gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 218
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Age of Empires. pomóżcie.
Perkun

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 6241

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Lut 04, 2010 7:02 pm   Temat: Age of Empires. pomóżcie.
Witam!

Skorzystaj z poradnika:

http://www.sztab.com/pora...III,1033,1.html

I naprzód! Do boju Peso!;)

Pozdrawiam!
  Temat: Age of Empires 3
Perkun

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 7711

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Sty 08, 2010 7:07 pm   Temat: Age of Empires 3
Witam!

Zatem zaczynamy opowieść;)

Stare księgi prawią;)

"Każda metropolia ma odmienny zestaw ulepszeń i zasobów- przedstawianych w postaci kart, spośród których możesz wybierać. Im wyższy poziom metropolii, tym więcej kart jest dostępnych. Istnieje pięć kategorii kart, reprezentowanych przez określone budynki metropolii. Poszczególne karty nie są dostępne przez cały czas i wiele z nich wymaga osiągnięcia określonego poziomu metropolii. Jeszcze inne wymagają posiadania dostępu do określonych kart (na przykład musisz mieć dostęp do karty B, aby uzyskać dostęp do karty C). Dostępne karty są przechowywane w stanie posiadania. Stan posiadania każdej cywilizacji mieści maksymalnie 120 kart, z których wiele zostaje odblokowanych w miarę wzrostu poziomu metropolii. W danej rozgrywce możesz jednak korzystać z maksymalnie 20 kart. Możesz tworzyć talie z wybranych kart przed lub po rozgrywce, lecz nie w jej trakcie. Skład talii będzie decydować o tym, które ulepszenia i surowce będą przesyłane z metropolii do twojego ratusza. Talia może liczyć do 20 kart. Początkowo twoja metropolia ma domyślną talię liczącą 15 kart. Możesz modyfikować tę talię lub tworzyć wiele nowych talii, dostosowując je do różnych stylów gry. Na przykład możesz stworzyć talię przeznaczoną do rozgrywek w stylu kładącym nacisk na walkę, składającą się głównie z kart ulepszeń wojskowych albo talię zrównoważoną dla stylu akcentującego gospodarkę"

Tyle księgi.

Dawno już w to nie grałem. Co do misji, to jaki problem? Zagraj i się przekonasz, czy za wygraną otrzymasz karty.

Pozdrawiam!
  Temat: Age of Empires 3
Perkun

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 7711

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Sty 08, 2010 12:18 pm   Temat: Age of Empires 3
Witam!

Zapraszam do Instrukcji Do Gry- Dział Metropolia. Zanim zacznie się grać warto poczytać Kartę Pomocy Podręcznej, Instrukcję oraz Poradnik. Znajdują się tam wielce przydatne informacje, nie tylko o walorach czysto edukacyjnych.

Pozdrawiam!
  Temat: Czego teraz słuchasz?
Perkun

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 29481

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Maj 06, 2009 11:32 am   Temat: Czego teraz słuchasz?
Witam!

Dream Theater- Six Degrees Of Inner Turbulence
La Tulipe Noire- Faded Leaves

Pozdrawiam!

[ Dodano: Czw Cze 04, 2009 12:44 am ]
Witam!

Gaba Kulka- Hat, Rabbit.

Pozdrawiam!

[ Dodano: Sro Cze 17, 2009 11:38 pm ]
Witam!

Bat For Lashes- Two Suns
Dream Theater- Octavarium
In The Labyrinth- Dryad
Riverside- Anno Domini High Definition

Pozdrawiam!
  Temat: Co teraz czytasz?
Perkun

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 22240

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Kwi 29, 2009 8:33 pm   Temat: Co teraz czytasz?
Witam!

