gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 3
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Dobre strony strategiczne - hosting!
PK

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 7092

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Wto Lut 22, 2005 10:24 am   Temat: Dobre strony strategiczne - hosting!
Ogromne banery 700x60 i 480x68 do mojej 800x600 strony zupełnie nie pasują. Przykro mi, ale nie dołącze do was, bo straciłbym swój styl.

PK
  Temat: W samo południe - Master of Orion II
PK

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 7777

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pią Gru 10, 2004 1:32 pm   Temat: W samo południe - Master of Orion II
-jak wyłączyć warmhole i oriona??

Do tego służy pacz orion2v140.exe z uruchomionym switchem : /noorion /nowh

C:\moo2\orion2v140.exe /noorion /nowh /inne switche

-wy gracie z reguły na jakich ustawieniach??(average czy pre warp) (trudność impasible galaktyka medium i 8 graczy (ludzi i komputerów??)

Zawsze immposible. Przeważnie avarage start i large map. 1v1 lub we 4 ludzi, ale rzadko z kompami.

PK
  Temat: W samo południe - Master of Orion II
PK

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 7777

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Czw Gru 09, 2004 6:38 pm   Temat: W samo południe - Master of Orion II
"1. Wytrzymałość - a więc pancerz, struktura wewnętrzna i tarcza. W większości przypadków najważniejsza jest tarcza, ponieważ ona przejmuje dużą część trafień, ale kiedy spadnie całkiem...
2. Zadawane obrażenia - MIRV-y moga zniszczyć statek jedną salwą, ale kiedy natrafią na tarczę będą za słabe, aby ją przebić - to dopiero ciekawe zagadnienie.
3. Celność - co nam po broni, kiedy nie możemy trafić przeciwnika? A kiedy nie możemy trafić przesiadamy się na myśliwce/rakiety
4. Obrona - konkretny współczynnik na który wpływa szybkość, zwrotność, doświadczenie i umiejętności rasy. Nie ma nic lepszego jak patrzeć, kiedy nasz wróg chyba salwą mającą zniszyć nasz statek. W tej kategorii znajdują się też wszelkie systemy obronne - czy to anty-rakiety, czy broń point-defense"

Głosuję na wszystkie 4! Poza tym kategorie są nieco mało przejrzyste dla mnie.

"Ja też ze znajomymi grywam czasami na KALI. Ale my naprawdę gramy w MoO2, czyli wersja WINDOWS, Antaranie, dyplomacja, Orion, AI i standardowe rasy, a nie jakieś pitu - pitu, jak w lidze
Dlatego w tym względzie nic się nie zmieniło."

Z kolegą już się dobrze znamy :) Wersja windows na kali powyżej 2 graczy to rzeczywiście skłonność do masochizmu, zwłaszcza w walkach. Do antaran mało co która gra ma szanse dojść. Z kompem oczywiście można się pobawić, tak jak niektórzy lubią grać w piłkę ze swoimi dziećmi. Dyplomacja jest fajna, pod warunkiem, że gracze się znają, a nie są z 4 różnych krajów świata. Orion to banał. Gdyby został dopuszczony to gra została by zawężona to stylu kto 1 dopadnie oriona. A nie trwało by to szczególnie długo. Standartowe rasy ... no jeśli mamy cierpliwość patrzeć jak nasza gra wlecze się kilka razy więcej tur niż normalnie, to też można.
Choć generalnie trzeba przyznać, że taki styl grania też może pasować niektórym ludziom. Moo jest szerokie i głębokie, więc każdy znajdzie w nim coś dla siebie i o to właśnie chodzi.

Witam Ajmdemena! To już będzie ponad rok jak cię nie widziałem na kali. Tak dobrze się zapowiadałeś!

PK
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16