gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 6
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Warunki przystapienia do Koalicji Sztabu Vveteranow
Norbert17

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 18455

PostForum: Strony - kandydaci do Koalicji Sztabu   Wysłany: Wto Wrz 23, 2008 10:41 am   Temat: Warunki przystapienia do Koalicji Sztabu Vveteranow
Spoko dam radę :cool: .Znam się na tym więc będę wiedział co i jak.

[ Dodano: Pon Lis 24, 2008 10:33 pm ]
Halo no ja czekam nadal na odpowiedź i nie mogę się doczekać.Umiem C++ i HTML i inne więc nie musicie się bać.

[ Dodano: Pon Lis 24, 2008 10:34 pm ]
Hej ile można czekać??
  Temat: Warunki przystapienia do Koalicji Sztabu Vveteranow
Norbert17

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 18455

PostForum: Strony - kandydaci do Koalicji Sztabu   Wysłany: Pon Wrz 22, 2008 8:40 pm   Temat: Warunki przystapienia do Koalicji Sztabu Vveteranow
No więc chcę założyć stronę o grze Warrock itp :) .A oto moje strony na których już działam miesiąc.Ale jak dostane profesjonalną stronę to będzie ludzi dużo.A oto strona http://www.infowarrock.yoyo.pl a oto forum http://www.warrockpoland.pun.pl .Więc jak coś to prosił bym o założenie strony i forum :) .
Dziękuje!
  Temat: Warunki przystapienia do Koalicji Sztabu Vveteranow
Norbert17

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 18455

PostForum: Strony - kandydaci do Koalicji Sztabu   Wysłany: Pią Kwi 11, 2008 2:55 pm   Temat: Warunki przystapienia do Koalicji Sztabu Vveteranow
Ja tworzyłem wiele razy strony i dobrze wychodziły nawet forum więc napisz normalnie czy utworzysz czy nie ok.
  Temat: Warunki przystapienia do Koalicji Sztabu Vveteranow
Norbert17

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 18455

PostForum: Strony - kandydaci do Koalicji Sztabu   Wysłany: Wto Kwi 08, 2008 11:10 am   Temat: Warunki przystapienia do Koalicji Sztabu Vveteranow
Ja tą strone mam zamiar prowadzić z kolegą.Umiem te języki C++ i HTML i inne.Beta stronki nie mam ale ja i mój kolega znamy się na tym zobaczycie jak założycie uda nam się i pujdziemy w góre na serio.
  Temat: Warunki przystapienia do Koalicji Sztabu Vveteranow
Norbert17

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 18455

PostForum: Strony - kandydaci do Koalicji Sztabu   Wysłany: Sob Kwi 05, 2008 12:11 pm   Temat: Warunki przystapienia do Koalicji Sztabu Vveteranow
Ja chciałem założyć strone o grze Warrock.Da się coś zrobić?
  Temat: Koalicja - zgloszenia - dla wszystkich !
Norbert17

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 39027

PostForum: Strony - kandydaci do Koalicji Sztabu   Wysłany: Pią Kwi 04, 2008 2:17 pm   Temat: Koalicja - zgloszenia - dla wszystkich !
Ja chciał bym stworzyć stronę o grze Warrock.Jestem nawet dobry w tworzeniu ale mogę się nią dobrze zająć.
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16