gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 6
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
Nicolas

Odpowiedzi: 128
Wyświetleń: 136936

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Sro Lip 13, 2011 5:24 pm   Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
peter ordo się nazywa ten co uciekl z pirackich wysp a ja go mam znależć żeby się dowiedzieć co z tym gościem co mnie miał zabić pod tendales :roll: :roll:
  Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
Nicolas

Odpowiedzi: 128
Wyświetleń: 136936

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Wto Cze 21, 2011 6:28 pm   Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
ok dzięki a po gadaniu z nieznajomym i ulsonem u piratów to mam znależć takiego gościa gdzie on jest?(uciekł z stulchores (piraci) i ponoć jest gdzieś ale nie wiem gdzie....)

ps.sorry że ci zadaje tyle pytań
  Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
Nicolas

Odpowiedzi: 128
Wyświetleń: 136936

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Pon Cze 20, 2011 6:05 pm   Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
a czy ty grasz na angielskiej wersji na polskiej to działa tak samo? :???:

[ Dodano: Pon Cze 20, 2011 6:13 pm ]
jeszcze jedno ,tego paco loco (gościu od doktorka z tym ziołem ) to ja sobie też przypominam ale teraz go u piratów nie ma, wcieło go a ja nie mam chirórga, i go potrzebuje
  Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
Nicolas

Odpowiedzi: 128
Wyświetleń: 136936

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Nie Cze 19, 2011 5:36 pm   Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
dzięki za wiadomość czym ty dowodzisz że potrafisz rozwalić higrock ja na np.tel kerrat przyplynąłem wale w port ale nic się nie dzieje.... jak wy to robicie???
  Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
Nicolas

Odpowiedzi: 128
Wyświetleń: 136936

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Nie Cze 19, 2011 11:13 am   Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
słuchaj ja na twojim poziomie nie jestem i wątpię czy będę za rok.tródno jest rozwalić higrock ale moim zdaniem powinnaś go rozwalić(ja się nie znam więc nic sobie nie rub z tego co ja pisze)dzięki za odpowiedz i jeszcze jedno pytanie gdzie jest ten z tym ziołem co mi go ten doktorek kazał znaleźć?(jakiś pablo loco (chyba nie pamiętam nazwiska))
  Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
Nicolas

Odpowiedzi: 128
Wyświetleń: 136936

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Czw Cze 16, 2011 2:19 pm   Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
mam problem mianowicie pływam okrętem liniowym mam 60000szt. zlota a kasy przybywa co miesiąc w grze o 20 tys. jak dobrze idzie zależy mi na okręcie wojennym ale nie mam tej klasy potrzebuję doświatczenia znam kody na to ale nie umiem ich wpisać bo ctrl+z mam mieć opcje wpisywania kodów a mi się włancza luneta. pomocy,..
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16