gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 34
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Browar - jaki lubicie najbardziej
Phate

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 23371

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Sie 26, 2006 8:37 pm   Temat: Browar - jaki lubicie najbardziej
Najlepsze piwko jakie piłam to Special i Gdańskie we władysławowie. Lech i Zywiec i inne przy nich wymiękają :mrgreen:
  Temat: W samo południe - Nie ma odwrotu
Phate

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4380

PostForum: Militaria   Wysłany: Wto Sie 22, 2006 10:05 am   Temat: W samo południe - Nie ma odwrotu
Zależy jak ktoś szybko przybiera nogami...
Wybralam 100m, bo to chyba odpowiedznie odległość... jeżeli oczywiście nie przytną oddziału atakami z flanki(jeśli takowe będą) i zajdą im drogę.
  Temat: W samo południe - Umiejętności, czy współdziałanie?
Phate

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 4648

PostForum: Militaria   Wysłany: Wto Sie 22, 2006 10:00 am   Temat: W samo południe - Umiejętności, czy współdziałanie?
Zgranie, Rambo był fajnym filmem, fajnie było zobaczyć te pieski ginące na kołkach, ale jednak wolę zgranie...
Sila złego na jednego...
  Temat: II Wojna Światowa - czemu Niemcy przegrali ?
Phate

Odpowiedzi: 121
Wyświetleń: 67582

PostForum: Historia   Wysłany: Wto Sie 22, 2006 9:58 am   Temat: II Wojna Światowa - czemu Niemcy przegrali ?
Ujmijmy to tak. Stalin i Hilter chciali zapanować nad światem(nie razem) i żadnemu się nie udało.
W końcu musiałby się nasz Adolfik całą mocą rzucić na USA, jeśli zająłby Irak i złoża ropy (xD) ale i tak na pewno połamałby sobie na Ameryce zęby...
  Temat: Konta mailowe
Phate

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 5005

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Sie 16, 2006 10:06 pm   Temat: Konta mailowe
Loll XD Skrzynki pocztowe, to powiem moją historę skrzynek pocztowych:
Kiedy byłam jeszcze mała, moja siostra zrobiła mi skrzynkę pocztową. na Onecie. Była tak niepraktyczna, a pozatym nie użyteczna dla mnie, że z niej przestałam korzystać i przeniosłam się po jakimś czasie zdobywania doświadczeń na tenbit.pl. Tam to była fajna skrzynka ^^ Jedyne błędy to to, że po jednym dniu znajdujesz w niej wielkie ilości SPAMU, nie szuka vvirusów... Z tych skrzynek korzystałam dlugo, około 1.5 roku.
Jakieś 1.5miesiąca wcześniej(jak teraz) moja siostra wysłała mi zaproszenie na gmaila. Rzuciłam tenbit i zalokowałam się na googlowej skrzynce.
Zdecydowanie najlepsza ze wszystkich, z jakimi miałam do czynienia.
Możesz archiwizowac pocztę, nie usuwając jej, co jest przydatne. SPAM ma swoją kategorię xD Jest też "detektor wirusów", wchodzisz i czekach, aż znajdzie w załącznikach czy zdjęciach jakiegoś robaczka, albo wiruska i dopuszcza cię do wiadomości.
Do tego prosta księga adressów, czat, na który możesz zaprosić. Polecam tę skrzynkę.
  Temat: Najciekawsza bitwa na kartach historii
Phate

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 14713

PostForum: Historia   Wysłany: Wto Sie 08, 2006 1:33 pm   Temat: Najciekawsza bitwa na kartach historii
Klemens napisał/a:
Tak, tylko w naszym kraju panuje wręcz kult tych książek jako historycznych a nie przygodowych, gros ludzi wiedzę swą o wskazanych wydarzeniach czerpie tylko od Sienkiewicza. Czy oni także są idiotami?

W pewnym sensie tak.

Mikkis napisał/a:
I to jest takie śmieszne że się pomyliłem???

Nie no, przepraszam, jeżeli uraziłąm. Wiele ludzi krytykuje te książki, bo o nich tylko słyszała. Ja też taka byłam. Jednak kiedy przeczytałam tę książkę byłam wniebo wzięta.
A czy to śmieszne. Szczerze powiem, zaśmialam się kiedy to przeczytalam. Jednak każdy ma prawo do błędów...

Phate napisał/a:
Tam 15 tysięczna armia najlepszego wojska Polskiego pod Jeremim Wiśniowieckim prawie zwyciężyła (o ile się nie myle to król doprowadził do układów) ponad pół milionową armię pod Chmielnickim.

Gdzie ja tak mądrze napisałam? :neutral:
  Temat: Najciekawsza bitwa na kartach historii
Phate

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 14713

PostForum: Historia   Wysłany: Sro Sie 02, 2006 10:18 pm   Temat: Najciekawsza bitwa na kartach historii
Mikkis napisał/a:
Tam 15 tysięczna armia najlepszego wojska Polskiego pod Jeremim Wiśniowieckim zwyciężyła ponad pół milionową armię pod Chmielnickim.

