gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 4
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Fallout: Tatcics - mody i rozszerzenia
Parsifal

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4377

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Lis 27, 2005 3:47 pm   Temat: Fallout: Tatcics - mody i rozszerzenia
ja znam tylko 1 mod.Zamienia drużynę w braminy.Mod mozna znaleźć na stronie www.fallout2.boo.pl
btw.zapraszam do odwiedzania forum.
  Temat: Jaka to gra?
Parsifal

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109666

PostForum: Inne gry   Wysłany: Nie Lis 27, 2005 3:43 pm   Temat: Jaka to gra?
Mnie się ta gra kojarzy z czymś typu North vs South ( flagi północy i południa )
  Temat: dobre mało znane strategie
Parsifal

Odpowiedzi: 67
Wyświetleń: 28109

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Lis 27, 2005 1:50 pm   Temat: dobre mało znane strategie
Metal Fatigue jest dobre.3 kampanie i fajnie się te roboty tworzyło ( każda strona inne uzbrojenie ewentualnie transporterem mozna było zakosić resztki wroga ) grałem tylko w demo a i tak jedynie do 2 misji doszedłem.
  Temat: Boska Broń w Divine Divinity
Parsifal

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 6138

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Pią Lis 25, 2005 1:06 pm   Temat: Boska Broń w Divine Divinity
Posiadam już wszystkie 3 części:dziwny miecz,dziwny sztylet i dziwny amulet.Pytanie tylko:Jak złożyć tę broń?Proszę o dokładną instrukcję kontakt na gg nr.7871755 z góry dzięki.
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16