gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 115
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: RTSy - Polska, polskie jednostki
Paweł94

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 6082

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Maj 06, 2012 12:04 am   Temat: RTSy - Polska, polskie jednostki
Empire Total War, możesz tam rządzić Rzeczpospolitą Obojga Narodów.
  Temat: II Wojna Światowa z podręcznika - prawda czy fałsz?
Paweł94

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 6676

PostForum: Historia   Wysłany: Nie Wrz 18, 2011 9:27 pm   Temat: II Wojna Światowa z podręcznika - prawda czy fałsz?
Powstańcy walczyli o wolną polskę, Stalin tych co chcieli wolną polskę "nie lubiał" więc po co miał im pomagać?W Moskwie wiedzieli o planie Burza najprawdopodobniej zaraz po jego opracowaniu, więc opracowano plan anty burza, uczestnicy powstania mieli zostać aresztowani, zresztą powstańcy to byli sprzymierzeńcy rządu londyńskiego za którym Stalin nie przepadał

Polecam książkę Powstanie warszawskie widziane z Moskwy właśnie zacząłem czytać ;)
  Temat: problem z grą
Paweł94

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 5926

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Sro Sie 31, 2011 10:47 pm   Temat: problem z grą
Jaka karta graficzna?
Zainstaluj eu3 bez dodatków i napisz czy działa.
  Temat: Strona z ,,demówkami"
Paweł94

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5140

PostForum: Inne gry   Wysłany: Czw Lut 17, 2011 10:45 pm   Temat: Strona z ,,demówkami"
Proszę bardzo, na tej stronie jest wiele demówek nowych gier.


http://www.gram.pl/pliki_...og=Demo&belka=1
  Temat: Uzbrojenie dla WP
Paweł94

Odpowiedzi: 76
Wyświetleń: 34390

PostForum: Militaria   Wysłany: Sro Lut 16, 2011 9:52 pm   Temat: Uzbrojenie dla WP
A tak apropo marynarki wojennej, jest w ogóle sesns to utrzymywać ciekawe czy utrzymanie np tych okrętów podwodnych, które mamy w spadku (wodowane chyba w latach 60) pokrywa się z ich wartością bojową, bo gdzieś czytałem że niektóre udają że pływają :D .Z kim by miały walczyć ze Szwecją?Norwegią?
  Temat: EU II WŚ muzyka
Paweł94

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4162

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Sob Lis 06, 2010 12:35 am   Temat: EU II WŚ muzyka
W menu leci Wagner - RIDE OF THE VALKYRIES a pozostałe to nie wiem poszukaj w plikach gry,
  Temat: Empire Earth 2
Paweł94

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 16921

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Sob Lip 03, 2010 12:42 am   Temat: Empire Earth 2
Nawrócić można tylko lądowe przy pomocy kapłanów, jest kod convert, ale nie grałem na kodach więc nie wiem czy działa.
  Temat: Mundial 2010
Paweł94

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 9535

PostForum: Sztab Managerów   Wysłany: Sob Lip 03, 2010 12:39 am   Temat: Mundial 2010
Po dzisiejszym meczu Holandia-Brazylia nic mnie już na tych mistrzostwach nie zdziwi. :)
Włosi i Francja nic ciekawego nie pokazały, a Ronaldo udowodnił że w tym roku lepiej mu wychodzi reklama szamponu niż gra na boisku...
  Temat: POszukuję strategi...
Paweł94

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 6004

PostForum: Dyskusja ogólna   Wysłany: Nie Maj 23, 2010 10:25 pm   Temat: POszukuję strategi...
Dobra kampania jest i w World in conlict i Joint Task Force a jak chcesz gre z rozbudową bazy to chyba tylko Empire Earth 2 tam są epoki XXI wiek też jest innych gier sobie nie przypominam..
  Temat: POszukuję strategi...
Paweł94

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 6004

PostForum: Dyskusja ogólna   Wysłany: Nie Maj 23, 2010 6:22 pm   Temat: POszukuję strategi...
Jak tylko wojsko to World in Conflict, Joint Task Force
  Temat: Problem z AoE 3
Paweł94

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4921

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sro Kwi 07, 2010 9:21 pm   Temat: Problem z AoE 3
Z twojego postu wynika że zainstalowałeś wersję beta zainstaluj pełną wersję..
Skorzystaj z linku ponizej znajdziesz tam link do dodatku i przy okazji może się czegoś dowiesz

http://aoe3.gram.pl/forum...der=asc&start=0
  Temat: Jaki jest najlepszy czołg naszych czasów??
Paweł94

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 6763

PostForum: Militaria   Wysłany: Pon Kwi 05, 2010 9:39 pm   Temat: Jaki jest najlepszy czołg naszych czasów??
Może Challenger 2?
  Temat: AoE 3
Paweł94

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4504

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sro Mar 31, 2010 8:27 pm   Temat: AoE 3
chcesz grać na piracie przez neta.. powodzenia :) kup sobie za kilka złotych orginała..
  Temat: empire earth problem
Paweł94

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 6931

PostForum: Inne gry   Wysłany: Nie Mar 14, 2010 8:02 pm   Temat: empire earth problem
Jest:

http://www.play.pl/produk..._saga_i_ii.html

Tutaj masz za 24 zł obie części razem z dodatkami + przesyłka 10 zł.Mając orginała możesz zagrać przez neta, niezła zabawa wiem bo grałem niedawno :)
Możesz też szukać na allegro ale pamiętaj musi mieć cd-key jeśli jest używana.
  Temat: empire earth problem
Paweł94

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 6931

PostForum: Inne gry   Wysłany: Nie Mar 14, 2010 7:52 pm   Temat: empire earth problem
to kup sobie za 10 zł orginała to problemu nie będzie
 
Strona 1 z 8
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 16