Paweł Kempczyński "Requiem dla Europy"

"Jesteś biały? Jesteś wykształcony? Jesteś mężczyzną? W poprawnym politycznie świecie nie ma miejsca dla takich, jak ty! Katolik, protestant, ateista- nieważne. Jak śmiertelnie przerażony szczur przemykasz się ulicami Berlina, Londynu czy Warszawy. W Europie XXI wieku rytm życia wyznaczają zawodzenia muezinów. Zachodnia cywilizacja gnije i upada- to efekt wprowadzenia przez zwycięskie feministki Wielkiego Planu Zrównania Szans. Metropolie zamieniają się w slumsy, którymi rządzą gangi imigrantów z Trzeciego Świata. Sądy sprawuje Wielka Mądra Bawolica, a standardowy wyrok dla autochtona, to dziesięć lat obozu resocjalizacyjnego i dwadzieścia mlecznych krów grzywny- dziesięć dla Mądrej Bawolicy i dziesięć dla szlachetnych synów pustyni. Kapitan Hubert Jugenmann przez wiele lat dostarczał pomoc humanitarną do najuboższych rejonów świata, ale w Nowej Europie traktuje się go jak nieuleczalnie chorą męską szowinistyczną świnię. Nad Europą rozbrzmiewa pożegnalne Requiem..."

"Europa, jaką znamy, przestaje istnieć, jej kultura i cały dorobek intelektualny przechodzą do historii. Nie zniszczył jej żaden naturalny kataklizm, nie unicestwiła wojna nuklearna. Ten proces narastał od pokoleń i stara cywilizacja umiera podobnie jak antyczny Rzym. Erozję dawnego porządku przyspiesza feministyczny reżym narzucający ultrahumanistyczne zasady, które mają uszczęśliwić ludzkość, a przede wszystkim imigrantów z przeludnionych krajów Afryki i Azji. "Postępowy" rząd zapewnia im socjal na najwyższym poziomie i toleruje ich okrutne plemienne obyczaje. Rdzenni Europejczycy stają się obywatelami drugiej kategorii. Do tych pogardzanych wyrzutków należy Hubert Jugenmann, kapitan lotnictwa, rodowity berlinczyk, któremu nowy system odebrał możliwość wykonywania zawodu. Nikomu już nie zależy na ludziach takich jak on; w tym dramacie są tylko zużytą, niepotrzebną dekoracją..."

Pozdrawiam!

[ Dodano: Wto Maj 05, 2009 10:17 pm ]
Witam!

Jean-Marie Gustave Le Clezio "Urania"

"Urania to powieść-bajka o utopii stworzonej w dwudziestym wieku na wzór dawnych społeczności Mezoameryki. Na obrzeżach świata duchowej mizerii, zysku i wyzysku istnieje kraina Campos, dolina ostatnich wolnych ludzi. Jej mieszkańcy żyją w harmonii z naturą, w zgodzie z tradycją. Szacunek dla ziemi, dla drugiego człowieka zastępuje im prawo. Nie mają religii, a być może wszystko jest dla nich religią. Campos, to próba zrealizowania indiańskiego snu o wolności. Czy ów sen może się ziścić?"

Pozdrawiam!

[ Dodano: Wto Maj 12, 2009 3:00 pm ]
Witam!

Anna Starobiniec "Szczeliny"

"Thriller, fantastyczna antyutopia, romans, czarny kryminał i mistyczna opowieść o miłości- to wszystko znajdziemy w "Szczelinach"- debiutanckim tomiku (minipowieść i siedem opowiadań), którego autorką jest rosyjska dziennikarka. Próżno tu szukać utworów lekkich i przyjemnych. Wizja Moskwy po apokalipsie- wojnie między żywymi i androidami, gdy nieliczni ocaleli władają całymi dzielnicami i zamawiają produkcję swoich nieżyjących już ukochanych; pociąg, który zawiezie bohatera z Rostowa do Moskwy, ale też do jego równoległego życia; nerwica natręctw prowadząca do katastrofy; tajemnicza firma zajmująca się tworzeniem przypadków...Rzeczywistość zapętla się, zatacza krąg i powraca, światy nakładają się na siebie- nic nie jest pewne, stałe ani oczywiste..."

Pozdrawiam!

[ Dodano: Czw Maj 14, 2009 11:32 pm ]
Hej!

