gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 2
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Worms
Pan Pieczarka

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 20712

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sro Mar 01, 2006 4:18 pm   Temat: Worms
Witam,
Czy jest na tym forum ktoś, kto gra w wormsy 2D? Chociaż może ze 3 będą, bo tak fatalnie sie prezentuje scena worms... ;<
  Temat: Koalicja - zgloszenia (dla webmasterow)
Pan Pieczarka

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 18764

PostForum: Strony - kandydaci do Koalicji Sztabu   Wysłany: Sob Lut 25, 2006 3:24 pm   Temat: Koalicja - zgloszenia (dla webmasterow)
Witam,
moja godność Pan Pieczarka, jestem przedstawicielem wymierającej grupy graczy Worms. Jednak mimo tej paskudnej sytuacji wiem, że zwolennicy są, lecz są porozrzucani po całym internecie, nie mając miejsca zbiórki. I tu kieruję prośbę do Szanownej Rady Sztabu VVeteranów. Otóż zaczęłem prowadzić stronę, która traktuje o przenośnej (na PSP) wersji Worms, a mianowicie Worms Open Warfare. Jednak z powodu żenującego stanu sceny Worms, nie mogę strony rozpowszechnić. Proszę więc Szanowny Sztab VVeteranów o pomoc w tym szczytnym przedsięwzięciu. Strona, za około miesiąc lub półtora, rozrośnie się o tematykę Worms Armageddon. Jednak nie będzie to jedyne rozszerzenie, gdyż w mojej głowie zrodził się już plan, jak z małej stronki stworzyć ogromne centrum Worms. Jedyne czego potrzeba, to wsparcia w propagowaniu dzieła T17. Jednak samodzielnie nic zdziałać bym nie mógł. Owszem, mam wiernych przyjaciół, którzy mnie wspierają, jednak to wsparcie jest niewystarczające na tak ambitny cel. Do tak wielkiej akcji potrzebuję silnego partnera.

Krótko mówiąc - pomożecie rozreklamować moją stronę?
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16