gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znaleziono 1 wynik
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Kozacy europejskie boje
PLrc

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 42667

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Pią Sty 25, 2013 9:20 pm   Temat: Kozacy europejskie boje
Witam. Przepraszam że odgrzebuję takie stare wątki, ale po wielu latach naszła mnie ochota zagrać w tę wspaniałą grę i mam dokaldnie ten sam problem co kolega:

Woman napisał/a:
I tu pojawia się problem, bo po pierwsze moja niezwycieżona armia w niewyjaśnionych okolicznościach zniknęła (sprawa do Archiwum X?). To by było jeszcze do przeżycia gdyby nie fakt, że po mniej więcej 2-3 minutach gry pojawia się komunikat, że przegrałem, bo polska barka zabrała więźniów. Proszę o podpowiedź jak przejść tę misję w czasie tych 3 minut. Bo jak dla mnie jest to nierealne.


Co do tej znikającej armii, to wydaje mi się, ze to Polacy uprowadzili wszystkich kozaków (dlatego musimy ich uwolnic). Ale nie mam na to szans, ponieważ tuż po chwili pojawia się się ten wkurzajacy komunikat, że Polacy zabrali więźniów.

Mam Windows XP, zmnienilem nazwęfolderu Audio na Audio1, probowalem zainstalowac ten patch:

adrian16-91 napisał/a:
Witam mam wademekum na wasze dolegliwości!! :wink: Kiedyś miałem problemy z antologią na nowym kompie, a na starym działało i działa dalej ... Kolega informatyk pomógł mi i znalazł rozwiązanie... jest ono proste :mrgreen:
http://www.gsc-game.com/i...&ss=299&s=patch
do folderu z grą!! :twisted:


A przynajmniej wejść na stronę do ktorej odsyla link i zainstalowac w glownym folderze z grą to co się ściągnelo (po uruchomieniu gry dalej wyświetla się wersja 1.0) , ale dalej nic. HELP

[ Dodano: Sob Sty 26, 2013 12:17 am ]
s2nto napisał/a:
To zacznij od początku - pewnie za długo trwała twoja walka z tatarami :)
Więc "odliczanie" do wywiezienia jeńców zaczyna się od początku misji, a nie od chwili pokonania Tatarow? ;> Czy to troche nielogiczne? Trochę to wydaje mi się dziwne, bo wydaje mi się, że przez całą misję przetoczylem sie jak burza az do odparcia Tatarów.
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16