Władimir Sorokin "Dzień oprycznika"

"Jest rok 2027. Światem zawładnęły Chiny, językiem międzynarodowym nie jest już angielski, a Rosję od wszystkich sąsiadów odgradza mur. Po przejęciu władzy monarchia oficjalnie deklaruje swoje cele: wierność religii i tradycji. Paszporty zniszczono uroczyście na placu Czerwonym, dzieła Tołstoja i Dostojewskiego służą do palenia w piecu, publikuje się jedynie utwory ku czci Monarchy. Dzień oprycznika, to satyra polityczna z odniesieniami do ustanowionej przez Iwana Groźnego opryczniny i bezwzględnych metod stosowanych przez straż szesnastowiecznego imperatora. Literacki eksperyment Sorokina- antyutopijny utwór utrzymany w poetyce Puszkina- ukazuje Rosję nieuchronnie zmierzającą ku przeszłości, kiedy władza przemawiała językiem terroru...".

Pozdrawiam!

[ Dodano: Pon Maj 25, 2009 11:48 am ]
Witam!

Stephen King "Wielki Marsz"

"Mroczna, alegoryczna wizja przyszłości Stanów Zjednoczonych. Stu wybranych chłopców wyrusza w doroczny morderczy marsz- meta będzie tam, gdzie padnie przedostatni z nich. Tu nie ma miejsca na sportową rywalizację, ludzkie uczucia ani zasady fair play, ponieważ gra toczy się o bardzo wysoką stawkę. Najwyższą z możliwych..."

Pozdrawiam!

[ Dodano: Pią Maj 29, 2009 10:43 am ]
Witam!

Cormac McCarthy "Dziecię Boże"

"Dziecię boże to powieść o najmroczniejszych stronach ludzkiej duszy, lecz opowiedziana z pewną dozą humoru i wyczuciem. Bogata w szczegóły, a jednocześnie bardzo oszczędna, czasem wręcz delikatna. Spodoba się miłośnikom powieści z dreszczykiem i wielbicielom prozy Faulknera"

Pozdrawiam!

[ Dodano: Pon Cze 01, 2009 9:31 am ]
Witam!

Tym razem Michał Protasiuk "Punkt Omega"

"W mieście usytuowanym wszędzie i nigdzie, a jednak podobnym do starego Poznania, władzę dzierży Leon Lavouple, burmistrz i filozof determinista, a przede wszystkim tyran o żelaznych dłoniach. Jego dziwaczny świat poza dobrem i złem, w którym przyszłość jest znana, a życie ludzkie nie ma większej wartości, trwał nieprzerwanie przez pół wieku. Do teraz. Młody nauczyciel Genipo Herz jest świadkiem śmierci przyjaciela. To wydarzenie zmienia jego życie. Wkrótce odkrywa spisek wymierzony w burmistrza. W mieście krąży też opowieść o Nauczycielu, legendarnym mistrzu ukamienowanym przez tłum. Sytuacja spiskowców się komplikuje, gdy pojawia się kolejny pretendent do władzy, szef policji Skyggen..."

Pozdrawiam!

[ Dodano: Pon Cze 08, 2009 10:29 am ]
Witam!

Jacek Piekara "Przenajświętsza Rzeczpospolita"

"Przerażąjąca wizja zniszczonej i zdegenerowanej Polski przyszłości, którą rządzą katoliccy fanatycy, liberalni oszuści, wszechładne służby specjalne i agenci obcych mocarstw. Czy los kraju zmieni odkrycie gigantycznych złóż ropy naftowej?"

Pozdrawiam!

[ Dodano: Pon Cze 22, 2009 11:21 am ]
Witam!

Philip Dick "Blade Runner"

"Przełom wieku XX i XXI. Na wyniszczonej Ziemi pozostały tylko niedobitki populacji ludzkiej. Żywe zwierzę też jest cenne niczym dzieło sztuki. Policjant Rick Deckard dostaje zadanie zlikwidowania grupy zbuntowanych androidów typu Nexux-6. Ich moduły mózgowe mają dwa tryliony składowych i są w stanie dokonać wyboru najlepszej spośród dziesięciu milionów możliwości działania. Ale najważniejsze, że roboty mają również wolę życia i przetrwania..."

