gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 34
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Katolicyzm
Phate

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 27574

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Lip 26, 2006 6:25 pm   Temat: Katolicyzm
Do Fenixa.
Wierzący, niepraktykujący. Moja koleżanka tak się głosi xD
Niepraktykować to jak odrzucić wiarę. Heretyk innaczej. Albo przerzucić się na protestantyzm, albo kalwinizm, albo luteranizm, albo na allacha xD
  Temat: Emotikony
Phate

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 12316

PostForum: O forum   Wysłany: Sro Lip 26, 2006 6:17 pm   Temat: Emotikony
Po co nowe emotki?
Te są dobe i już. Przecież i tak są tylko po to, żeby czytającym łarwiej było rozpoznać uczucia jakie tobą targają. A też może używać tekstowych:
xD, :P , ;], :]
A i tak do tego samego służą...
  Temat: Największy wynalazek.
Phate

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 13048

PostForum: Historia   Wysłany: Sro Lip 26, 2006 6:13 pm   Temat: Największy wynalazek.
Za długa by była.
Wynalezienie Arkebuza. Pra... co ja tam będę wyliczała. Pierwsza bloń palna!
To tak wcześniej, a w tych czasach... internet.
  Temat: Oferta pracy
Phate

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4564

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Lip 24, 2006 12:44 pm   Temat: Oferta pracy
Dlatego podałam gg dwój dobrych amatorow i propozycję poproszenia o pomoc jakiejś specjalistycznej strony -___-
  Temat: Oferta pracy
Phate

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4564

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Lip 22, 2006 9:46 pm   Temat: Oferta pracy
Klemens, skoro oferujesz kasę, to np. są strony robiące laye i obowiązkowo znające sie na php. Znajdz jakąś i przedstaw im, co Cię gryzie.
Osobiście nie znam się na php, ale znam dwój ludzi co umieją, dobrze. I robili już panele, bo widziałam efekty.
MoDrZeW to przykładowy osobnik płci męskiej, dostepny pod numerem gg: 3994682
D4rky, specjalista w php ;] numer: 156188
Jak ich przyłapiesz, to może zmusisz tym haraczem. A jak nie, i nie będzie innych chetnych(ja tu byłam chetna do pomocy) to ucz się php xD
  Temat: Najciekawsza bitwa na kartach historii
Phate

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 14740

PostForum: Historia   Wysłany: Sro Lip 19, 2006 9:37 am   Temat: Najciekawsza bitwa na kartach historii
Bitwa pod Kiricholmem(1605r) kiedy wojska polsko-litewskie pokonały ze trzy razy większą armię szwedzką ;]
  Temat: Nowe Forum naszej strony
Phate

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 6589

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Wto Cze 27, 2006 7:52 pm   Temat: Nowe Forum naszej strony
W ogóle krychu mogłeś na php by przemo... to lepsze, po polsku i fajniejsze fora ^^
  Temat: Książki Deavera
Phate

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 6304

PostForum: Książki   Wysłany: Wto Cze 27, 2006 5:02 pm   Temat: Książki Deavera
Chciałabym poruszyć temat najlepszych trillerów i kryminałów psychologicznych(tematyki zmieszane w jedną całość) autorstwa Jefferego Deavera.
A szczegolniej chciałabym poruszyć temat książek, w których bohaterem jest Lincoln Rhyme, nieuleczalnie eee... ukalekowiony? W każdym razie został pewnego razu przegnieciony przez belkę i uszkodził sobie kręg C4... Jest kryminalistykiem ale powraca do zawodu w dość długi czas, chyba parę lat, po wypadku.
W książkach rozwiązuje zagadki, przez innych ludzi uważane za nie do odgadnięcia.
Czy ktoś czytał te książki?
Kolekcjoner Kości
Tańczący Trumniarz
Puste krzesło
i jeszcze pare, ale nie wiem jakie, bo w polsce nie wydane... chyba xD

A do tego mam pytanie do Warszawiaków. Czy widzieliście gdzieś Tańczącego trumniarza? Ja łażę po Wa-wie i nie mogę znaleść ani w Empikach, ani w innych sklepach...
Jak nie to zamawiam przez neta :mrgreen:
  Temat: Poszukuje gry Spellcross: Ostatnia bitwa
Phate