Hahaha! Czyśty czytal tę księzkę? Chyba nie... trudno, sama powiem. WCALE nie zwyciężyli, poddali się.
Mande, też zauroczyłą mnie ta książka, wdzięczna jestem pani Z. że kazała nam ją przeczytać, co skłoniło mnie do [przeczytania pozostałości z Trylogii xD Mnie tam nie obchodzą fakty historyczne, jeżeli porównuje się je do książek, powieści. Tam autor ma swobodę. Ludzie, którzy atakują takie książki są poprostu idiotami, którzy nie rozrożniają ksiazki historycznej od bogdAJ przygodowych.
Sienkiewicz pisał "ku pokrzepieniu serc", a nie dla ukazania potęgi militarnej wojska, czy szczegółowemu opisowi wydarzeń z jakiejśtam bitwy.
Ja jestem za tym, by tę rozprawkę o Sienkiewiczu zamknąć, bo nic ona tu nie da. Nie przyniesie korzyści.
:wink:
  Temat: Najciekawsza bitwa na kartach historii
Phate

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 14713

PostForum: Historia   Wysłany: Pon Lip 31, 2006 1:32 pm   Temat: Najciekawsza bitwa na kartach historii
Ajmdemen napisał/a:
Był gównodowodzącym i jako taki ....


gÓwnodowodzącym? buahaha
Oczywiście, Byłam ciekawa czy prawda.

Co do przekłamań Sienkiewicza, nikt nie mówi, a nawet twierdzi, że można uczyć się z jego książek.
Sienkiewicza nie powinno się atakować, bo jest autorem powieści, używa wyobrażni, nie opiera się na faktach historycznych, choć są w jego dziełach.
Ja sama dwa razy trylogię przeczytalam, ale nigdy nie mówiłam o bitwach opierając się jedynie na tej trytlogii. Najpierw przeczytalam na wiki.
  Temat: Najciekawsza bitwa na kartach historii
Phate

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 14713

PostForum: Historia   Wysłany: Pią Lip 28, 2006 7:53 pm   Temat: Najciekawsza bitwa na kartach historii
Buu... bo byly barziej spektakularne od powiedzmy bitwy na karabiny maszynowe w XXwieku. Oczywiście ja tam mogę sądzić inni nie, ale najspektakularniejsze bitwy w Polsce był w czasie Rzeczypospolitej Szlacheckiej (oraz Bitwa Pod Grunwaldem, nie mozna zapomnieć :P ).
  Temat: W co obecnie gracie?
Phate

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65092

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Lip 27, 2006 11:44 am   Temat: W co obecnie gracie?
Ja obecnie gram w Kozaków2, ale rzadko, bo wszystko porzszlam(1x z kodami i raz bez kodów sprobowałam, kaszka z mlekiem). Potem kupię se Battle for Erurope xD
Gram jeszcze w Singles ;] i... sapera xDDDDD
Nie jestem fanatykiem gier, wolę internet, najfajniejsza gra ;] PBFy itp.
  Temat: Katolicyzm
Phate

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 27505

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Lip 27, 2006 11:24 am   Temat: Katolicyzm
Radio Maryja, phew! To mam może oszczędzać na Maybacha?
Mnie tam wkurza to, że mój katecheta mówi, niesłuchajcie złej muzyki! Nie używajcie biernie internetu! Komputer to narzędzie diabła!
To mnie dobija xP

Ale jednak mam prawo twierdzić, że jeżeli ktoś, kto ma czas by praktykuje wiarę, nie praktykuje jej to jest jak odrzucenie wiary, choć nieświadome xP

A kościół nie ma prawa narzucać nam niczego, bo jak mówi biblia czy coś innego, Bóg dał nam wolną wolę.
:neutral:
  Temat: Czego teraz słuchasz?
Phate

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 29100

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Lip 27, 2006 11:18 am   Temat: Czego teraz słuchasz?
Mmm... ja aktualnie słucham:
Szymona Wydry- życie jak poemat
Activ- Vizes
Velvet- electric aveneu
arash- arash x3
Breakeavay Kelly Clarkson
Sylver- LAy all you love me
MArie JakaśtAM - Thats the way my hearts goes
Pink- Who knew
Dumkę na dwa serca ^^
Groove Coverage- 21st century digital girls
Marcin Rozynek- Historia miłosna 06
Shakiira- hip`s don`t lie

I to wszystko, choć codziennie coś fajnego do tej listy dopisuję ;P
  Temat: Jak walczyc ze spamem?
Phate

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 5146

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Lip 27, 2006 11:09 am   Temat: Jak walczyc ze spamem?
Chodzi ci głównie o reklamy czy o wściekłych internautów robiących sobie jaja?
Ja mam pocztę na google mailu i niemam ta reklam, jedynie jakieś oferty for, serwisów w ktorych jestem zarejerstrowana ;]
  Temat: Gry internetowe na przeglądarkę.
Phate

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 10096

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Lip 26, 2006 9:45 pm   Temat: Gry internetowe na przeglądarkę.
Ponieważ wszyscy wiedzą o tych grach i nikomu nie chce się ruszyć klawą i kolejny raz odpowiadać na podobną treść -_-
Te gry to pospolitasy, nie ma co o nich pisać. Ale są dobre dla zabicia czasu :}
  Temat: Emotikony
Phate

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 12295

PostForum: O forum   Wysłany: Sro Lip 26, 2006 9:43 pm   Temat: Emotikony
Fenix, po co. Żeby nowi użtytkownicy szpanowali nowymi emotami? xDDD daj spokój xDDD
Choć ładnie by było jednak zmienić chociaż kolor. Żółty nie współgra z szaro, blękitnym.
 
Strona 1 z 3
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16