"Dicka prześladowały przez całe życie dwa pytania: "Co to jest rzeczywistość?" oraz"Co znaczy być prawdziwym człowiekiem?". W powieści "Czy androidy marzą o elektrycznych owcach" pokazał androidy, które wyglądają jak ludzie i ludzi, którzy zachowują się jak maszyny. Człowiek, wierzy Dick, musi być zdolny do miłości i zrozumienia każdej formy życia."

"Blade Runner" nakręcony na podstawie tej książki, uchodzi za najciekawsze dokonanie kina SF ostatnich kilkunastu lat. Powieść różni się od filmu, niesie więcej wątków, inaczej rozkłada akcenty między kwestią policyjną a filozoficzną. Policjant szuka robota między ludźmi. Filozof z przerażeniem znajduje go w sobie."

Pozdrawiam!
  Temat: Czego teraz słuchasz?
Perkun

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 29481

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Kwi 09, 2009 8:57 pm   Temat: Czego teraz słuchasz?
Witam!

Boards Of Canada- Geogaddi
The Prodigy- Music For The Jilted Generation
The Prodigy- The Fat Of The Land
Sigur Ros- ( )

Życzę miłego słuchania :smile:

Pozdrawiam!

[ Dodano: Sro Kwi 15, 2009 2:11 pm ]
Witam!

Archive- Controlling Crowds
The Tangent- Not As Good As The Book
Pati Yang- Silent Treatment
Pati Yang- Faith, Hope & Fury

Życzę przyjemnego obcowania z muzą

Pozdrawiam!
  Temat: Czego teraz słuchasz?
Perkun

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 29481

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Kwi 01, 2009 1:01 pm   Temat: Czego teraz słuchasz?
Witam!

Pure Reason Revolution- Amor Vincit Omnia
Röyksopp- Junior
Tale Of Diffusion- Adventures Of Mandorius (The Bird)
oraz książka
Maurycy Nowakowski- Phil Collins: Człowiek- Orkiestra 2008


Zapraszam do słuchania i czytania
Pozdrawiam!
  Temat: Co teraz czytasz?
Perkun

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 22240

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Sty 28, 2009 11:40 pm   Temat: Co teraz czytasz?
Witam!

Arkadij i Borys Strugaccy "Przenicowany świat"

"Statek rosyjskiego kosmonauty rozbija się na odległej planecie Sarkasz. Okazuje się, że jest to świat totalitarnej dyktatury. Rządzi nim pięciu anonimowych władców, którzy manipulują społeczeństwem za pomocą specjalnych nadajników. Maksym wstępuje w szeregi rządowego Legionu. Po odmowie wykonania egzekucji cudem uchodzi z życiem i trafia do terrorystycznej opozycji. Niespodziewanie dla samego siebie, zostaje bojownikiem podziemia. Czy tę walkę można wygrać?

Kontakt z obcą cywilizacją po raz kolejny staje się dla braci Strugackich okazją do krytyki bezdusznego reżimu, ukazania jednostki w starciu z totalitarnym systemem, do refleksji nad mechanizmami władzy i rolą elit"

Pozdrawiam!
  Temat: Co teraz czytasz?
Perkun

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 22240

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Gru 21, 2008 7:54 pm   Temat: Co teraz czytasz?
Witam!

Maria Galina "Ekspedycja"/"Żegnaj, mój aniele"

Maria Galina, to rosyjska autorka specjalizująca się w pisaniu science fiction. Powyższy zbiór zawiera dwie krótkie powieści, poruszające się wokół tematu inwazji obcych.

"W "Ekspedycji" mamy do czynienia z bliżej nieokreśloną inwazją-znika ludność całych wsi i miasteczek, a w opustoszałych domostwach hula wiatr i czai się zło. Upadają państwa, panuje chaos, władzę przejmują samozwańczy watażkowie..."

""Żegnaj, mój aniele", to historia alternatywna- ewolucja na kontynencie australijskim dała Ziemi gatunek skrzydlatych ludzi, którzy szybko opanowują całą planetę. Jednak ich przewaga technologiczna z czasem maleje, a populacja homo sapiens szybko rośnie. Bunt jest nieunikniony..."

Pozdrawiam!

[ Dodano: Sob Gru 27, 2008 11:07 pm ]
Witam!

