gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 2
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Poszukiwany/Poszukiwana - gra : )
Mundek

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4354

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Wrz 29, 2011 7:52 pm   Temat: Poszukiwany/Poszukiwana - gra : )
no niestety nie jest to tzar..
Choć i to jest fajna gra : )

Przyznam że pamiętam że ta gra o którą mi chodzi pozwalała na rekrutacje takich jednostek jak smoki ... nie wiem czy to ważne ale smocza wieża przypominało gniazdo sępa na drzewie z jajkami...

:)
  Temat: Poszukiwany/Poszukiwana - gra : )
Mundek

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4354

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Wrz 23, 2011 11:09 pm   Temat: Poszukiwany/Poszukiwana - gra : )
Witam wszystkich..

W przeglądaniu internetu kilka dni trafiłem na to forum :)

Otóż szukam gry w którą grałem parę lat temu, niestety nie pamiętam tytułu tym bardziej nie mogę znaleźć.

Opis gry.. - wszystko co pamiętam

Była to gra strategiczna, postacią główną był młody rycerz bodaj chciał pomścić kogoś. W mapce(wersja demo) misja jaka była to rozbudować osadę ( surowce jakie dało się wydobyć to było złoto i coś w rodzaju kamieniach umiejscowione w takiej hmm kupce ? ) Główny bohater miał możliwość puszczania błyskawic na boki (coś jak zaklęte błyskawice w Diablo2 ).

Widok był z lotu ptaka a na końcu mapki do pokonania był czerwony trol coś w tym rodzaju.. Wiadomo można było rekrutować wojsko itd..

Lata wydania/grania w nią to były okolice roku 1999...

Jeżeli ktokolwiek mógłby pomóc bardzo proszę będę dozgonnie wdzięczny:)
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16