gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 6
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nowa strategia DS VS AF
Pawcio

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4486

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Paź 02, 2004 3:35 pm   Temat: Nowa strategia DS VS AF
Pojawiła się nowa strategia drugo wojenna pod tytułem "DS VS AF"Jest wersja Po Polsku!!!!!!!!! Bardzo ciekawa grafa, bardzo cięzka do przejscia, mająca dóżo poziomów!! Bardzo zachęcam zagrajćię w nią
  Temat: Opowieć Władca Piercieni
Pawcio

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 7681

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Paź 02, 2004 3:31 pm   Temat: Opowieć Władca Piercieni
Andrew Hej to ja pawcio Podoba mi się pomysł o zrrobieńiu opowieśći władca pierśćieni!!! :mrgreen:
  Temat: Dowcipy!!!!
Pawcio

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 13209

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Paź 02, 2004 2:47 pm   Temat: Dowcipy!!!!
Koło Gospodyń Wiejskich zorganizowało wycieczkę do Warszawy. Po powrocie kobiety poszły do spowiedzi. Każda po kolei opowiada o wycieczce i każda mówi, że zdradziła męża. W pewnym momencie ksiądz się zdenerwował, walnął ręką w konfesjonał i zawołał:
- Cholera, jak jest dobra wycieczka to księdza nie zabiorą!
________________________________

Wielki, ogromny, wielopiętrowy supermarket, w którym kupicie wszystko. Szef przyjmuje do pracy nowego sprzedawcę, dając mu jeden dzień okresu próbnego żeby go przetestować.
Po zamknięciu wzywa szef nowego sprzedawcę do biura:
- No to ile dziś zrobił pan transakcji? - pyta sprzedawcę.
- Jedną, szefie.
- Co? Jedną?! Nasi sprzedawcy mają średnio od sześćdziesięciu do siedemdziesięciu transakcji w ciągu dnia! Co pan robił przez cały dzień? A właściwie to ile pan utargował?
- Trzysta osiemdziesiąt tysięcy dolarów.
Szefa zatkało.
- Trzy... sta osiem... dziesiąt tysięcy? Na Boga, co pan sprzedał?!
- No, na początku sprzedałem mały haczyk na ryby...
- Haczyk na ryby? Za trzysta osiemdziesiąt tysięcy?
- Potem przekonałem klienta żeby wziął jeszcze średni i duży haczyk. Następnie przekonałem go, że powinien wziąć jeszcze żyłkę. Sprzedałem mu trzy rodzaje: cienką, średnią i grubą. Wdaliśmy się w rozmowę. Spytałem gdzie będzie łowić. Powiedział, że na Missouri, dwadzieścia mil na północ. W związku z tym sprzedałem mu jeszcze porządną wiatrówkę, nieprzemakalne spodnie i rybackie gumowce, ponieważ tam mocno wieje. Przekonałem go, że na brzegu ryby nie biorą, no i tak poszliśmy wybrać łódź motorową. Spytałem go jakie ma auto i wydusiłem z niego, że dość małe aby odwieźć łódź, w związku z czym sprzedałem mu przyczepę.
- I wszystko to sprzedał pan człowiekowi, który przyszedł sobie kupić jeden, jedyny haczyk na ryby?!
- Nieee. On przyszedł z zamiarem kupienia podpasek dla swojej żony. Zaproponowałem mu, że skoro w weekend nici z s***u to może pojechałby przynajmniej na ryby...
  Temat: Problemy ze smokami.
Pawcio

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 4576

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Paź 02, 2004 2:42 pm   Temat: Problemy ze smokami.
My Chcemy Smoków!!!!!!!!
  Temat: No ktos się włamał na serwer sztabu
Pawcio

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 4948

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Paź 02, 2004 2:35 pm   Temat: No ktos się włamał na serwer sztabu
ciesze sie ze jestem w sztabie :D
DR VS AF JEST DE BEAST
Andrew obrażasz samego Mao to skandal na całe forum jak to możliwe??!!
Powinieńieś dostać kare lub bana :?
  Temat: new SVV
Pawcio

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 70301

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Wto Wrz 28, 2004 5:24 pm   Temat: new SVV
Andrew taki jest. Powiedział mi że umie. Więc mógl by się "pobawić" w robienie stronki.
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16