Tym razem Ray Bradbury "451' Fahrenheita"

"Najsłynniejsza powieść pisarza, wciąż szokuje i wzbudza pozytywne emocje. Kiedyś odbierana jako głos przeciwko totalitaryzmowi, teraz ukazuje drugie dno i zmusza do namysłu nad losem cywilizacji. Świat wyzbyty "wysokiej kultury", zdominowany przez opery mydlane, historyjki obrazkowe, tanią rozrywkę dla mas. Nie ma w nim miejsca na rozmowę, miłość, szczęście. Zastępują ją dragi, ogłupiająca telewizja, przemoc, samotność w tłumie. Wizja pisarza, szokująca przed półwieczem, dzisiaj także budzi dreszcz realnego przerażenia- oto na własne oczy widzimy, jak futurystyczne i groźne założenia autora stają się rzeczywistością. Dobrowolne odrzucenie dorobku kultury, schedy po pokoleniach przodków szokuje, ale przykład głównego bohatera powieści pokazuje, że nie jest łatwo wyplewić z człowieka dobre cechy. Zawsze też znajdą się jemu podobni, a w grupie przetrwają najgorsze czasy. Nie można bowiem zabić człowieczeństwa..."

Pozdrawiam!

[ Dodano: Wto Sty 06, 2009 11:21 am ]
Witam!

Stanisław Lem i jego "Wizja lokalna":

"Wizja lokalna to jedna z najoryginalniejszych powieści Lema: z pozoru satyra polityczna, którą zrozumieją najlepiej świadkowie czasów "zimnej wojny", jest Wizja w istocie niezwykle poważną intelektualnie próbą skonstruowania modelu przyszłej cywilizacji. Jak zapewnić jej równowagę, bezpieczeństwo, a jednostkom- poczucie sensu egzystencji? Jak technologią wkroczyć w kompetencje Natury lub Boga? I jak poradzić sobie z pustką i cierpieniem, których owa opiekuńcza, lecz "zimna" i bezosobowa technologia nie potrafi z życia mieszkańców planety usunąć?"

Pozdrawiam!

[ Dodano: Wto Sty 13, 2009 10:25 pm ]
Witam!

Paweł Kempczyński "Hekate"

"Czterysta lat świetlnych od naszego Słońca w gromadzie Plejad odkryto planetę podobną do Ziemi. W skład wysłanej na nią ekspedycji wchodzą skazani na wieloletnie wyroki ludzie nie akceptujący obowiązujących w Europie reguł "poprawności politycznej". Kilkunastu astronautów spędzi na pokładzie zdolnego do pokonania bariery prędkości światła gwiazdolotu "Hekate" kilka tygodni. W tym czasie zobaczą porzuconą przez ludzi bazę na Księżycu i dane im będzie poznać tajemnicę ich statku- największego dzieła ludzkiego geniuszu. Ci, którym uda się przeżyć straszny rejs, dotkną stopą dziewiczego lądu. Obca planeta nie okaże się jednak wymarzonym Nowym Rajem. Daleki ląd skrywa tajemnicę, która przekracza granice ludzkiej wyobraźni...
"Hekate" jest książką realistyczną i skrajnie brutalną, daleką od idealistycznych wizji kontaktu z Obcymi. Jej bohaterowie podejmują walkę z nieznanym, cierpią i tęsknią za domem. Poddani największym opresjom, nie tracą poczucia humoru i godności- pozostają ludźmi..."

Pozdrawiam!
  Temat: Co teraz czytasz?
Perkun

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 22240

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Gru 10, 2008 12:30 pm   Temat: Co teraz czytasz?
Witam!

Tym razem Cormac McCarthy "Droga"

"Opowieść o skazanej na tragiczny koniec wędrówce, podana zaskakująco pięknym językiem, w najbardziej ponurych momentach osiągającym lotność poezji- jakby cmentarne ballady Nicka Cave'a czy Toma Waitsa przepisać na oszczędną, chirurgiczną prozę. "Droga" to czarna jak węgiel elegia o tym kolorowym raju, w którym żyjemy, nie zdając sobie sprawy z naszego szczęścia"

Pozdrawiam!
  Temat: Co teraz czytasz?
Perkun

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 22240

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Gru 04, 2008 5:19 pm   Temat: Co teraz czytasz?
Witam!