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 13887

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Wto Cze 27, 2006 4:38 pm   Temat: Poszukuje gry Spellcross: Ostatnia bitwa
Wybuchłą? Coś ty z nią robił? Ze stacją dysków xDDD Za szybki napęd?
Bo mi się widzi, że płyta w napędzie nie powinna wybuchać bez powodu...
A Spellcrossa, to ma mój wuj xD Gdzieś w tam w jego śmietniku leży i się kisi. Kiedyś w nią grałam, ale daaawwwnoo, jeszcze na starym kompie :razz: wujka xD
A na mojego nie chce mi się wgrywać bo i miejsca nawet nie mam :twisted:
  Temat: Najciekawsza bitwa na kartach historii
Phate

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 14740

PostForum: Historia   Wysłany: Sro Cze 21, 2006 1:04 pm   Temat: Najciekawsza bitwa na kartach historii
Bitwa o Klasztor Jasnogórski. Chyba jedna z naj eee... ciekawszych? A wogóle ta jakoś do serca mi przypadła, a szczególnie gdy pobici szczedzi wracali sobie do Prus xDDD
Nieśle ich tam wytarmosili mnisi.
Dzięki niej wiara w serca Polaków wstąpila... no wiecie.. Potop Szwedzki ^_^
  Temat: ulubione gry :)
Phate

Odpowiedzi: 62
Wyświetleń: 32355

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sro Maj 24, 2006 7:31 am   Temat: ulubione gry :)
1 - Kozacy2 Napoleońskie Wojny: mmm... biorę sobie Single Player, rozbudowuję miasto, powstrzymując rozwód wrogów, potem im pozwalami atakoać a sama odpieram ataki xD a zapisywuję zawszę, albo bitwa pod Chocimem, mKorsuniem, Zbarażem... Takie bitwy jak było w powstaniu Chmiela.
2 - Colin McRae 2.0 - Najlepsza mym zdanie raidowa gra!
3 - GTA SA - bardzo dobrze się nią gra, szybka jest, nie zacina się czesto, czego chcieć więcej? Jedynie ta denerwująca bezradność, gdy chcesz się szybko dostać gdzieś dalej... :neutral:
4 - Kozacy Europejskie Boje- choć brak jest nieco DOBREJ kawalerii, ustawień strzelania, ataku itd. zawsze chęnie w nią gram.

Nie mam więcej gier... porócz Pottera, ale to się nie liczy xD
  Temat: Czy można było powsztrzymać wybuch 2 Wojny Światowej?
Phate

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 12358

PostForum: Historia   Wysłany: Pon Kwi 17, 2006 10:38 am   Temat: Czy można było powsztrzymać wybuch 2 Wojny Światowej?
Ja sądzę że Hitler chciał ej wojny i nawet jakby już oddali ten gdańsk i zrobili tę drogę to i tak byłaby wojna predzej czy póżniej. Gdzie tam, żeby Hitler, to bydle się targowało... i to z Polską. :roll: :neutral:
  Temat: Szturm czy długotrwałe oblężenie.
Phate

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 4312

PostForum: Militaria   Wysłany: Pon Kwi 17, 2006 10:35 am   Temat: Szturm czy długotrwałe oblężenie.
masz rację w pewnch sensach xDDD I ukształtowanie terenum jest ważn. jesli zamek ma eee... bardzo, bardzo strome i skaliste zbocza to, oblegający mogą zostać powystrzelani zanim dobiegną i rzucą granaty, o ile zamek ma tyle prochu xD Jak niemają to ich rozgromią granatami xDDDDDD Jeśli się podkopią pod zamek i podłożą minę to szczeście i umocnienia moga jedynie ocalić lud zamku xD Albo działania sprowadzone do wycieczki na te wykopy.
  Temat: Szturm czy długotrwałe oblężenie.
Phate

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 4312

PostForum: Militaria   Wysłany: Nie Kwi 16, 2006 1:21 pm   Temat: Szturm czy długotrwałe oblężenie.
A pamiętacie z tą Jasną-Górą? Też mogli ich głodem wziąć, ale się wysofali Szwedzi je... xD
  Temat: Szturm czy długotrwałe oblężenie.
Phate

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 4312

PostForum: Militaria   Wysłany: Sob Kwi 15, 2006 9:52 pm   Temat: Szturm czy długotrwałe oblężenie.
oblężenie... jak armia okraży zamek, miasto niedając nikomu wyjśc, tymbardziej wejść xD to i tak miasto/zamek padnie z głodu xDDDDDD i po sprawie.
 
Strona 2 z 3
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16