Qbkinss

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5782

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pon Kwi 04, 2011 6:52 pm   Temat: Karmel, ciastko i czeeeeeeekolada
Ja grywam najczęściej Polską, Austrią i np Brandenburgią, albo jakimś państwem z trzech co mają na początku podstawowe centra handlu tj Wenecja, Nowogród i coś tam na północy, ciekawe opcje się pojawiają jak walki o rozszerzenie stref wpływu handlu i podpisywanie praw na wyłączność pewnych produktów.
  Temat: EU3 Kupcy
Qbkinss

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 7306

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pon Kwi 04, 2011 6:46 pm   Temat: EU3 Kupcy
Dodatki są przecież po to żeby uatrakcyjnić grę
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16