Chwilowy przerywnik :grin:

Tym razem Robin Cook i jego "Uprowadzenie"

"Ponta Delgada na Azorach. Grupa amerykańskich geologów prowadzi badania Grzbietu Śródatlantyckiego. Kiedy przez dłuższy czas nie udaje się pobrać próbek szczególnie twardej skały, ekipa jest zmuszona do zejścia na dno. Członkowie wyprawy natykają się tam na coś, czego istnienia nie podejrzewali nawet w najśmielszych snach. Odkrycie to całkowicie zmieni ich wyobrażenie o dziejach ludzkości i życiu na Ziemi"

Pozdrawiam!
:wink:
  Temat: Co teraz czytasz?
Perkun

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 22240

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Lis 26, 2008 11:29 am   Temat: Co teraz czytasz?
Witam!

Arkadij i Borys Strugaccy "Trudno być Bogiem"

"Grupa historyków z XXI wieku trafia do królestwa Arkanaru, w których panuje ziemskie średniowiecze. Czy podołają roli miłosiernych i światłych bogów, czy mają prawo ingerować w obcy świat, choćby był nie do przyjęcia niesprawiedliwy i okrutny? I czy ktokolwiek ma prawo przyspieszać ewolucję jakiegokolwiek społeczeństwa...?"

Pozdrawiam!
  Temat: Co teraz czytasz?
Perkun

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 22240

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Lis 02, 2008 9:00 pm   Temat: Co teraz czytasz?
Witam!

Na tapecie Robert Heinlein i jego "Obcy w obcym kraju"

"Dzieło kultowe, biblię pokolenia hipisów, sprzedano na całym świecie w nakładzie ponad 8 milionów egzemplarzy, jedna z najsłynniejszych powieści SF, a na pewno pierwsza, którą dostrzegła krytyka literacka spoza getta"

"Był sobie raz Marsjanin nazwiskiem Valentine Michael Smith. Absolutnie wszystko na świecie było dla niego obce- poglądy, motywy działania, przyjemności. Z drugiej strony, on sam został wychowany przez mądrą, subtelną i wysoko rozwiniętą, ale całkowicie nam obcą rasę"

"Wspaniale uczłowieczający utwór dla tych wszystkich, którzy lubią myśleć, że odpowiednim miejscem dla istot ludzkich jest nie stół kolacyjny, lecz cały wszechświat"

Życzę przyjemnej lektury!

Pozdrawiam!
  Temat: Co teraz czytasz?
Perkun

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 22240

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Paź 25, 2008 10:37 am   Temat: Co teraz czytasz?
Witam!

Tym razem Doris Lessing "Szczelina"

"W ostatnich latach życia pewien rzymski senator odnajduje dokumenty, które mówią o mitycznej społeczności Szczelin- zgromadzenia kobiet żyjących na rajskim wybrzeżu. Usiłuje odtworzyć i opowiedzieć ich historię. Szczeliny nie znają i nie potrzebują mężczyzn. Narodzinami rządzą fazy księżyca, a na świat przychodzą tylko dziewczynki. Do dnia, gdy pojawia się dziwnie zdeformowane dziecko- chłopiec, co w dramatyczny sposób narusza harmonię społeczności..."

"W swej najnowszej, fascynującej i urzekającej powieści Lessing mierzy się z tematami przewijającymi się przez wiele jej wcześniejszych książek: jak mężczyzni i kobiety układają sobie wspólne życie w świecie i jak kłopotliwe szczegóły płci wpływają na wszelkie aspekty naszego życia"

Życzę przyjemnej lektury :wink:

Pozdrawiam!
  Temat: Co teraz czytasz?
Perkun

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 22240

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Paź 15, 2008 12:13 am   Temat: Co teraz czytasz?
Witam!

U mnie "Głowa Kasandry" na razie spoczywa na półkowej poczekalni :wink: Czekam zatem na wrażenia z przeczytanej lektury :smile:

Pozdrawiam!
 
Strona 1 z 15
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 13