gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 2
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: WYCZERPANIE WOJNĄ NIE SPADA!
ProfesorGarczek

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 8530

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pią Sie 24, 2012 11:19 am   Temat: WYCZERPANIE WOJNĄ NIE SPADA!
Witam.
Gram w Europe Universalis III Divine Wind, zmieniłem sobie czas gry na maxymalny (9999) i to była jedyna moją własna modyfikacja w grze.
Mój problem polega na tym, że mam już 2006 rok, gram Polską mam ponad 200 prowincji i od jakiegos czasu nie maleje mi WYCZERPANIE WOJNĄ pomimo, że cały czas jestem w stanie pokoju. Sprawdzałem czy to nie przez za dużą armię albo centralizację, ale usunąłem całą armię (ponad 500 tyś) i dalej wyczerpanie wojną niezmiennie rośnie. Cóż mogę zrobić??????????????? HELP?

[ Dodano: Nie Sie 26, 2012 12:09 am ]
Naprawdę nikt nic mi nie poradzi? Spędzilem nad tą grą kilkadziesiąt dobrych godzin nie chciał bym zaczynać od początku :D :D PROSZĘ O POMOC!!

[ Dodano: Pią Sie 31, 2012 12:00 am ]
Dzięki wszystkim, wasza pomoc okazałą się niezbędna :D

Ma ktoś pomysł czy mam zmarnowac kilkadziesiat/kilkaset godzin gry i zacząć od początku?
  Temat: Patrician III
ProfesorGarczek

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 29152

PostForum: Inne gry   Wysłany: Czw Mar 05, 2009 9:38 pm   Temat: Patrician III
Dobry.
Mianowicie mam taki problemik:
Jestem sobie kupcem zamorskim w Lubece, mam żonę, 4 dzieci i 1.000.000 pieniążka ponad. I za cholerę nie mogę awansować na następny poziom czyli rajcę czy tam patrycjusza. Robię wszystko: Zatapiam piratów, odkryłem 2 nowe miasta, karmię biedaków, kościół rozbudowałem już maxymalnie, darowizny dla kościoła regularnie po 20.000 i więcej, w łaźni tym kolesiom płacę łapówki, mam 3 warsztaty więc pracę daje ludziom, mam 2 budynki mieszkalne, ufundowałem szkołę i mennicę zdaje się.
Co mam w końcu zrobić, żeby awansować wyżej?
Proszę o szybką odpowiedź. Dzięki :]
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16